En yakınımken, en uzağım olması..

2 ayı geçmiştir sanırm. Ama herhangi bir gecikme vs yokki herşey normal bende.

Test sonucuna göre 56,500 gözüküyor.

Ben bi hastaneye gidip tekrar test yaptırıcam. Anlamadım bu işi. :KK43:

Eşinizin haberi var mı sonuçtan? Çok can sıkıcı. Çocuk tabiki bir mucize ama bu şartlarda size sizi sevdiği için dönmesini istersiniz bebek için değil. Allah gönlünüze göre versin.

Normal reglinizi olduysaniz zaten imkansiz. Belki bir yanlışlık vardir.
Üste görme diye bir durum var. Bazi insanlar hamile olduklari halde normal bir sekilde adet gorebiliyorlar. Normal adet olduguna emin degilim ama olabiliyo diye biliyorum

Hayirlisi olsun hakkinizda..

Merhaba hanımlar,
Bir süredir hep konuları okuyup acaba benim yaşadıklarıma benzer bişeyler var mı ne yapmalı, ne düşünmeliyim diye çırpınıyorum. En sonunda bende yazmaya karar verdim.

Eşimle 1 buçuk yıllık söz, nişan evresinden sonra çok severek evlendik.4 yılımız bitmek üzere. Genel olarak çok uyumlu, iyi anlaşan, maddiyat sıkıntısı olmayan, birbirine her anlamda yakışan etrafımızda çok sevilen bir çifttik. Özellikle en büyük şansımız iki aileninde birbirini ve bizi çok sevmesi olabilir. Kayınvalideme annecim diye hitap ederim okadar iyiyiz. İkimiznde güzel meslekleri var. Bundan 2 ay önce misafir dönüşü eşim ayrılmak istediğini ve kararının çok net olduğunu söyledi, evden ayrıldı. yaklaşık 2 aydır ayrıyız. Ailesi şehirdışında olduğu için bekar bir arkadaşınn yanında kalıyor. Neden olarak beni sevdiğini herşeyin iyi olduğunu fakat içinde bir eksiklik olduğunu ve artık böyle bir hayat istemediği söyledi. Ben hayatımın şokunu yaşıyorum tabiki. 1 yıldır bebek için uğraşıp didinirken ve okadar heves heyecanla beklerken evliliğimin bitiyor olması çok canımı acıtıyor. Eylül sonunda anlaşmalı olarak boşanmak için dava açacakmış. Ailesi, benm ailem herkes perişan tabi ama çok kararlı kimsenin elinden bişey gelmiyor.Tüm ailesi, tüm arkadaşları sırtını döndü, iyi karar ver pişman olacaksın diyorlar ama hala aynı.(Herkes gerçekten beni çok sever, annesi tek suçun çok iyi olmaktı kızım diyor.)
*Eşim maneviyat olarak çok zayıfladı, gerçekten farklı bir hayata doğru gidiyor onu hissediyorum. Hayatında başka bir kadın olmadığına eminim ama bu olmayacak anlamına gelmiyor. Sadece şuan yok onu biliyorum.
*Ben kesinlikle içki kullanan bir eş istemem o da içmiyor inançlı ama ilerde içebilirim diyor sanırım özgür olmak istiyorum diyor.
*Seni çok seviyorum ve özlüyorum ama birbirimiz olmadan daha mutlu olacağız gibi hissediyorum diyor.
*Allah rızasıymış, bana yaptığı haksızlıkmış, herkesin üzülmesiymiş şuan umrunda değil ama çok pişman olabilirim onu da hissediyorum diyor.
*Tüm bunların yanında bazen eve eşya almaya geldiğinde sımsıkı bana sarılıp biraz daha doyayım sana,seni özlüyorum diyor.
*En son eve geldiğinde ikimizde hıçkıra hıçkıra ağladık. Ama yapamıyorum işte diyor ısrarla.

Biz 4 yıllık evliliğimzde bir kere tartıştığımızı, bir kere sarılmadan uyuduğumuzu veya bir kere arkadaşlarımızla ayrı ayrı takıldığımızı bilmem.Tüm hayatımız o da bende istediğimiz için birlikteydi.

Şimdi ben rüya gibi giden evliliğimn bir anda bitiyor olmasına mı, şu saatten sonra hayatıma nasıl devam edeceğime mi, hala çok sevdiğimemi, en büyük hayal kırıklığıma mı,haksızlığa uğramama mı yanayım. İçimde ki ateş sönmüyor, acım dinmiyor.. Sadece dua'larla ayakta durup bunun imtihanım olduğunu kabullenebiliyorum. Ne ailem, ne arkadaşlarım kimseyle görüşemiyorum utanıyorum, eziliyorum kendimi eksik hissediyorum.Yapayalnız bu süreci atlatmak daha kolay geliyor. Çünkü kimse anlayamıyor acımı.
Siz söyleyin bana bişekilde aynı acılar, aynı hisler aynı duyguları yaşamış insanlar olarak.. Acım nasıl dinecek? Nasıl eski ben olabileceğim?
canım eşin iyi insanmış bunun yanın da da sevmiş ama belli ki sevmek yetmemiş aynı durumda sen de olabilirdin. bir arayışta o boşlukta belli ki. ona şunu teklif et ayrılmayalım ama bir süre ayrı yaşayalım. o istediğinde sizinle görüşşün bekleyin asla ısrarcı olmayın da. belli ki maneviyattan kopuş var. onca yılın hatrına onun için ona yardım edin. kötü şeyler yapıp kendini boşluğa atmamşı olur. ama tabi çelik gibi bir sabır gerek.

Üste görme diye bir durum var. Bazi insanlar hamile olduklari halde normal bir sekilde adet gorebiliyorlar. Normal adet olduguna emin degilim ama olabiliyo diye biliyorum

Ustune görme implantasyon yani yerlesme kanaması oluyor. Normal adetten cok cok farkli. Eger normal her zamanki sekilde bi kanama varsa kesinlikle hamilelik olmayacagi yaziyor cogu doktor sitesinde.

Ustune görme implantasyon yani yerlesme kanaması oluyor. Normal adetten cok cok farkli. Eger normal her zamanki sekilde bi kanama varsa kesinlikle hamilelik olmayacagi yaziyor cogu doktor sitesinde.
Cok bi bilgim yok acikcasi yanlis anladigim bi durumdur belki dediginiz gibi

Deme öyle güzelim.
O da bir kader.
Demek ki o kadar süre evli kalman gerekiyormuş...
Keşkeler sadece seni üzer.

bazen hepsi film gibi geliyor 30 yıllık hayatım.

Kaderin önüne geçilmiyor ki, tecrübe diyorum,
Daha iyi bir hayatın mükafatı olur inşallah diyorum.
Sabır sınavımı hakkıyla verebilirim inşallah

E efsun_n bi daha bi şekilde görüştüğünüzde sana sarılmasına izin verme. sensizliği dibine kadar yaşasın. kesinlikle uzak dur. ve ailelere de söyle kimse baskı yapmasın. birilerinin baskısıyla dönecekse dönmesin zaten. kendiliğinden bi süre sonra gelirse ne ala, gelmezse sen de toparlan ve hayatına bak. ''boşanmadan bekleyelim'' diye de düşünme. pişman olup sana gelen adam bi kere daha nikah kıyar.

boşanmadan beklersen eğer, o da senin çantada keklik beklediğini bilir ve daha rahat eder. istediği her şeyi yaşar ''nasılsa istediğim zaman dönebilirim'' diye. ona bu hissiyatı verme. istediği zaman sana dönemeyeceğini, canı istediğinde sarılamayacağını, eğer sen bitirir hayatına bakarsan bi daha asla senle olamayacağını, hatta belki ilerde senin başkasıyla evlenebileceğini bilsin. seni çantada keklik gibi görmesin.

Kızlar elim ayağım titriyor şuan..

Çalıştığım kurumda sağlık testlerimiz vs. vardı her yıl düzenli yapılır. Az önce test sonuçları geldi. Sonuçlar yanlış değil ise hamile gözüküyorum.. Nasıl olur bu inanamıyorum

Ay inşallah doğrudur Allahın mucizesi.:dua:

Benim bir tanıdığım aynen böyle oldu. Korunmasına rağmen üstelik hamile kaldı normal düzeninde
adet görmeye de devam etti, hamileliğinde de hiç mide bulantısı vs hissetmediği için çocuk 5 aylık
olup da karnı büyümeye başlayıncaya kadar bu yüzden hamile olduğunu anlamamıştı bile.

ilginç
Benim bir tanıdığım aynen böyle oldu. Korunmasına rağmen üstelik hamile kaldı normal düzeninde
adet görmeye de devam etti, hamileliğinde de hiç mide bulantısı vs hissetmediği için çocuk 5 aylık
olup da karnı büyümeye başlayıncaya kadar bu yüzden hamile olduğunu anlamamıştı bile.

kızlar tahlil sonucum çıktı.
sonuç:89.200

Yarın sabah doktora gidicem. Adetim az sürdü ama okadar stres ve üzüntüden dolayı çok umursamadım. Hayır hiçbir şikayetim yok.

sadece şaşkınım..Gerçekten şaşkınım..

bende duydum bi kac ta o yuzden dedim aslinda ama emin degilim iste.
Hayirlisi olsun artik ne diyelim

kızlar tahlil sonucum çıktı.
sonuç:89.200

Yarın sabah doktora gidicem. Adetim az sürdü ama okadar stres ve üzüntüden dolayı çok umursamadım. Hayır hiçbir şikayetim yok.

sadece şaşkınım..Gerçekten şaşkınım..

Şu an şoktasınızdır büyük ihtimal :)) İnşallah herşey hayırlı ve güzel olur sizin ve bebeğiniz için de..

X