Anket En yakın arkadaşınıza böyle bi şeyi söylermisiniz?

En yakın arkadaşına söylermisin?

• Ankete Katılan
    153
  • Anket Kapalı .

PembeBeyaz

gel artık bebeğimmm
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
739
2
En yakın arkadaşınızın eşini genç bi bayanla bi arabadan el ele inerken gördün bunu arkadaşına söylermiydin?

söylerdim elbette..sonuçları nasıl olursa olsun bunu duymayı hak ediyo aynı şey benim başıma gelse ben de aptal yerine konulmaktansa gerçeği duymayı isterdim

bende söylerdim arkadaşımın iyiliği için el ele inen bir adamın yanındaki normal bir arkadaşı ya da akrabası olacağını sanmıyorum çünkü arkadaşımın iyiliği için söylerdim...

Ben söyleyemezdim galiba en yakın arkadaşımda olsa.Öyle bişeyki suçlu durumda sen bile olabilirsin...

arkadaşımla aramdaki bağ önemli...
pat die söylemeyerek bende uygun bir dille anlatırdım.belkide örnekler vere vere yada şüphe etmesini sağlayarak anlatırdım
belkide kadın biliyor ama susuyor..yakınlık dereceme göre değişirdi yani
çok çok yakınsam zaten anlatırdım.uzaksam hiçççç bulaşmazdım

En yakın arkadaşımsa tabiyki söylerim.a.s
Önce ortamı yumuşatırım,arkadaşımın arkasına yastık,eline de bir sigara veririm,konuya dalarım..benneyaptımki
Heee aynısını o da bana yapmazsa,benden saklarsa o benim en yakn arkadaşım olamaz bu saatten sonra.:1no2:
Dost acı söyler demişler..yasakkelime

çok zor bir karar . söylerdim tabii. eğer söylemezsem arkadaşımın yüzüne her baktığımda vicdan azabı duyardım.

Çok zor bir durum gerçekten. CADIARZU Arkadaşımla konuşmadan önce sanırım eşiyle konuşurdum.Onun söylemesini sağlardım.Arkadaşımı da teselli ederim sonra.

evet söylerim dostluk bana göre iyi gününde de zor gününde de yaninda olmaktir
en yakin dostumdan bunu nasil saklarim
hemen gidip onu doldurusa getirmem tabi önce nasil söylemem gerektigini düsünürüm tasinirim
cünkü gercekten cok zor bir durum

Çok zor bir durum gerçekten. CADIARZU Arkadaşımla konuşmadan önce sanırım eşiyle konuşurdum.Onun söylemesini sağlardım.Arkadaşımı da teselli ederim sonra.
ağzımdan aldın lafı canım bende aynı özgürce arkadaşım gibi düşünüyorum bu konuda önce eşiyle konuşurum eğer anlatmaya yanaşmazsa işte o zaman fenatatlicadiarzu nasıl onu üzebilirimsenağlama bu konuda işte şimdi düşünme zamanı:1shok: :uhm:

tabikide söylerdim Çok üzgünüm çoook

eğer söylemessem arkadaşımı her gördüğümde sanki ihanet ediyomuş gibi hissederim heralde..ama mutlaka bi ispat sunarım önüne..Allah korusun ya :çok üzgünüm: çok zor bi durum gerçekten..benim başıma gelmiş olsa ve yakın arkadaşım bildiği halde söylemesse ben dostluğundan şüphe ederim..benneyaptımki

uzun uzun dusunurum..
once bır agzını ararım acaba kendısınınde suphelerı varmı dıye..
eger varsa bunu anlatmak cok daha kolay olur:kahve:

kesinliklee söylerimm
göz yumamamm eşide olsaa arkadaşımın onuruylaa kimseyi oynatmamm

söylemeden önce düşünürdüm üzülmesini asla istemem ama ona görede söylerdim

Çok Yakın Bi arkadaşımsa ve Ben Böle Önemli Bilmesi Gereken Bişeyi Söylemezsem Ne Anladık biz o "Yakın" Arkadaşlıktan.

malesef buna benzer bir olay basima geldi.cok samimi ailecek görüstügümüz arkadasimizin esi aldatiyordu. ben bunu bildigim halde arkadasima anlatamadim,cünkü arkadasim her seferinde esim beni aldatsa ondan bosanirim derdi bende böyle birseye sebep olmaktan korktugum icin söyleyemedim. ama hep ima etmeye calitim, aman erkek milleti bos birakmaya gelmez sen yinede dikkat et dedim. simdi bile iyiki dememisim diyorum gayet mutlular.

oturup dusunurdum....acaba arkadasima bunu soylemek icin en uygun yontem nedir diye ?
bunun aslinda yontemi falan yok ama...yinede onu kirmak istemem.ama soylememezlik yapmasdim.cunku kendimi sanki bende ihanet etmsim gibi hissederdim ....:KK43:
Ins.hic bir zaman boyle 1 olayla karsilasmam....

X