en yeni hamile

Cemre88

OĞLUM BENİM HERŞEYİM
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
254
1
süprizzzzzen yeni hamilelerdenim heralde 3haftalık falan benle aynı olan bayanlar varsa gelsin herşeyimizi paylaşalım daha yolun başındayız yoksa zaman geçmez

tebrikler canım hamile değilim ama:))allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin cnm darısı başıma ayyyy

sağol canım allah sanada nasip eder inşallah bende 8aydır bekledim ama deydi

Tüm hamişlere tebrikler.Sağlıklı bir hamilelik geçirmenizi dilerim kızlar.Umarım ben ve benim gibi hamiş olmak isteyenlerde sizlere bu güzel haberden veririz birgün

tebrikler kızlar.Rabbim bebişlerinizi sağlıklı bir şekilde elinize almayı nasip eder inşallah canlarım..bende 13 haftalığım:) kasık ağrım dışında herşey normal şuan.Rabbim isteyen herkesede güzel bebişler nasip etsin.

ayyy evet ya bendede kasık ağrısı korkuyorum ama normal galiba doktora haftaya gitcem bakalım ne olcak

Normal cnaım bebişin yerleşmeye çalışıyor karnına daha çok yeni canım benim....ama 3,ay dolduktan sonra ağrın olursa dikkat et ve doktoruna danış emi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…