Bebek Beslenmesi En son çare Balık Yağı mı acaba?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
valla arkadaşım çok merak ettim..ilğilenmemmi..hemen yaz mesajını sabırsızlıkla bekliyorum..:uhm:

CANIM GEÇ FARK ETTİM MESAJINI AMA YAZAYIM BELKİ OKUR FAYDALANIRSIN ŞİMDİ BİR TANE BOŞ ŞURUP ŞİŞESİNİ SENİN ÇOCUĞA ÇAKTIRMADAN PEKMEZLE DOLDUR SULANDIR TABİ KATI İSE VE GEREKİRSE ECZANE YE GİT ALMIŞ GİBİ YAP VE ÇOCUĞUNA İÇİR İNAN ETKİSİNİ GÖRECEKSİN İLAÇ GİBİ ZANNEDİP İÇİR ARTIK İLAÇ DEDİĞİN PEKMEZİ NASIL KANDIRIP İÇİRİRSİN BİLEME ORASI SENİN YARATICILIĞINA KALMIŞ BİZİM KIZ DOKTOR FARUK YOLLAMIŞ DEDİK Mİ İÇİYOR GÜÇLENSİN DİYE TEYZESİİjeyyar YAA İŞTE ÖYLE BACIM HADİ KOLAY GELSİN

benimde kızım çok iştahsız.balıkyağı verirken içinde civa oranının ne kadar olduğuna bak. ben b vitamini veriyorum.birde dut pekmezi faydası var tavsiye ederim

balık yağı değilde ben minadeks vermiştim oğluma iştahını açıp bünyeyi toplasın diye iyi ay önce balık yağı verdim bi şişe içti şimdi ise immuzinc diye bağışıklık sistemini güçlendirici şuruptan veriyorum

ama malesef bu iştah sorunu bizdede oluşmaya başladı artık kavga bile ediyoruz oğlumla sağolsun gündüz uykusunuda bıraktı uyumuyo artık küçük bey gündüğzleri bakalım bizde uğraşıyoruz akla karayı seçtiriyor bize ya canı sağolsun

anasınıfına gidiyor benimki kocaman oldu hala iştah problemimiz maalesefki devam ediyor..bir sürü şey denedim ama nafile..bence beni kullanıyor..yemdiğini görünce çok üzüldüğümü biliyor sinirlendiğimi görüyor ama hla aynı şeyleri yapıyor..bu sene şurup veya bu tip iştah açıcı bişey almadım..kan değerlerinede baktırmadım..zaten öyle çok şeyden hastahaneye götürüyorumki sormayın..skolyoz(omurga egriliği)çıktı kulak zarında çökme varmış..yani anlayacgınız hep hastahanedeyiz..Allah beterinden saklasın..:Saruboceq:

allah şifa versin okurga rahatsızlığı inşallah çabucak geçer canım benim ya ben dayanamıyorum çocukların hastalığına allah size yardımcı olsun

teşekkür edrim çok saolun..şuan %10luk bir egilme var ve akciğere doğru..egzersizlerle başladık eger faydası olmazsa korse giyecek yavrum..yüzme önerildi ama bu havada hoca bulmak çok zor hala hoca bulup kursa veremedik..hayırlısı olsun ne yapalım elden bişey gelmiyor..

bu omurga eğriliğimi sahiden yoksa dışa doğru bi şişme filan varmı emar çektirdinizmi

canım kusura bakma mesajını yeni gördüm misafirlerimde var pek nete giremiyorum..
oğlum daha küçük olduğu için ben pek anlamdım nasıl bişey olduğunu..hani omurgamız varya işte boyundan kuyruk sokumuna kadar dümdüz inmesi gerekiyormuş ama oğlumun boyunun az altından s biçiminde iniyor.. çok öksürüyordu dr. akciğer filmi istedi..çektirdik akciğerde bişey yok ama skolyoz var dediyani tesadüfen öğendik..inşallah ilerleme olmaz korseye gerekte kalmaz..şimdi egzersizlerle başladık..maalesef daha yüzme hocası bulmadık yüzmeyede veremedik ..yüzme birebirmiş bu rahatsızlıkta..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…