En yakınımken, en uzağım olması..

Acaba kaç haftalık? O kadar ilginç bir durum ki. Eşinizin tepkisini çok merak ediyorum şu an, müthiş bir kırılma noktası olacak. Tam ayrılığı kabullenmişken hamile olduğunuzu öğrenmeniz... Umarım hakkınızda en hayırlısı olur.

Konu şimdi daha da ilgi çekici hale geldi. Dizi olsa sezon finali olur bu bölüm.

Canım şaşkınım hala üstümden atamıyorum şoku ama kesin kararlıyım bu durumdan hiç kimseye bahsetmicem.Çok zor olacak tek başıma bunu bilerek devam etmek. Zaten eylül sonuna bişey kalmadı. Ben eşimin asla böyle bir sebeple dönmesini istemem. Kendi kararıyla pişman olup dönerse güzel olur şu durumda ama dönmezde biz boşandıktan sonra ne zaman kendimi hazır hissedersem ozaman söylücem herkese.
Allah'ım sen büyüksün..

Eşin şu anda evliliğin sorumluluğunu bile alamıyor, bebek iyice ağır gelecektir ona. Peki ya sen, içini ısıttı mı bu haber?

Ben genelde çok duygusal bakmam bu konulara. Hayatın herkese güzelliklerle dolu olmadığını bildiğimden her bebek haberi sevindirmez beni, hele ki böyle yol ayrımlarında gelen bebekler, ama senin miniğinin haberi beni bile mutlu etti biliyor musun.

Boşanma aşamasında hakim hamile olup olmadığınızdan emin olmak için sizden rapor isteyecektir mutlaka yani boşanma gerçeklesene kadar bunu saklama gibi bi durum olamaz

Boşanma aşamasında hakim hamile olup olmadığınızdan emin olmak için sizden rapor isteyecektir mutlaka yani boşanma gerçeklesene kadar bunu saklama gibi bi durum olamaz
Gerçekten mi, daha önce duymadım böyle birşey yani kesinlikle öğrenilecek mi ee hani hakim soruyor 5 dk da boşanılıyordu hangi ara tahlil isticek ki.
MinervaMcGonagall henzüz ne hissetmem gerektiğini bilmiyorum daha doğrusu önce doktora gidip kesin emin olmam lazım. Ne üzüldüm ne sevindm sadece şok. Ama senin öyle düşünmene mutlu oldum:)

bence doğrusunu yaparsın. ben de çok dusundum bunu sevmek yetmiyor ilişkiler bitiyor. ama gerçek sevgi annelik. aynı durumu yaşamama ramak kalmıştı ama hamile değildim hamileyim sanıyordum. yine de söylemezdim.
gel gelelim mahkeme de bildirmek zorundasınız. kimlikte adı yazmalı. size öfkelenebilir. yine de mahkeme de verirdim haberi.
boşandıktan sonra evlenmemek için yasal süre vardır onun sebebi hamileleik ihtimalidir.

duha_can hiç bilmiyorum ki kaç kiloydum şimdi kaçım. Ama herzaman 1,2 kilo oynarım. Benim farkettiğim hiç bir değişiklik yok vücudumda. Arada karım ağrım var ama bende hep olur. Yani bilmiyorum.

Ben 5 dakikada boşanma diye bisey hic duymadim
Hukukcu degilim ama benim bildigim bu
Kadin hamileyse zaten cocuk icin hukuki surec degisir
Cocukla ilgili karar alinmasi gerekir
Kaldi ki bunu babadan saklamanin dogru olmadigini dusunuyorum

3 hafta 5 - 50
4 hafta 5 - 425
5 hafta 20 - 7300
6 hafta 1,080 - 56,000
7 -12 hafta 7,650 - 290,000
13-16 hafta 13,300 - 250,000
17-24 hafta 4,000 - 165,000
Buraya göre nerdeyse 2.5 3 aylık hamilesiniz

Hamile bir kadinin bunu gizleyip baskasiyla evlenmesi soybaginin karismasini engellemek icin iddet muddetimi nedir bi sure veriliyordu ama simdi test sonuclari vs ile o kaldiriliyor diye biliyorum

Valla bende bildiğimden değil burda okuduklarımdan söylüyorum. Çok kısa sürüyor hemen boşanılıyor diye. Anlaşmalı 5 dk sürüyor diye.

Bilen arkadaşlar yazabilir mi lütfen hakim benden neden rapor isteyecek, süreç böyle mi işliyor.

Eğer çocuk olursa eşim boşanmaz kesinlikle eminim. Ama zorla da ne o ne ben mutlu olamayız. O yüzden söylemek istemem ondan kaçırmak yada ders vermek için değil. Okadar boşanmaya kararlı olduktan sonra dönmesin zaten bittiğinde söylerim diye düşünüyorum. Gerçi şuan biraz saçmalıyor da olabilirim bilmiyorum.

Hamile bir kadinin bunu gizleyip baskasiyla evlenmesi soybaginin karismasini engellemek icin iddet muddetimi nedir bi sure veriliyordu ama simdi test sonuclari vs ile o kaldiriliyor diye biliyorum
Yok canm zaten koştur koştur evlenme gibi bir derdim olmaz sanırım ondan iddet süresi neyse geçer. Kalkmasına gerek yok zaten. Sadece bunun için rapor isteniyorsa sorun olmaz.

Yok canm zaten koştur koştur evlenme gibi bir derdim olmaz sanırım ondan iddet süresi neyse geçer. Kalkmasına gerek yok zaten. Sadece bunun için rapor isteniyorsa sorun olmaz.
Acaba esiniz bunu gizlediginiz icin karsi bi atak yaparmi ve bu sizi kanun karsisinda zor duruma dusururmu ben buna takildim birazda
Hukukcu arkadaslar bi yorum yapsa keske

Sen boşandın mı canım Bende söylemek istemiyorum. Nasıl mahkeme vermeyi düşünüyordun tam boşanma anında mı?

Haklisiniz mutlaka kendinize gore ama ben hep karsi tarafin bunu bilmesi gerektigini dusunurum
Hakkinizda hayirlisi olsun
Allah guzel kapilar acsin size insallah

Acaba esiniz bunu gizlediginiz icin karsi bi atak yaparmi ve bu sizi kanun karsisinda zor duruma dusururmu ben buna takildim birazda
Hukukcu arkadaslar bi yorum yapsa keske
Yok ya adam beni istemediği için gidiyor ne yapabilir ki sırf çocuk için zorla kalacağına gitmesini tercih ederim. Ayrıca etrafımız hep avukat dolu ama ben böyle bişeyi sorup danışamam. Ay nasıl dayanıcam bunu içimde tutarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…