Dizi gibi bir durum, iki yakın arkadaş napcağımı bilmiyorum

ızlar çalıştığım yerde iki idareci de bana farklı duygular besliyor, birisiyle yakın arkadaştık ama bunun iyi gitmediğini anlayınca uzak durdum ama o hala yakın olma peşinde. Diğeri de bu sene idareci oldu ve onun da duyguları var . İkisi de 20 yıllık arkadaşlar ve ikisi de birbirinden kıskanıyor beni. Şikayet etsem burası küçük yer malesef ben suçlu olurum onlar yerlisi ben yabancıyım. Tavır da koysam olmuyor yazın zaten tayinimi isteyeceğim. Ama bu süreçte kötü olmadan gitmek istiyorum artık mesafeli durmaya çalışıyorum ama birbirlerine karşı bir rekabet söz konusu bu arada
Kız evli olduklarını yorumlardan öğrendim yaaa:oha:
Tabiki yüz verme sizi rezil ederim de yoluna bak.

Nerden biliyorsun benim öyle birisi olduğumu, bu insanlarla iş dışında konuşmuşluğum paylaşımım asla yok, hep kadınlar mı suçlu yani ben kuyruk sallıyorum sizin deyiminize göre asla öyle bir şey yok .
Ay gözünüzü seveyim gündeme yaslanıp haklı çıkmaya çalışmayın, kimse size kuyruk sallıyorsunuz demedi.

Ne yapıyor bu adamlar sorusuna yanına çağırıyor, iş yaptırıyor, surat asıyor diyorsunuz. Bunlar sıradan, olağan iş yaşamı davranışları. Bu adamlar yöneticinizse birlikte çalışacaksınız tabi ki. Size yürüdüklerini gösteren herhangi bir veri, bir arama, bir mesaj, aşk ilanı vs yok anladığım kadarıyla. Üzerinize alınıyorsunuz her hareketten anlam çıkarıyorsunuz sadece bana kalırsa.

Ben de şuan onu yapıyorum , kıskançlık söyle birisi iş için çağırıyor onunla çalışırken direkt geliyor yüzünü asıyor, diğeriyle konuşsam diğeri çağırıyor. Yani büyük denecek bir rahatsızlık yok yani yanına çağırma vs gibi . Yanına çağırdığında da iş yapıyoruz hemen iş bitince kalkıyorum öyle yani.
Yahu sizin görev tanımınız ve kendinize ait bir yeriniz yok mu? Neden bir o çağırıyor bir bu çağırıyor diyorsunuz. İşi olan yanınıza gelsin

Ya kusura bakma ama boşandığından beri sürekli aynı konuları açıyorsun, akıl sağlığını hiç iyi görmüyorum. Tam olarak began sendromu bu. Kendi kendine adini çıkaracaksın yapma bak. Psikolojik destek alman lazım.
Hadi Began 20 sene boyunca garip gurip bi adamla uğraşmış, 3 çocuklu, hayatı kaçırdım psikolojisini doruklarda yaşayan bir kadın, Hayallerdeyim daha çok genç, toksik evliliği vakitlice bitirmiş, buna ne oluyor yani?

Hadi Began 20 sene boyunca garip gurip bi adamla uğraşmış, 3 çocuklu, hayatı kaçırdım psikolojisini doruklarda yaşayan bir kadın, Hayallerdeyim daha çok genç, toksik evliliği vakitlice bitirmiş, buna ne oluyor yani?
Muhafazakar aileden çıkmış, ilk evlendiğinde aradığını bulamamış. Anlıyorum kötü bir şey, sevilmedi sevilmek istiyor da yani.. sürekli kendini ortalara atıyor, hoş değil adını çıkaracak. Evli barklı 2 erkek hem de yakın arkadaş bana yürüyecek, ben de bunların arkadaş olmasını sorun edecegim🙃🤐 Allah akıl fikir versin yani, biraz da kendinde arasın sorunu.

ızlar çalıştığım yerde iki idareci de bana farklı duygular besliyor, birisiyle yakın arkadaştık ama bunun iyi gitmediğini anlayınca uzak durdum ama o hala yakın olma peşinde. Diğeri de bu sene idareci oldu ve onun da duyguları var . İkisi de 20 yıllık arkadaşlar ve ikisi de birbirinden kıskanıyor beni. Şikayet etsem burası küçük yer malesef ben suçlu olurum onlar yerlisi ben yabancıyım. Tavır da koysam olmuyor yazın zaten tayinimi isteyeceğim. Ama bu süreçte kötü olmadan gitmek istiyorum artık mesafeli durmaya çalışıyorum ama birbirlerine karşı bir rekabet söz konusu bu arada
"Evliler" bilgisini neden mesajınızdan çıkardınız.
Konunun en önemli noktası bu değil mi?
İki şeref yoksunu evliliklerini bir kenara koymuş sizin için kapışıyor.
Tavır koysanız neden olmuyor ki, bal gibi de olur.
İş başlı başına kötü ötesiyken ortada kötü olmadan gitmelik durum mu kalmış.

evliler sanırım ikisi de bu ayrıntıyı neden sildiniz? Kimse sana aşık falan değil muhtemelen 2 side bir erkek olarak faydalanma peşinde, hayrı olsaydı evdeki karısına olurdu yazık

İdareciyle yakın arkadaş olmayın .Benim en az sohbet ettiğim tayfa bunlar.Cunku bı şekilde başınız ağrır bu bir.

İkincisi erkek arkadaşım var mutluyum imajı.Zor olmasa gerek

Ben de şuan onu yapıyorum , kıskançlık söyle birisi iş için çağırıyor onunla çalışırken direkt geliyor yüzünü asıyor, diğeriyle konuşsam diğeri çağırıyor. Yani büyük denecek bir rahatsızlık yok yani yanına çağırma vs gibi . Yanına çağırdığında da iş yapıyoruz hemen iş bitince kalkıyorum öyle yani.
suratını asıyorsa da asıyor sana ki bundan
sen işini yap geç zaten yakında tayin isteyecekmişsin
insan mesafe koymak istedikten sonra her türlü koyar ve herkese koyar
mesafe de koysam olmuyor diye bişey yok yani
sadece işini yapıp geçiyorsan sorun yok
işini yap geç ve başka muhabbetin olmasın. merhaba merhaba, bitti gitti
hiçbiriyle samimi olma

benim eski iş yerimde de bi kız vardı
ekipten bi erkek arkadaş buna abayı yaktı. ben de kızla yakın arkadaştım
adamın ilgisinin gayet farkındaydı, bir gün konuştuğumuzda adama ilgi duymadığını söyledi
ama hareketleri, tavırları hiç de öyle "ilgisinden rahatsız olan, mesafe koyan, sadece işini yapıp geçen biri" gibi değildi
hem adamdan rahatsız oluyor hem de gelip gidip adama laf atıyordu, muhabbet ediyordu, mesajlaşıyordu vs
sonra lafa gelince "ya ben normal arkadaş olarak görüyorum herkese davrandığım gibi davranıyorum ama mesafe de konulmuyor ki koca gün beraber çalışıyoruz yüz yüze bakıyoruz" diyordu
öyle bi dünya yok. sen mesafe koymayı bilmiyor olabilirsin
sen kendini bildikten sonra da adamların ilgi duyması, birbirini kıskanması hiç senin problemin değil

Ben hayal dünyasında yaşamıyorum. Sadece yanlarına iş için gittiğimi belirttim. Yani ben onların yanına sohbet vs gitmediğimi belirttim. Tabiki hoşlanma belirtileri bunlar değil birisi ifade etti kabul etmedim numarasını vs sildim ama aynı iş yerinde olunca tekrar ekledim, diğeri ise sadece bana açık wp ten işte şarkı, söz paylaşım yaptığını tespit ettim ve davranışları bir sürü şey tabiki onların sevmesi vs önemli değil zaten işimde gücümde biriyim. Yani boş konuşmuşluğum yok.

Ben hayal dünyasında yaşamıyorum. Sadece yanlarına iş için gittiğimi belirttim. Yani ben onların yanına sohbet vs gitmediğimi belirttim. Tabiki hoşlanma belirtileri bunlar değil birisi ifade etti kabul etmedim numarasını vs sildim ama aynı iş yerinde olunca tekrar ekledim, diğeri ise sadece bana açık wp ten işte şarkı, söz paylaşım yaptığını tespit ettim ve davranışları bir sürü şey tabiki onların sevmesi vs önemli değil zaten işimde gücümde biriyim. Yani boş konuşmuşluğum yok.
Sadece sana açık olduğunu nerden gördün?

X