ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ BERABER OKUYALIM..

Cnm gözün aydın inş sağlıklı dua okudm inş rabbim kabul etsin

inşallah canım sağlıkla al kucağına

Canım nasılsın bebeğini aldırmadın dimi?? İnşallah düzelmiştir eşinle aran...
Yok canım aldırmadım düzeldi,heyheyleri üzerindeydi saçma sapan davrandı durduk yere problem yaşadık ayrılıktan döndük. Geçen hafta giremedim skntlardan dolayı borçlandım sizlere inşallah müsait oldukça okuyup bitireceğim. Teşekkür ediyorum düşündüğün için

Oyy hadi inşallah rabbim nasip etmiştir ne güzel canım maşallah.. İnşallah bebeğin tutunur sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın...

O
Ohh ne güzel canım maşallah iyi etmişsin aldırmamakla.. Sağ sağlim kucağına alırsın inşallah çok sevindim

Kızlar hayırlı cumalar bugün eşimle doktora gittik eşimin sperm değeri düşük ama düzelir ilaçları düzenli kullansın dedi.. Bide büyük ihtimal denk getirememişsiniz dedi
Ovülasyon testi önerdi eşinde keçiboynuzu yesin düzelir.. 2 ay sonra düzelmezse aşılamaya geçeriz merak etmeyin artık teknoloji çok gelişti dedi benlik bu durum yokmuş içimiz rahatladı inşallah hiç birimiz fazla beklemeyiz

ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

SAYFA KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR
OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR..

07.01.2016 PERŞEMBE tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 300 okuyoruz

Yeni yılın ilk duasını yapıyoruz kızlar inşallah hepimize uğur getirir

1. piramitt 100
2. vkt 100
3. G guzbahar 100

LİSTEMİZ
1. nazah35 (nazlı)-------------------------200
2. whiterose00 -----------------------------200
3. esmaaaaalarrr (sema)------------------ Yılın ilk hamişi inş bebişin tutunsun sağlıklı olsun 200
4.. Eylulll09 (seda)--------------------------200
5. yumiti ------------------------------------
6. derinruzgar (martı)--------------------200
7. M melegggm --------------------------------- (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200.
8. azap_cicegi (dilek)--------------------- 200.
9. Sealand (seda)---------------------------200
10. G gulbil10 ---------------------------------- 200.
11. piramitt ----------------------------------
12. vkt ----------------------------------------200
13. G guzbahar --------------------------------200

maaşallh cnm sevindm hadi hayrlısı inş güzel haberlerini bekliyoruz canm

Gözün aydın tatlm Rabbim tamamına erdirsin inşallah. Icin ferah tut arkadaşım inşallah o minik bebişin seninle kalır. Dualarım seninle inşallah

Canım inşallah sağlığına kavuşur annen dua ettim canım annen için inşallah geçici bir durumdur.

Eylulll09 bugun kü dualarımı okudum rabbim kabul etsin sıra bendeymiş kızlar yarın kontrolum varrr çok tşk ederm size kontrol öncesi bu dualara çok ihtiyacım vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…