Bebek Beslenmesi En son çare Balık Yağı mı acaba?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Şeniz canım ne zzormuş ya..allah kolaylık versin..buğün fazla üstelemedim..yersen ye yemezsen dr.ancanın söylediklerini duydun dedim..eh işte biraz makarna ve biftek yedi..bunada şükür..canım sanada kolay gelsinn..Şeniz

amin canim sanada allah kolaylik versin bekleyelim ve bu halimize sukredelim olacak ins ama bizi baya ugrastiracaklar,sevgilerimleeeee:1hug:

amin canim sanada allah kolaylik versin bekleyelim ve bu halimize sukredelim olacak ins ama bizi baya ugrastiracaklar,sevgilerimleeeee:1hug:

saol canım...bugünden itibaren başladım..artık ben yedirmiyorum..biraz yedi..ama çok kararlıyımm..artık yeter..öğrensin kendi yemeyi..5 yaşına girecek hala ben yediriyom bebek gibi..çok kararlı davranacam..babamızada söyleyecem oda uygulasın..artık yeter..bu kadar parmağında oynatamaz bzi..öğlen yedirmedim sofrada 1saat ellerini bağladı oturdu.bende sen bilirsin istediğini yap istersen yeme ama ben sana artık yedirmeyecegim dedim..en sonunda 1 biber dolması yedi ve kalktı..kazandım yaşasın..umarım akşamda öyle olur...:sm_cool::sm_cool:

canım inan seni üzmek istemem ama hepsi faso fiso..benim denemdiğim hiçbirsey kalmadı ama malesef sonuç ortada..bence iştah doğuştandır..arkadaşların çocuklarını görüyorum maşallahları var..ne bulsa yiyolar..ama bizimkiler bırak onu 3 öğün yese yeter diyoruz ama nerdeee.inan ben çok yol denedim ama malesef artık o kadar bunaldımki...boşverdim bugün ne yaparsan yap dedim..öglen 1 biber dolması yedi.başka hiç birsey yemedi.akşam oldu..babayı görünce birazda şımardı tabi..yemeyecem diye bağırdı çağırdı bende sen birsin dedim.yemedi..bende hiç oralı olmadaım..teyzeside abla yazık ben yedireyim bari sen içeri gelme dedi..bende artık gece diye seslenmedim.ama annem kardeşim şuan bende hafta sonu gidecekler..gitsinler hiç oralı olmayacam..klava:kendi yerse yesin yemezse ben yedirmeyecem..çok kararlıyım..canım biraz uzun oldu başını ağrıttım kusura bakama..sinirden valla içimi döktüm...

sevean sea balık yağı ve vitamin katkılı şurup kullan benim oğlum 4 yasında ve 6 aydır cok düzenli yemek yiyiyor. 2 günde 1 tatlı kasığı vermen yeterli fiyatı 25.00 pahalı gelirse sade vitamini al oda cok fayda ediyor onun fiyatıda 12.00ytl portakallısını almanı tavsiye ederim.

canim uzulme,benm kizida cok kere doktora goturdum,hic yemiyor hemde hic,banada diyorlar kim aldiriyor ki,birak elalem istediginii desin,bosver,ins duzelirler,allak meleklerimi korusun,,

iyi yapmissin canim,bak bir biber dolmasi yemis ne mutlu sana ,kararindan sakin vazgecme,ins duzelir,,,keske bnmkide yese,anlasa biraz daha bi buyuse ozamn bnm icinde kolay olacak,ama ins iyi olurlar saglikli olsunlarda gerisi artik onmli degil,bugun ise basladim, esimde vermek istemis yememis,ac ac dolasiyor icim yaniyor arkadasim ya,cok uzgunm ama elimdende bisey gelmiyor,allah yardimcim olsun..kendine iyi bak,optum sizi canm:1hug:

sakın üzülme bunun için.benim kızımda aynı senin oğlan gibiydi.peşinde gezerdim bir kaşık yesin die.dr.kızardı bana neden bu kadar ısrar ediyosun die.çocuk sağlıklı daha ne istiyosun derdi.tabi ben gene dinlemedim onu verdim bıldırcın yumurtasını sabah akşam.bir iştahı açıldı 5 yaşalarındaydı.3 ay devam ettim yumurtaya.daha sonra anasınıfı yine iştahsız geçti.banada sana söylenin benzerini sölerdi millet 'kendin yiyosun da bu çocuğa bişey vermiyomusun'derlerdi.bir zoruma giderdi.bende kiloluydum.
okula başladı çocuğun iştahıda da açıldı öyle ki yeme diye yalvarır hale geldim.şimdi 14 yaşında 176 boy 65 kg düşün artık.

okula başlayınca yemek yemeye başlıyo bu çocuklar hemde ne yemek sakın üzülme.

slm arkadasim,,peki okula baslayinca anasinifi na yani ozamnda bildircin yumurtasi verdinmi,ozamn ictahi kesildi yazmissin ozamn niye vermedin,,,ne guzel cocugun 14 yasina gelmis allah bagislasin simdi o yaslara kadr bekleyelimmi,valla bnm kiz ac ac geziniyor bn vermesem hasta olur,kiyamam bn ola ya,allah yardimcimiz olsun..

canım akşam oldu ve benim oğlan yemedi.ağladı yine bende hiç oralı olmadım..annemler bende..kardeşim abla yazık dedi.ben mutfaktayken yedirmiş saklı saklı..bende biraz kızdım.neyse hafta sonu gidecekler o zaman ben devam edeceğim kararlılığıma..sabah oldu..payayes kızarttım hafta sonu kahvaltıya çok önem veririm koçiş ewde diye..ama yine yemedi..antibiyotikte bitti diye hiç zorlamadım..anneannesi 5-6 patates vermiş sadece..bende içirdim aç karnına şurupları..dedim ki..iç karnın ağrısın dedim.içti..üstünede sadece sütünü içti kalktı sofradan.öğlen 3.5oldu hala açım demedi..babasıda oğlum açıkmadınmı dedi..oda tamam yiyecem dedi..makarna vardı ısıttım önüne koydum..yemiş...akşamda balık vardı yedi..hehehe yaşasın ben kazandım artık..sabah kahvaltı yapmadı ama öğle ve akşam kendi yedi ::1hugleyyyyyyyyyyyyyy

anasınıfında vermedim çünkü yumurta verdiğim zamanlar çocuk çok fazla enerji doluyordu.düz duvara tırmanmadığı kalıyodu bitek.korkma ilkokul 1 e başlasın bak göreceksin nasıl yemek yiyecek.yani 14 yaşına kadar beklemene gerek yok.

canım benim 2senem kalmış o zaman ama mondscheinin malesf daha çok var çünkü kızı daha 2 yaşındaşaka biyana onunki baya kötü hiç yemiyomuş yine benimki ben yedirince azda olsa yiyor..benim zorlandığım hala ben yedirmem ve açıkmaması..kendi istememesi..canım sağlıcakla kal öpüyorum..

canim inan cokkkkkkk sevindimm,bence sen gercekten artik kazandinn,ins devam ederrrrr,kararindan sakin vazgecme ne guzel ya,keske bende senin gibi kazandim basardim diyebilsem benimki bugun bisey yemeden yatti ,ins gecer benimkisi ama adina cok sevindim gulucuk yaa,,ne guzel bir duygu olsa gerekk,demekki psikolojikman yemiyormus demi,,,devam ett daha iyi basaracksinn,ins ogunleri bnde gorurum,kendine atakana cok iyi bak,optummm:1hug:a.s.

:1hug:
slm canim cvp verdigin icin sagoll,,yani bnm kiz subatta 2olacak bi 5yil dahami ya,valla olurum ben,cunku hic acikmyior aylarca zorlamadim pesinden gitmedim orali bile olmadi,suyla gitti ve 1kilo atti,ya kiloda onmli degil ama hastalaniyor ozamn,bide istiyorumki gereken vitamini besini alsinn,peki bu bildircin yumurtasini biz nerden bulabilirz iyi birseymii bn ilkkez duyuorum cocuklara verildigini ictah icin ,,ins gecer canimmmm,allah buyuktr zaten tek teselllim kizimin saglikli olmasi daha ne isteyim,biraz ictah istiyorummmmmmmmmmmmm,sevgilerrrrrrrrrrrrrrrra.s.

canım saol..buğün sabah kahvaltıda yine mızmızlandı..kendi yememek için sıraladı yine halim yok kolum ağrıyo diye..ama biz kararlı davrandık yedi.arada babası çatala batırdı sadece ama ağzına vermedik.babası şakayla tutuyum dedii.hemen ağzını nasıl açıyo bi görsen..aç ama inat işte ama o inadı yvaş yavaş kırılıyor..saat 4-5 gibide dışarıdaydık hamburger istedi ve ilk kez okadar iştahla hamburger yediğini gördüm allahım şükürler olsun..sıra sende inşallah canım bütün dualarım seninle..sende inşallah mutlu bir şekilde yazarsın bu ğün yedi diye..artık geç yedi..şimdide meyve felan yesin süt içsin buğünlük yeter..çok sıkmakta istemiyorum..degilmi canım..öpüyorum canımm

canim benim senin adina okadr sevindimki anlatamam,ins en yakin zamanda bende ogunleri goruurum tabi bn ogune kadar yasarsam ya cok kotu oluyorum artik sabrim gucum kalmiyor,,bugunde ayni seyy,,bn vermek zorlamak istemiyorum ama inan yemiyor sofrada otursamda tadina bakip birakiyor ,,allah buyuktr bugune kadar nasil yardim etttiyse ins bundan sonrada rabbim yardim eder ,,okadar kisi taniyorum cocuklari kusunca hic tahammullleri yok yada yemeyince,,onlara herzamn sukredin derim,benm yerimde olsaniz ne yapardiniz diyorum onlarda bana hak veriyor,rabbim buyuk bu sabrimda kizimin saglikli olmasi allahimin yardimiyla oldu,sukur binkere sukur,,
evet canimm atakan yiyor sen kararli ol tabi dedigin gibi baktin cocuk yiyor fazlada sikma kendi halinde birak bak zaten acikinca soyluyormusss,allah onuda nazarlardan kotuluklerden korusun ins,kendine cok iyi bak,dualrini bizden esirgeme canimmm,ins bende sana kizim acikti kizim yedi yazarimmm,,inssssssssssssssss,,sevgilerimle canimmm

canımm inşallah o günlerde gelecek..
benimki yemediği zamanlar en azından sütü ve muzu seviyor oda kolayına geldiğinden yani..seninki süttemi içmiyo canım muz felan seviyo atakan en azından tok tutar diye soruyorum canım..rabbime çok şükür iyiye gidiyor ..belki şuruplarında faydası oldu bilmiyorum ama rabbim çok şükür..mızmızlansada ağlasada yiyo..azda olsa yiyo o bana yeter rabbim çok şükür..allahım sıra arkadaşımda ne olur onada nasip et ya rabbim..canımm çok öpüyorum..

canim duan icin cok sagoll,allah buyuktur ,rabbim yardima ihtiyaci olan butun herkese yardim etsin,benim kiz sut sevmmiyor kac aydir icmiyor ben ne kadar teklifte bulunsamda,muzda yemiyorr,,allah buyuk kardesim,ne diyim zorla su iciriyom elma suyu iciyor yogurt veriyorumm,bunada sukur tabi ben veriyorum,bi kendisi ogrense yemek yemeyi belki ozamn iyi olur,,allah senide oglunuuda korusun arkadasim,bnmde dualrim seninleee:1hug:

canım amin..allah sizleride korusun..dualarım seninle..canım bebek mamamlarındandamı yemiyor..hani kaşık mamaları varya..atakan herobabynin meyveli 8tahıllısını azda olsa yerdi o yaşlardayken..en azından karnı doyar diye soruyorum..sadece yogurt ve elma suyu mu içiyor..ayy çok üzüldüm canım..allahım inşallah iştahı açılır yavrucak aç geziyor kıyamam ben ona..diş çıkartıyoda olabilir..2.azı dişi o yaşta çıkıyor ve çok iştahsız oluyorlar..canım öpüyorum sağlıcakla kal..

sanırım her annenin sorunu iştahsızlık maalesef benimkilerde çok iştahsız hele kahvaltıyla hiiiç araları yok bakalım ne olucak sabır başka çare yok sanırım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…