Anket En yakın arkadaşınıza böyle bi şeyi söylermisiniz?

En yakın arkadaşına söylermisin?

• Ankete Katılan
    153
  • Anket Kapalı .
hemmen söylerim valla ne oturup düşüncem, en yakın arkadaşımda kesinlikle bana söylemeli ki görüp de söylemezse işte o zaman dostluğum biter :eek:klava:

evet hemen soylerim arkadasimi neden enayi yerine koyuyorki hic dusunmez soylerdim ayni sey banada yapilsa bende ogrenmek isterdim

En doğru şekilde nasıl söyleyebilirim,bunu düşünerek mutlaka söylerdim.
Çünkü arkadaşımın yerinde olsam ve söylemese çok kızardım.

Cevap :Evet hemen söylerim böyle bişeyi benim eşim yapsa banada söylenmesini isterim...

Bence soylememekte aklimdan gecer ama içimde tutamam boyle birseyi..O yuzden soylerim banada soylensin isterim...Kimse aptal yerine koyulmayi haketmez..

Son düzenleme:
ooo söylemem mi düşünemiyorum görünce delilirim heralde bilmesi gerekir aynı durumda ben olsam onunda bana söylemesini istiyeceğime göre oda bunu bekler

evet sölerim kesinlikle ama önce o pislikle konuşurum daha sonra arkadaşıma sölerim
yalnız eşiyle konuşma zamanım o insanla elele inerken ki zaman olurdu

en yakın arkadaşımsa hiç tereddüt etmeden söylerim.
aynı şeyi bana yapsa çok kızardım heralde.
bence bilmeye hakkı var.

Bilmiyorum sölesem bi türülü sölemesem bi türlü kafam karışdı ya. Ogün gelmesinde gelince düşünürüm diyyim bari

çook zor bir karar bu. arkadaşımla çok samimiysek söylemek daha iyi olur ama buna cesaret edebilirmiyim bilmiyorum. arkadaşımın üzülmesini istemem.

Oturu bir şekilde düşünürdüm. Gözlemeye başlardım ilişkilerini...

hihihi. Birkere eski sevgilimin yeni sevgili onu aldatmış onu hemen telefon ederk söylemişdim :KK70::KK70::KK70:
bu ayrı :KK70::KK70::KK70:

Yakın olduğunu zannettiğim (!) arkadaşımın eşini eşim bir kadınla görmüş bana söyledi tabiiki, o zaman kararsız kaldım arkadaşıma söyleyip söylememekte, söylesem yuvası yıkılabilirdi, belki adam vazgeçer diye düşündüm, adam vazgeçmemiş o hızla arkadan başkaları da gelmiş, nihayet Allah ayağına dolandırdı, bir celsede boşandılar, bir yıl sonra tekrar evlendiler kadın onu affetti, mutlular mı bilmiyorum, bilmek de istemiyorum...................

:smiley-cool:

ben söylerdim çok düşünürdüm ama söylerdim banada söylenmesini isterdim
arkadaşlık dostluk nedir birbirini korumak değilmi bir anlamda:teselli:

ayyyyy cok zor bir olay ma sanırım arkadasımın iyiliği için söylerdim diycem ama basıma geldi söyleyemedim ki

X