ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ BERABER OKUYALIM..

ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

SAYFA KİŞİ ALIMINA AÇIKTIR..

OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR..

11.01.2016 PAZARTESİ tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz

1. nazah35 100
2. whiterose00 100

LİSTEMİZ
1. nazah35 (nazlı)-------------------------200
2. whiterose00 ----------------------------- 200
3. esmaaaaalarrr (sema)------------------ Yılın ilk hamişi inş bebişin tutunsun sağlıklı olsun 200
4. Eylulll09 (seda)--------------------------200
5. yumiti ------------------------------------ (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200
6. M melegggm --------------------------------- (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200
7. azap_cicegi (dilek)--------------------- 200

8. Sealand (seda)---------------------------
9. G gulbil10 ------------------------------------
10. piramitt ----------------------------------
11. vkt ------------------------------------------
12. G guzbahar --------------------------------

Canım doktorlar böyle moral bozuyor ve sıradan doktorlarda bazı şeyleri anlamıolar. Mesela normal bi kadın doğumcu sadece klomen verip yumurta gelişimine bakıyor ama tup bebek uzmanları öyle değil hem problemin sebebini arastırıyorlar(daha farklı ba kabiliyetleri olaya) hem Vitamin vs ile yumurtaları nasıl kaliteli hale getireceklerini biliyorlar. Hemde sen kendini daha emin ellerde hissediyorsun. Hemen tup bebek yaptiracaksın diye birşey de yok işini iyi yapanlar zaten öncesinde vitamin takviyesi yapıyor yum.lar kaliteli olunca tüpe geçiyo . Ben ilk tup bebek denemem neg. olunca hemen adetim le 2.yi yapmak için başka tüp bebek merkezinin yolunu tuttum, drum hemen baslamadı önce vitaminler verdi birdahaki adetinin 15. gunu geleceksin dedi ben çok uzulmustum daha 2 ay var diye ama adet olmayı beklerken hamiş olduğumu öğrendim arkadaşım. sen ya doktorunu değiştir yada bulundugun yerde tup bebek merkezi ile goruş onlar daha iyi yonlendiriyorlar bence çünkü her ay bunları yaşamak daha zor, stresten yumurtalarımızda olmuyor canım benim.

İyiyim canım sen nasılsın bir türlü inanamıyorum 4 ay önce kalp atışını alamadığımuz icin kürtaj oldum vmcok korkuyorum yeniden ayni şeyler olacak diye
bnde hamd olsun iyi olmaya calışıyorum sakın kendini strese sokma bacım rahat ol ki bebegin huzurla büyüsün annesiiiiiiiiiiii

merkez canım hayırdır tanıdığın birileri mi yaşıyor?
bulvardamısın canım 15 yılım gecti aydın da :)

bnde hamd olsun iyi olmaya calışıyorum sakın kendini strese sokma bacım rahat ol ki bebegin huzurla büyüsün annesiiiiiiiiiiii

bulvardamısın canım 15 yılım gecti aydın da :)
hadi ya yok değilim ama bulvara yakınım.. hayırdır niye burdaydınız da gittiniz?? öğretmen filan mısın??

http://gulcinnur.blogcu.com/tezveren-sultan-kimdir/11023961 BURDAN OKU CANM EVT ÇOCUK İÇİN GİTTİM GİDENLER HAMİLE KALMIŞ NASIP TABİ BİZ BİDE HACI BAYRAM VELİ HAZRETLERİNİN TÜRBESİNİDE MERAK EDİYODUK GİTTİK GÖRDÜK CANM

bayanlar ben de tefriciyeye başladım,, 4444 tefriciye adadım hayırlı ve sağlıklı bir evlat için öyle yüzlerce dua beklemiyorum sizden 1 tane okusanız kafidir benim için ,,önemli olan ;kimin duasının makbul olacağı belli olmadığı için yalnız tamamlamak istemiyorum duamı katkınız olursa çok sevinirim,,kaç tane okuduydanız bu topiğe yazarsanız çok sevinirim,,şimdiden okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...duasiyla-gelir-evladim-4444-tefriciye.894362/

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

11.01.2016 PAZARTESİ tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz

1. nazah35 100
2. whiterose00 100

LİSTEMİZ
2. whiterose00 -----------------------------200
3. esmaaaaalarrr (sema)------------------ Yılın ilk hamişi inş bebişin tutunsun sağlıklı olsun 200
5. yumiti ------------------------------------ (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200
6. M melegggm --------------------------------- (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200

12. G guzbahar --------------------------------

1. nazah35 100
2. whiterose00 100

LİSTEMİZ

12. G guzbahar -------------------------------- 200

12.01.2016 SALI tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz

1. esmaaaaalarrr 100
2. Eylulll09 100

LİSTEMİZ
5. yumiti ------------------------------------ (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200.
7. azap_cicegi (dilek)--------------------- 200.

11. vkt ------------------------------------------200
12. G guzbahar -------------------------------- 200

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…