Endometium 15 mm, adet yok, hcg düşük

arzu777

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2021
548
446
Herkese merhaba arkadaşlar, ben 25 yaşında, eşim 29 yaşında. Eşimde mar testte 99% bozukluk var, morfoloji sorunu, spermin kafa kısmında. Biz ilk tüp yaptırdık, olmadı ve 2 ay sonra kendim hamile kaldım ve kızım var 2 yaşında. 2023 martta 6-7 haftalık hamileliğim düşükle sonuçlandı, bu yüzden vakumka temizlediler, kalp atışını falan duymuştum, 2024 haziranda 17 haftalık bebeğimde kromosom, kalp, böbrek soruşu olduğu için süni doğumla sonlandırıldı, benim şimdi son adetim 20 ağustostu, adetim 25-26 günden bir olur ve düzenlidir, asla gecikmez. Şimdi 14 eylül testte silik çizgi gördüm, ama şimdi çoo belirgin. 20 eylül hgc 163.3, 23 eylül ise 262.2 çıktı. Az artıyor. Bugün usm gittim, endometri 15 mm, amma hiç bir şey görünmüyor, sağ yumurtalıkta değişiklik var dedi. Şimdi 5hafta 1 günlük hamile sayılıyorum, ama dış gebelik mi, kimyasal mı, sağlam mı bilemiyorum. Geç döllenme olabilir mi? 31 ağustos ilişkisinde hamile kaldığımı düşünüyorum. Böyle şeyler yaşayanlar var mı? Çok endişeleniyorum, yarın yine kan vericem.

Geçmiş olsun oncelıklede neden bu kadar acele edıyorsunuz hazıranda 17 haftalık erken doğumunuz olmus ağustosta tekrar hamile kalmışsınız bence süre verın hcg %60 artmalı büyük ıhtımalle kımyasal olabılır

X