ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ BERABER OKUYALIM..

canım ben mazeretliyim mazretten sonra devam edicem inşaalah

Kızlar dün annemdeydik ve ne zamandır beni kasık karın çektirmeye götürmek istiyordu ve dün gittik teyze 75-80 yaşlarındaydı ve hiç bir şekilde ücret talep etmedi.. eşik kayması duymuşsunuzdur ona baktı sonra bi yarım saat ilgilendi benimle.. sonra bi bez bağladı belime.. eşimde tedaviye başladı bi gideyim belki faydası olur dedim inşallah hayırlısı olur hakkımızda..
nazah35 canım sana söylemesini unuttum doktoruma sordum inofolic kullanıyorum bi zararı var mı diye? yok kullan yumurtalarını geliştirir iyi dedi.. şimdi sabah akşam kullanıyorum sen günde bir doz mu kullanıyorsun??

CANM BEN İNOFOLİC GÜNDE 1 KEZ KULLANIYORUM. O DEDİĞİN ŞEYİ BENDE YAPTIRDIM 1 KEZ MASAJ YAPAR GBİ YAPIYO TEYZE SONRA BELİME VE KARNIMA YAKI YAPIŞTIRIP BAĞLADI. 2 DEFA DAHA GİTMEM GEREKİYODU FAKAT GİDEMEDİM

Aynen eğer hamile kalmazsan diğer ay bi daha gidilmesi gerekiyormuş.. ben eğer bişey olmazsa gelecek ay yine gidicem.. bana teyze yakı yapıştırmadı ve şuan belim ağrıyo normalde adete yakın olurdu.. 3 makina çamaşır var dedim hepsini bugün yıkama yat dinlen dedi KV..

ya kızlar siz nerdesinz acaba ank bildiginz biri varmı çok istiyorum bnde yaptrmayı ama kimseyi tanımıyorum ki ink ya siz çok şanslısınız bnce

Arkadaşlar sunan tedavideyim iki hafta sonra dondurulmuş embriyo transferim olacak. Embriyonun tutması için dua eder misiniz? Bu kez hamile kalıp kucagima almak nasip olur insallah
canım inşş bebeşin tutunuz bu son tedavin olur yawrun tutunsun diye sana iki kere dua ettim inş RABBİM duyar göbegini doldurur inşşş
birde canım sen nerdeydin nerde yaptrdın ne kadr tutu bn ank dayım bnde diger ay başlıcam tüpe egerki kendiligimden kalamazsam ben novarta gidiyorum
1. nazah35 (nazlı)-------------------------200
2. whiterose00 -----------------------------
3. esmaaaaalarrr (sema)------------------ Yılın ilk hamişi inş bebişin tutunsun sağlıklı olsun
4. Eylulll09 (seda)--------------------------200
5. yumiti ------------------------------------ (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)

canım ben 500 okudum ALLAH kabul eder inşşşşşşşşşş

CANM NE DİCEM ANK TEZVEREN TÜRBESİ VAR ORAYI ZİYARET ETMİŞTİM BEN SANA YAKINSA GİTMENİ TAVSİYE EDERİM BENİ Bİ BÜYÜĞÜMÜZ YOLLAMIŞTI ORAYA İZMİRDEN ANKARAYA TÜRBE ZİYARETİ İÇİN GİTTİM

Amin canım. İstanbul Memorial da yaptiriyorum. Dondurulmuş embriyolarimdan kullanacagim.

ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

SAYFA KİŞİ ALIMINA AÇIKTIR..

OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR..

11.01.2016 PAZARTESİ tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz

LİSTEMİZ
1. nazah35 (nazlı)-------------------------
2. whiterose00 -----------------------------
3. esmaaaaalarrr (sema)------------------ Yılın ilk hamişi inş bebişin tutunsun sağlıklı olsun
4. Eylulll09 (seda)--------------------------
5. yumiti ------------------------------------ (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)
Okudum 500 adet canım. nazah35

canım kim tavsiye etmişti bebk içinmi gelmiştin bu pazar eşime söleyim götürsün ALLAH razı olsun senden canım bu türbe hakında bildiklerin varmı canım?

Ben aydında yaşıyorum canım bu sefer çok umutlandım bakalım hayırlısı..
aydındamı :)
aydının neresi ?? aslen nerelisin

Arkadaşlar sunan tedavideyim iki hafta sonra dondurulmuş embriyo transferim olacak. Embriyonun tutması için dua eder misiniz? Bu kez hamile kalıp kucagima almak nasip olur insallah
Canım inşallah Rabbim gönlündekini sana nasip eder arkadaşım inşallah çok dua edicem senin için. Transfere kadar yapabilirsin eğer 1 bardak nar suyu iç canım ve günde 10.000 adım atmaya çalış ve nefesini düzenle nefes terapisi ile inşallah Rabbim nasip eder insallah

pişttt yeni anne nasılsınnn bebiş nasıl

Kızlar cnm çok sıkkın cumartesi kontrolum vardı gittim sagda 1 solda 4 tane yumurtam vardı iyiydi bence hatta birini ölçtü falan tam demesi şukadar mm die ama 18 falandı ve bana dedi ki bu ay düşük ihtimal diğer ay gel dedi şaka mı bu her ay birşey çıkıor inanın çok bunaldım artk ben ne yapacağımı şaşırdm daha 14. Günümdü öylece cnm skldı bu doktorlrn işi gücü para olmş yıpratıorlr insanı

merkez canım hayırdır tanıdığın birileri mi yaşıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…