Anket En yakın arkadaşınıza böyle bi şeyi söylermisiniz?

En yakın arkadaşına söylermisin?

• Ankete Katılan
    153
  • Anket Kapalı .
benim başıma da geldi arkadaşımın kocasına ihtarı çektim karına söylerim dedim beni de dinlemedi bende söyledim
ben söylemesem de duyacaktı hiç olmazsa destek oldum şimdi çok mutsuzlar ve ayrılar
beyefendi hala diğer bayanla haşır neşir kızmız elinden geleni yaptı ama olmadı
olan zawallı yawrularına oldu.

Evet hemen söylerim böyle bişeyi benim eşim yapsa(tabi ben onun gözünü oymuş eline vermiş olurum) banada söylenmesini isterim...

işaretlediğim şıktaki gibi önce oturur bi düşünürüm eğer kendim böyle bir olaya mağruz kalırsam hangi şekilde bana söylendiğinde daha az bir şekilde şoka girerim diye düşünür daha sonra bu uygulamayı arkadaşıma yapardım ama allahtan dilerim böyle bir olayla karşılaşmayız.

Söylemek en iyisi gibi dursada o anda kimsenin tepkisini tahmin edemeyiz bazen tanıdığımı sandığım insalar olmuyor karşında bilemezsin duruma göre değişirdi herşey ....:kahve:

bastan söyleyemezdim herhalde :bbo:
sonucta kari koca iliskisi bu baska biseye benzemez ben birsey derim kötü olabilirim arkadasimla samimiyetimize bagli birazda yada esiyle konusurdum önce bilemiyorum cok zor bir soru :bbo:

işaretlediğim şıktaki gibi önce oturur bi düşünürüm eğer kendim böyle bir olaya mağruz kalırsam hangi şekilde bana söylendiğinde daha az bir şekilde şoka girerim diye düşünür daha sonra bu uygulamayı arkadaşıma yapardım ama allahtan dilerim böyle bir olayla karşılaşmayız.

söylicen tabi edepsiz:mymeka:
bide söylemeseydin..........
ama söyler benim arkadaşım dimi,baskı yooook heeeeÇok üzgünüm çoook

Tabiki hemen söylerim..aynı şey benim içinde olsa haberim olsun isterim..aptal yerine konmaktansaaa....CADIARZU

tabiyki hemen söylerim elele olması herşeyi açıklar yani önce adamakıllı öğrenirim tabi aldatıyormu diye yanlış anlaşılma yoksa sölerim vakit kaybetmeden niye söylemiyimki en yakın arkdaşım başkasından değilde benden duysun en azından banada böyle birşey yapılsa hemen söylenmesini isterim...

Buna benzer bi olay benim başıma gelmişti. Gidip arkadaşıma yetiştirdim arkadaşım bana inanmadı "mutluluğumuzu çekemiyorsun" dedi ben arkadaşımdan oldum şimdi ben görüşmüyorum onlar hala birlikte :))

Ohooooooooo hemen söylerdim hemde hoplaya ziplaya çünkü canim kadar sevdiğim arkadaşimin kocasindan nefret ediyorum .hiçdeğilse belki ozaman boşanirlardi.ama nerde adam nefes alirken bile yanimizda kroymazki iki laflayasin.

Tabiki söylerim..... Eger söylemezsem iyi bir arkadas olup olmadıqımdan şüphe ederim.

X