En yakınımken, en uzağım olması..

Çok sakinsin. Yada güçlü durmaya çalışıyorsun. O yüzden senin süreçin uzun sürebilir.

tekrar baktim 89200 ve evet 2.5 aylik felN

Ben 5 dakikada boşanma diye bisey hic duymadim
Hukukcu degilim ama benim bildigim bu
Kadin hamileyse zaten cocuk icin hukuki surec degisir
Cocukla ilgili karar alinmasi gerekir
Kaldi ki bunu babadan saklamanin dogru olmadigini dusunuyorum
Ben beş dakikada boşandım :)
Hakim öyle bişey istemez normalde, hele de anlaşmalıysa.

Sen boşandın mı canım Bende söylemek istemiyorum. Nasıl mahkeme vermeyi düşünüyordun tam boşanma anında mı?
canım bebek tadavisi görürken ayrılma kararı aldım. doktor o ay hamilelik bekliyordu. bir an da bu sürece girdim. boşanmak isteyen bendim. o an da bin tane şey düşündüm. eşimden iyi bir baba olurdu ama ailesi yüzünden evliliğimden bir şey anlamamıştım ki annelikten anlayayım.
yine de kararımın değişmediğini anladım. dava açma zamanı geldiğinde hamile olmadığımı öğrendim. o kadar üzüldüm ki anlatamam.
o an anladım. tabi ki en güzeli anneli babalı buyumesi ama annelik bir kadının hakkı ve bu bazen tek başına oluyor. her şeyi göze alıyorsun anne olmak için.
belki eşim de akıllanır pişman olurdu bebekle.
şimdi evliyiz ama sorunlar aynı.

Hamile olduğunu düşündüğün halde bu kararı almak çok zor olmalı gerçekten. Ama yinede evliliğinizin devam etmesine sevindim ben kolay kolay evliliklerin bitmemesinden yanayım.Gerçi herkes öyledir ama yinede ben hayata pembe gözlüklerimden baktığım için mutlaka olumlu şeyler bulabilirim. Yani herşey yapılsın edilsin en son çözüm boşanmak olmalı.İnşallah Allah hayırlı zamanda nasip etsin size anneliği. Neden vazgeçtiniz peki davadan..
Bende okadar çok istedim ki okadar çok, ama hiç böyle hayal etmemiştim. O yüzden karmakarışığım. Eşim her ay göbeğimi severdi miniğim miniğim diye ama hiç olmamıştı.

konu sa
Bende öyle düşünmüştüm canm. Bende biraz daha düşüneyim ne yapacağıma karar vereyim.Ama ben söylemezsem hiçbir şekilde öğrenemez.
cocugu aldiriyorum imzan gerekiyormus desen

Canım benim hamilemisin, tebrik ederim seni. Ya içimde burkuldu gerçekten sana sımsıkı sarılmak istedim. O kafasız kocan napıyor hala aynı kafada mı
Şuan birilerinin bana sarılmasına okadar çok ihtiyacım var ki, kimseyle paylaşamıyorum da. Eşim hala aynı bir değişiklik yok ara ara ufak şeyler oluyor ama sonucu değiştirmedi hiç.

Şuan birilerinin bana sarılmasına okadar çok ihtiyacım var ki, kimseyle paylaşamıyorum da. Eşim hala aynı bir değişiklik yok ara ara ufak şeyler oluyor ama sonucu değiştirmedi hiç.
Senin yerinde olsam bir saniye düşünmez bu adamı takip ettirirdim. Bu şekilde belirsizce yaşamak çok zor. Senin evde onu beklediğini bildiği içinde bi rahat bence?

adamin ogrenmesi lazim bir sekilde daa
Yok canm ben öğrenmesini istemiyorum ki. Öğense geri döner ben onu istemiyorum ben sevdiği, özlediği, pişman olduğu için dönmesini istiyorum. Zorunluluktan değil.

@Has nicktir yok canm ya yapamam öyle şeyler ben, Allah bir şekilde karşıma çıkartır öyle bişey varsa inanıyorum. Rahat olup olmaması da pek bişey ifade etmiyor ki sonuçta bitiyor.

Evliliğinizden ben bile sıkıldım.
Her şerde vardır bir hayır. Evlilikler de bazen ufak çaplı tartışmaların evliliği güçlendirdiğine inanıyorum. Biraz merak biraz özlem biraz gizem her zaman bağlılığı güçlendirir.
Ayrıca eşinizde yere bakan yürek yakan cinsten. Hem gidiyor hemde açık kapı bırakıyor. Böyle bir şansının olduğunu bilmesin ki gidişinin bir daha dönüşü olmadığının bilincinde olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…