Jinekoloji Endometriozis ● Adenemyozis ● Çikolata Kisti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1.5 yıldır sürünerek yaşamayı öğrendim. Ağrı eşiğim bayağı yüksek eminim sizinde öyledir
Niye cekiyosunuz yazik degil mi madem ameliyat gerekli olun.zaten ameliyattan cikinca 2.gun bu muydu dedim evet sonrasi bagisikligim dustu kolay hastalandim ama cok zayifim ondam;(keske hic beklemeseymisim.tek ameliyatin kotu yani rezervi dusuruyo onxe yumurtanizi toplatip sonra yaptirabilirsiniz

Ayağa, topuğa, bacağa vuruyor. Dik yürüyemiyorum, engelliyor
Benimkide adetten sonra daha da artiyodu yumurtlama doneminde.sol bacagima vuruyor wc problemi oluyordu.kabizlik iskence gibiydi.karnimda yanma hissi.iliskiye girince canim cok yaniyodu kisaca hayat cehennemdi(simdilik gecti agrilarim kistim tekrarlamaz umarim dicemde bu lanet sey tekrarliyo.tekrarlamadan bi bebegim olsaydi

Benim sadece endometriozis değil biraz daha büyük bir operasyon ve imkanım yok.

Benimde sağ tarafım vuruyor

Benim sadece endometriozis değil biraz daha büyük bir operasyon ve imkanım yok.
Evet sende miyomda vardi benimde operasyonum 3 saat surmus cikolata kistlerimde alinms yapisikliklar enfeksiyon ne arasan vardi.ciktigimda tasikardin olmustum .sezeryanla dogum yapan onca insan var korkma bisi olmaz aksine o icindeki sey sana zarar veriyor

İyileşme süreci beni korkutuyor
Haklisiniz biraz bagisiklik dusuyorcl cabuk hastaliliyor ama o agri cok baskaymis cok cok hemde.cekilmez ya .adet oluyor vevremdekiler hic olmuyo gibi ben iki buklum evden cikmak.istemiyordum ise gitmek iskence gibiydi hafta sonu denk gelsin diye dua ediyordum

Doktor Eylül ayına gün verdi. En az 2 hafta birinin bakması gerekir dedi. 1 hafta civarı hastanede kalmam gerekirmiş. Benim kimsem yok. Çocuklar var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…