Bebek Beslenmesi En son çare Balık Yağı mı acaba?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
slm gülücük nasilsin ben iki gundur giremiyordumm,sanirsam sende yoksunn,ins hersey yolundadir,kendine ve atakana cok iyi bak,opuyorum sizi,:1hug:

Biliyorum biz anneler çocuklarımız yemek yemeyince rahat edemiyoruz.Ama inatlaşma yaşları.İlgiyi hep üzerlerinde tutmak istiyorlar.Hele birde evde tek başlarınaysa çığrından çıkıyor bazen hareketleri.Sakin olalım,umursamıyormuş gibi yapalım.Aç kalınca illaki yiyorlar.Abur cuburda vermeyince daha kolay oluyor.
Umarım yavrunun tahlilleri temiz çıkar.Sağlıkla ilgili sorunu yoktur.a.s.

ahh canım be biz bi dönem baya düzeltmiştik şimdi tekrar silbaştan ,bencede tek sorun dediğin gibi ilgiyi hep üzerlerinde tutmak istiyorlar ,bu aralar kardeşini uyuturken geliyor kucağıma benide uyut bende uyuycam sen yedirr falan tamamen ilgi yanii:çok üzgünüm:Bende ilgileniyorum zaten napıyım başka çarem yokki:1no2:,ama inan kardeşiyle ilgilenmesem hep kendiyle ilgilensem ondan mutlusu yok çok mutluuu:teytey:Yemek yerkende biraz kardeşini kıskansa keşkee:roflol:

ahh canım be biz bi dönem baya düzeltmiştik şimdi tekrar silbaştan ,bencede tek sorun dediğin gibi ilgiyi hep üzerlerinde tutmak istiyorlar ,bu aralar kardeşini uyuturken geliyor kucağıma benide uyut bende uyuycam sen yedirr falan tamamen ilgi yanii:çok üzgünüm:Bende ilgileniyorum zaten napıyım başka çarem yokki:1no2:,ama inan kardeşiyle ilgilenmesem hep kendiyle ilgilensem ondan mutlusu yok çok mutluuu:teytey:Yemek yerkende biraz kardeşini kıskansa keşkee:roflol:

sabir canim gecer ins,bazen bnm kizda kuzenim ne yapsa aynisini yapar bnde keske onun gibi sende yemek yesinn,ama isine gelmeyeni yapmazlar cocuk iste,,bn artik inan rabbime siginmisim,gececek ins,yeterki saglik olsunn,senin oglanlarida opuyorumm,kiyi bak

:1hug:senağlamasenağlamagülücüküm nerdesinn,merak ediyorumm,ins kotu bisey yoktr hersey yolundadir,kendine ve atakana cok iyi bakk,ozledim seni kardesimm,

sabir canim gecer ins,bazen bnm kizda kuzenim ne yapsa aynisini yapar bnde keske onun gibi sende yemek yesinn,ama isine gelmeyeni yapmazlar cocuk iste,,bn artik inan rabbime siginmisim,gececek ins,yeterki saglik olsunn,senin oglanlarida opuyorumm,kiyi bak

sağolasın inşallah kreştende öyle dediler geç,ci bir durum dur diye ama bakalım inan çok üzülüyorum küçüğün yiyip onun bakması sinir ediyor beniKötü Kazen
Bende senin güzel kızınıçok öpuyommŞeniz

sağolasın inşallah kreştende öyle dediler geç,ci bir durum dur diye ama bakalım inan çok üzülüyorum küçüğün yiyip onun bakması sinir ediyor beniKötü Kazen
Bende senin güzel kızınıçok öpuyommŞeniz

sagol canimm,senin oglanda pek tatli fotoda,her ikisinide opuyorumm,
sende uzulme gecicidirr,
ilk cocuk oldugu icin daha fazla ilgi bekliyordur eskisi gbi ama uzulme inan gecerr,
beterin beteri vardirr,
bn hasta,daha kotu cocuklar gorunce kendi halimize sukrediyorumm,sende sabret ve sükret gececekk,
bn rabbime siginmisim ve biliyorum ki gececekk,sevgilerle canimm

canım iyiyim.bu aralar baya yoğundum misafirler felan..pek fırsatım olmadı..tahlillerin iyi çıkmasına çok sevindim canım..allahtan başka yardım edecek kimsemiz yok zaten..bunada şükür. canım bende seni özledim..ee dr.ilaç felan yazdımı yani önerdiği bişey felan..

gülse canım ewet ya benimkide bakıyorum 2 gün iyi yada 2 öğün iyi 3.de hemen başa dönüyoz sinirden kudurtuyo beni..allahım sabır diyorum başka bişey demiyorum..

eflatuncum çok haklısın canım..bizde çok inatlaşma oldu ve ben pes dedim artık pes..ne yaparsan yap dedim..her sofrada ağlamasından beni sinir etmesinden bıkmıştım çünkü..gayet sakin davrandım aslında çok sakin biri değilim ama allah bi sabır verdi bana o ara..yersen ye yemezsen sofradan kalkabilirsin dedim..oda yemedi kalktı ve hiçbirşey vermedim..içim cız desede..ee baktıki kimsede umursamıyo..alışverişteydik kahvaltıda yapmamıştı..öğlen 3 olmuştu anne yemek yiyecem dedi..makarna var dedim..yerim anne dedi..nasıl yediğini görsen şaşardın..yaa işte böyle..şimdide öyle yapıyom ama arada kudurtuyo beni..canım ilgin için teşekürler..

slm canimm,iyi olmana sevindim,bnmde hem pc bozuktu hem kiz hastaydi giremedimm,
vede daha kan tahlillerin sonuclari cikmadii,yanlis anladin sanirsamm,en son mesajta ins iyi cikar yazdimm,ama allah buyuktrr,ins iyi olur sevgiler canimm,

slm canimm,iyi olmana sevindim,bnmde hem pc bozuktu hem kiz hastaydi giremedimm,
vede daha kan tahlillerin sonuclari cikmadii,yanlis anladin sanirsamm,en son mesajta ins iyi cikar yazdimm,ama allah buyuktrr,ins iyi olur sevgiler canimm,

canım.çok geçmiş olsun..biz iyiyiz misafirden başımı alamıyom sorma..bugünde pek yoruldum akşam saat 11 dha yeni gittiler yeni oturdum..atakan eh işte aynı ya..bende sigarayı bıraktım ya tam 3 hafta geride kaldı iyiyim yane..canım kıza iyibak tabi kendinede çok öptüm..byŞeniz

canım.çok geçmiş olsun..biz iyiyiz misafirden başımı alamıyom sorma..bugünde pek yoruldum akşam saat 11 dha yeni gittiler yeni oturdum..atakan eh işte aynı ya..bende sigarayı bıraktım ya tam 3 hafta geride kaldı iyiyim yane..canım kıza iyibak tabi kendinede çok öptüm..byŞeniz

slm canim,sagoll,,valla bravo 3 hfatadir icmediysen ha gayret biraktin kurtuldun sayilirr,bnm kizda atesi gelip gidiyorr iyi olur ins helede hasta olunca hic yemiyor halsiz,,allah saglik sihhat versinn,atakanda iyi olur ins,opuyorum sizi,Şeniz

slm canim,sagoll,,valla bravo 3 hfatadir icmediysen ha gayret biraktin kurtuldun sayilirr,bnm kizda atesi gelip gidiyorr iyi olur ins helede hasta olunca hic yemiyor halsiz,,allah saglik sihhat versinn,atakanda iyi olur ins,opuyorum sizi,Şeniz

çok şükür içmedik..inşallah bidahada içmeyiz.canım ya niye ateşleniyo..hatsmı yani grip gibi..ondanda ateş yapar.tabi sende bilirsin.bide kulağına bak allah korusun geçen sene atakan hafif derecede orta kulak iltihabı geçirdi oda ateş yapıyo..canım çok geçmiş olsun allah şifalar versin.ikinizide öpüyorum:)Şeniz

çok şükür içmedik..inşallah bidahada içmeyiz.canım ya niye ateşleniyo..hatsmı yani grip gibi..ondanda ateş yapar.tabi sende bilirsin.bide kulağına bak allah korusun geçen sene atakan hafif derecede orta kulak iltihabı geçirdi oda ateş yapıyo..canım çok geçmiş olsun allah şifalar versin.ikinizide öpüyorum:)Şeniz

slm canim yok grip degil grip olsa burun,kulak agriri ,oksurukte olur sadece atesi vardi ve vucudunda kirmizi lekeler cikmisti,,doktr usutmus ,virus dedi tepkisini boyle gosteriyor kizin dedi,allahatn bugun iyi,ins daha iyi olurr,
atakanda ins iyidir,kendine iyi bak,selamlarr

slm canim yok grip degil grip olsa burun,kulak agriri ,oksurukte olur sadece atesi vardi ve vucudunda kirmizi lekeler cikmisti,,doktr usutmus ,virus dedi tepkisini boyle gosteriyor kizin dedi,allahatn bugun iyi,ins daha iyi olurr,
atakanda ins iyidir,kendine iyi bak,selamlarr

canım allah bol şifalar versin...aman iyi olsunlarda önemli olan bu..atakanda işte 2 gündür iyiyiz bakalım..üstüne düşmüyorum ben artık yedirmiyorum eskisi gibi inatcılık yapmıyo..arada yiyo arada aç öyleyiz bizde idare ediyoruz yanii.canım ikinizide çok öptüm kendinize iyi bakın.bye..

canım allah bol şifalar versin...aman iyi olsunlarda önemli olan bu..atakanda işte 2 gündür iyiyiz bakalım..üstüne düşmüyorum ben artık yedirmiyorum eskisi gibi inatcılık yapmıyo..arada yiyo arada aç öyleyiz bizde idare ediyoruz yanii.canım ikinizide çok öptüm kendinize iyi bakın.bye..

amin canimm,evet dogru iyi olsunlarda saglikli olsunlarda gerisi gelir inss,
atakanda duzelecek ins ben inaniyorum sen kararli ol sabirli ol bak hersey duzelecekk,bnde persembe konrole kan tahlillerin sonucunu almaya gidecem iste hayirlisi iyi olur inss,sevgiler canm ikiniside optummŞenizŞenizŞenizŞeniz

amin canimm,evet dogru iyi olsunlarda saglikli olsunlarda gerisi gelir inss,
atakanda duzelecek ins ben inaniyorum sen kararli ol sabirli ol bak hersey duzelecekk,bnde persembe konrole kan tahlillerin sonucunu almaya gidecem iste hayirlisi iyi olur inss,sevgiler canm ikiniside optummŞenizŞenizŞenizŞeniz
canım inşallah hayırlısıyla temiz çıkar sonuçlarınız..sabır ediyorum..valla son zamanlarda ben bile şaşırıyorum endime..allah bi sabır veriyor bana ki sorma.nazar degmesin..eskisi gibi atakana bağırmıyorum ye diye ısrarda etmiyorum.yersen ye yemessen yeme diyorum o kadar. işte oda arada yiyo.öyle yuvarlanıp gidiyoz yani..canım çok öptümŞenizŞeniz

Singuleir Kullaniyorum Oğlum 3 Yaşinda Yaklaşik Bir Yildir Devamli Kullaniyorum.
Allerjik Hastalara Zatürre Aşisi ücretsiz Diye Okudum
Hangi Hastaneler Yapiyor Acaba Bilen Yada Yaptiran Varmi
Sevgi Ve Saygilarimla
canım bir bilgim yok ama nette araştırabilirsin veya sanırım sağlık ocaklarında oluyodur o tip şeyler gidip sorabilirsin..sağlıcakla kal..oğluna çok çok geçmiş olsun..

canım inşallah hayırlısıyla temiz çıkar sonuçlarınız..sabır ediyorum..valla son zamanlarda ben bile şaşırıyorum endime..allah bi sabır veriyor bana ki sorma.nazar degmesin..eskisi gibi atakana bağırmıyorum ye diye ısrarda etmiyorum.yersen ye yemessen yeme diyorum o kadar. işte oda arada yiyo.öyle yuvarlanıp gidiyoz yani..canım çok öptümŞenizŞeniz

slm canim,insss
evet rabbim buyuk sen yeterki iste,allah o sabirida veriri o gucude,,sen yeterki sabirli ve kararli ol,bak atakanda iyi olacak,zaten bugune kadar cok ustune gittin zorladigin icin boyle yapiyor bi kendi halinde birak oda inat yapmaktan vazgececekk,
ikinisi opuyorum,selamlar canm

slm canim,insss
evet rabbim buyuk sen yeterki iste,allah o sabirida veriri o gucude,,sen yeterki sabirli ve kararli ol,bak atakanda iyi olacak,zaten bugune kadar cok ustune gittin zorladigin icin boyle yapiyor bi kendi halinde birak oda inat yapmaktan vazgececekk,
ikinisi opuyorum,selamlar canm

canım saol bayadır çok yogunum burayada giremedim..atakan iyi yani baya ilerleme var çok şükür..ilaçlarda bitti..faydasını görecekmiyiz bakalım..buarada sen sonuçları aldınmı..nasıl canım merek ediyorum yaz tamamı..ikinizde çok öptüm canımŞeniz

X