en yakın arkadaşım.....

serayy

çook şeker
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.468
3
hepimizin yakın bir kız arkadaşı, sırdaşı can yoldaşı vardır. ama onun öyle bir huyu vardırki sizi deli eder. benimde bir kız arkadaşım var onu çok seviyorum ama, en küçük birşeyde canı yansın, inanılmaz tepki veriyor bu beni deli ediyor.
sizdede varmı böle şeyler,
hadi başlayın.

en yakın arkadaşımı çok seviyorum ama ......?...... huyu beni deli ediyor.

seraycım en yakın kız arkaşımın ismi gülçin onu çok ama çok seviyorum beni deli ediyor bazende küsüyoz çok kaprisli herşeye aşırı tepkili :biggrin:

valla biz hiç küsmüyoruz ama yinede bu huyu beni deli ediyor.
birde ilişkilerini ayarlayamayan arkadaşlarıma çok kızıyorum. arkadaşlarımın biri evli o benim gibi herşeye zaman ayırıyor ama bekar arkadaşlarım sevgili bulunca kız arkadaşlarını hep ihmal ediyorlar, bir türlü denge kuramıyorlar. bunada sinir oluyorum.:uhoh:

valla bulunduğum yerde hiç arkadaşım yok ne yazıkki [öyle candan bi arkadaştan bahsediyorum] hatta komşu bile yok

seraycım benimde tam tersi bekar olan kız arkadaşlarımla rahat görüşüyoruz çünkü hiçbirinin sevgilisi yok tek benim var:biggrin: benimde evlenen arkadaşlarım çok uzaklarda ankara izmir ist. cok değiştiler yakında olsalardı farklımı olurdu ilişkimiz bilemiyoum... edirneli insanın kafa dengi bi yakınının olmaması kötü bişe canım biz burdayız ne zaman istersen :biggrin:

En yakın arkadaşımı çok seviyorum ama altlı üstlü yaşadığı kayınvalidesi tarafından köle gibi kullanılması ve arkadaşımın buna göz yumması,korkusundan kayınvalidesi evdeyken evden çıkamayışı,kayınvalide kapıdan biz bacadan misali evden hırsız gibi uzaklaşmamız beni deli ediyor:dead:

valla munecim deli olunmayacak gibi değil, bu devirde hala kaynana baskısı, sanki hiç gelin olmamışlar. napıcan idare edicen, o ediyor :rolleyes2:

simdi ben soyle dusunuyorum,eger benim en yakin arkadasimsa zaten ben onu oldugu gibi herseyiyle seviyorumdur..artisi,eksisi hakkinda konusmam..o zaman en yakin arkadasimi elestirmis olurum..tabii arkasindan konusursam:biggrin: ama ben yuzune karsi en yakin arkadasima derim ne kadar hayirsiz oldugunu:yes: ..iyidir,hostur..ne zaman arasam birsey istesem yardim eder..ama kendisi kimseyi aramaz:razz: e bende onu oyle kabul ettigim icin 12 yildir en yakin arkadasim:eyes:

birsenim tabiiki bende yüzüne karşı söylerim hatta forumu bile yanında açarım. :laugh: (hatırlarsın kurdela kesiyodu bende:wink: )

serayy .!.:
birsenim tabiiki bende yüzüne karşı söylerim hatta forumu bile yanında açarım. :laugh: (hatırlarsın kurdela kesiyodu bende:wink: )

:laugh: alemsin serayy ya..valla cok guldurdun beni..cok yasa emi:smilewinkgrin:

ben bu güne kadar kime yakın arkadaşım dediysem bi müddet sonra bana çok kıskancım diyor ona kızıyorum. acaba ben mi çok kıskancım benim arkadaşlarım zamanla bana benziyorlar anlamadım :laugh: bi zamanlar yakın bi arkadaşım vardı, benim yanımdaki dükkanda çalışıyodu. memurluk sınavını kazandı bizim yakın arkadaşlığımız o zaman bitti benim için.. sorduğum halde ve bildiği halde benden gizledi ya sınavın açıklandığını ve kazandığını heh işte benim en kızdığım olay bu arkadaşlıkta.. ben sınır koymadan anlatıyosam yalansız herşeyimi paylaşıyosam arkadaşımdan beklerim kardeşim.

bende şunu anlamıyorum hayatımda başıma çok geliyoda ve canımı çok yakıyo beni çok sevdiklerini söylüyorlar ve bi gün bana çok zarar verip hayatımdan gidiyolar halbuki ben onların sevgilerine inanıyodum ve sonra bol bol göz yaşı şeklinde ...

hayatımda gerçekten bi dost istiyorum ya kıskançlıktan zarar vermeyen beni ağlatmayan arkamdan dolap çevirmeyen sözleri yalan olmayan ve mutsuzken yetiş diyebileceğim varmı ki acaba

Ne güzel yapmışsın dostluğun tanımını tebrikler.
Benim can dostum dediğim kişi benden 12 saat uzakta yaklaşık 10 yıldır tek dostum o benim yakınımda değil ama biliyorum ki ne zaman arasam sıcacık sesi ile ya mutluluğuma ortak olacak ya üzüntümü paylaşacak (onun içinde öyle) Senede 1 kez görüşebiliyoruz o da bazen 1-2 saatle sınırlı kalıyor ve 1 yılın yaşanmışlıklarını sığdırıyoruz o azıcık birkaç saate.
O kadar çok seviyorum ve o kadar çok özlüyorum ki onu, hiçbirşeyine kızamıyorum.Hiç kızdığımı,kızdığını,birbirimize darıldığımızı hatırlamıyorum.
Şu an yaşadığım yerde sayılı arkadaşım var içlerinden zamanla "dostum" diyebileceğim biri çıkar mı bilemiyorum açıkcası pek de ümitli değilim.
Ben hayatımda ki insanları(ailem dışındakiler) 3'e ayırıyorum
1-Tanıdıklarım
2-Arkadaşlarım
3-Dostlarım

inanmıyorum artık ben dostluğa, arkadaşlığa. insanların herşeyi çıkar olmuş, elbette ki iyi insanlar var ama benim arayacak gücüm yok.

15. yılında canım kadar değer verdiğim, dostum dediğim bi insanı kaybettim.
uzaklaştı benden, hemde nedensiz. evet nedensiz bişey olmaz diyeceksiniz. ama nedensiz işte. çok zor zamanlar geçirdim ve o yoktu yanımda. herşeye rağmen yaklaşık 10 gün önce herşeyi göze alıp liseden arkadaşımla beraber gittik ona, habersiz. üç sıkı arkadaş. ne dedi biliyomusunuz. şuan bizimle görüşemezmiş. sebeb dedim sebeb yok dedi. istemiyosun artık bizi dedim. yoo dedi. siz ne yapardınız bu söze karşılık bende ona haklısın dedim biz artık dost değiliz. bişeye ihtiyacın olursa yanındayım heran, ama dosta ihtiyacın olursa asla tanıma beni ve kalktım geldim.

Benim de hiç dostum yok.Yıllar önce dostum dediğim insan sözlümle flört edip sonra onunla evlenince bayandan bayana çok kolay dost çıkmadığını öğrendim malesef.
Ben dostuma hiç korkmadan arkamı dönebilmeliyim.Acımı,sevincimi,derdimi,neşemi benim kadar birebir yaşamasa da paylaşabildiğini bilmeliyim.
Annemin bir sözü vardır.
"Kardeş zoraki arkadaş (dost), arkadaş (dost) seçilmiş kardeştir"
Seçilmiş kardeşler aranıyor.

benimde cok yakın bir kız arkadaşım var aynı şehirde otururken çok kavga ederdik ben evlendikten sonra ayrılmak zorunda kaldın eşimin görevi yüzünden şimdi onu cok özlüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…