en sinir oldugunuz essek sakalari!!!

B

BAHARYAGMURU

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi BAHARYAGMURU
hayatimizda en sinir oldugumuz sakalar vardir hani essek sakasi dedigimiz.sizinde sinir oldugunuz bu sakalar nelerdir arkadaslar?

aniden gelip enseye vurulması. başıma gelmedi ama yanımda yapılsa bile ben utanıyorum. sevmem öyle insanları,samimiyette kurmam.

benimde en sinir oldugum insanlarin fiziki görünüsleriyle saka yapmalari. benim hormon bozuklugundan dolayi cenemde killar var,ergenlige girince cikti. o siralar erkekler bana hep saka ederlerdi onu gectim koskoca evli barkli bir adamda bana gelip sakallarini tiras etmedinmi diye saka yapip birde karsimda gülmüstü.:eek:klava::eek:klava::eek:klava:birde benim oglan saklanip aniden cikip böööö yapar kac defa uyardim ama anlamiyor artik essek sakasi oldu yani

her turlusune sinir olurum adi ustunde essek sakasitatlicadiarzu

Atalarimiz ne demis bos buldugun enseye vur demis...ne kadar sacma soz varsa atalarin ustune atiliyor..

Son düzenleme:
ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hayatımda en nefret ettiğim şakalardır genelde 1 nisan şakaları çok ağır olur....:eek:klava:
geçen sene eşimin arkadaşı arayıp eşimin kaza yaptığını hastanede olduğunu söledi bana şok olmuştum elimde çay fincanı üzerime dökülüp bacağımı yakmıştım tabe olan bana oldu hastaneye beni yetiştirdiler bir dahada o herif dicem kusura bakmayın herifle görüşmesini yasakladım eşime Kötü Kazen

Açıkçası hiç şaka kaldıramam.Orta sondayken çocuğun biri kurbağayı kesmiş başından okul çantamın içine koymuş.Bu artık şakaya değil de psikopatlığa giriyor.Kulaklari çın çın çınlasın disipline gitmişti küçük beyKötü Kazen

Açıkçası hiç şaka kaldıramam.Orta sondayken çocuğun biri kurbağayı kesmiş başından okul çantamın içine koymuş.Bu artık şakaya değil de psikopatlığa giriyor.Kulaklari çın çın çınlasın disipline gitmişti küçük beyKötü Kazen

sen yazınca aklım geldi, enn ennn ennnn neferet ettiğim şaka diyemiycem ama böcekle korkuturlar ya. nefret ederim. üzerine atarlar falan. oyuncak böcek olanlarını bile sevmem. en korktuğum şeylerden biridir birgün başıma gelirse diye.

en nefret ettiğim şaka oturduğum sandalyenin farkettirmeden çekilmesi Kötü Kazen bu bir kere bu bana yapıldı.yapıldıda..öyle bir tepki gösterdim kiiiiii Çok üzgünüm çoook şutarafagitti:roflol:

sen yazınca aklım geldi, enn ennn ennnn neferet ettiğim şaka diyemiycem ama böcekle korkuturlar ya. nefret ederim. üzerine atarlar falan. oyuncak böcek olanlarını bile sevmem. en korktuğum şeylerden biridir birgün başıma gelirse diye.

Maalesef o da geldi başıma:KK43:Çığlığı basarım yine.Böceklerden acayip derece de korkarım.Ölü ya da diri fark etmez.Gerçekten hiç hoş şakalar değil bunlar.

el temasıyla kafaya vururlarya sınır olurum.ıterler yanıı.hıç sewmem

konusurken kafaya sirta vurulmasi
karsima aniden cikip boooooooohhhhhhh diye bagrilmasi
burnumu sikmalari
kadinlarin popoma vurmasi
v.s. v.s.

ufak yada büyük hiçbir şakayı ve el şakalarını hayatta sevmem vede müsaade etmem..zaten çevremdekilerde bilir bu huyumu ne kimse bana şaka yapar ne de ben kimseye...

En basta el sakalarindan nefret ediyorum bazi insanlar konusurken bile illaki omuza vurur yada dize vurur hic elli kolu rahat durmaz uyuz oluyorum ya..

Birde böcek yada baska hasarelerle korkutmak baslibasina korkutmakla yapilan sakalardan hic hoslanmam, allah korusun korkudan insanin dilli bile tutulabiliyormus

şaka
şaka
diye yapılan tüm şakaların hepsinden nefret ederiim

hele birde sulu sakalardan nefret ederim.kücükken pamukkaleye cok giderdik,ben yüzme bilmem bu nedenle beni havuza itmeye calisan insanlara sinir olurum beni resmen yüzmeden sudan korkuttular.bir keresinde yine mahallemize yüzme havuzu acilmisti annemden izinsiz gitmistik arkadaslarla beraber. havuzun kenarinda otururken biri beni havuza itti birden ne oldugumu sasirdim demire tutundugumu hatirliyorum havuzda derindi birde üstüm basim islanmisti.hala sudan korkarim ve yüzmede bilmiyorum.

ayrica uyurken yapilan sakalardan nefret ederim,uykuyu cok sevdigimden herhalde.babam cok yapardi rahmetli.ya ayaklarimi gidiklar ya da su dökerdi cok sinir olurdum

X