en yeni hamile

tebrikler ederim inşallah güzel bir hamilelik geçirirsin .Ben 8 hafta + 3 günlük hamişim

Arkadaşlar, tüm yeni hamişleri tebrik ediyorum. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Darısı benim ve tüm isteyenlerin başına:)

gözünüz aydın arkadaslar saglıklı bir şekilde kucagınıza alırsınız inş bebişlerinizi ahhh ahhhh ben hamileyken bilmiodumki burayı yaff off dogurum bitti neyse artık ikinci bebege inş :)

Merhaba bende 6hafta 1 günlük hamileyim.Bende çok sabırsızım:)Doktor 10 gün sonra kalp atışını duymak için çağırdı ama günler geçmiyor sanki.Karnı büyümüş hamileleri görünce bende o günleri görürmüyümki diyorum...

valla burayı tam zamanında buldum bi baktım tam bana göre bebeğimde geliyo hayırlısıyla yoksa zaman nasıl geçerdi

ah bu zman varya öldürüyo insanı bebişim 15 haftalık ona bişey olcak die çok korkuyorum vede hemen kollarımda göremek istiyorum

Allah hepinize sağlık sıhhat versin kızlar. Umarım bende en kısa zamanda anne olurum. Çünkü geçenlerde hamile bir arkadaşıma hediye olarak mavi bir "Ferforje Beşik" gelmişti. Harika bir aksesuardı. Resmen içim gitti. Ama ben daha yeni evliyim.senağlama

Tebrikler Canim Bende 10 Mart I Bekliyorum Umarim Hamileyimdir.

kızlar ya ben yeni üyeyim günümmgeçti ama test yapmaya korkuyorum ne tür belirtileriniz oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…