ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ BERABER OKUYALIM..

Kızlar bugün benim dua günüm duam = rabbim hamileliğimi hayırlısıyla devam etmesini bebeğimi sağ salim eli ayağı düzgün aklı salim fiziksel ve ruhsal olarak da saglikli olarak kucağımıza almayı nasip etsin inşaallah diye dua eder misiniz

Amin inşallah tatlm

5. yumiti ------------------------------------ (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)200
6. M melegggm --------------------------------- (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)200
7. azap_cicegi (dilek)--------------------- 200

8. Sealand (seda)---------------------------
9. G gulbil10 ------------------------------------
10. piramitt ----------------------------------
11. vkt ------------------------------------------
12. G guzbahar --------------------------------

okudum listeyi bitrdim ALLAH kabul etsin inşş
yumiti senin için 2 defa okudum RABBİM dualarımızı kabul etsin inş

ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

SAYFA KİŞİ ALIMINA AÇIKTIR..

OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR..

12.01.2016 SALI tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz

1. esmaaaaalarrr 100
2. Eylulll09 100

LİSTEMİZ
1. nazah35 (nazlı)-------------------------200
2. whiterose00 -----------------------------200
3. esmaaaaalarrr (sema)------------------ Yılın ilk hamişi inş bebişin tutunsun sağlıklı olsun 200
4. Eylulll09 (seda)--------------------------200
5. yumiti ------------------------------------ (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200.
6. M melegggm --------------------------------- (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200
7. azap_cicegi (dilek)--------------------- 200.

9. G gulbil10 ------------------------------------ 200
11. vkt ------------------------------------------200
12. G guzbahar -------------------------------- 200

Allah razı olsun canım rabbim hepimizin duasını kabul etsin inşallah

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

13.01.2016 ÇARŞAMBA tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz

1. yumiti 100
2. M melegggm 100

LİSTEMİZ
2. whiterose00 -----------------------------
3. esmaaaaalarrr (sema)------------------ Yılın ilk hamişi inş bebişin tutunsun sağlıklı olsun 200
5. yumiti ------------------------------------ (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200.
6. M melegggm --------------------------------- (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200.

9. G gulbil10 ------------------------------------ 200.
11. vkt ------------------------------------------200.

canım liste sonuna kadar tüm arkdaşlarımıza okudum
rabbim kabul etsin inş

14.01.2016 PERŞEMBE tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz

1. Sealand 100
2. azap_cicegi 100

LİSTEMİZ
2. whiterose00 -----------------------------
6. M melegggm --------------------------------- (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200.

9. G gulbil10 ------------------------------------ 200.
11. vkt ------------------------------------------200.

Eylulll09 canım çarşamba günü yumitiyle bende sıraydı amaa bazı kişileri işaretlememişsin okudu die eksik mi kaldı bizi liste dünkü listede öle ama bi sorayım dedim

Eylulll09 canım çarşamba günü yumitiyle bende sıraydı amaa bazı kişileri işaretlememişsin okudu die eksik mi kaldı bizi liste dünkü listede öle ama bi sorayım dedim
Evet canım okuma yapmayan arkadaşlarımız var normalde bugün çıkarmam gerek ama yarını bekliycem yarında yapmayanları çıkarmak zorundayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…