Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
kazadan haberim yoktu gec olacak ama gecmis olsun. birsey olmus muydu?

Yok valla sayma bu kadarı bile fazla zaten öncelikle başın sağ olsun babanı kaybetmişsin. SSana geçmiş olsun trafik kazası için inşallah bir etkisi kalmamıştır üzerinde iyileşmişsindir tamamen. Oğlun için de geçmiş olsun iyidir inşallah şimdi. Deprem zaten diyecek söz yok biz Diyarbakır da yakalandık ve ne kadar sarsıldık sizi düşünemiyorum bile hele çocukları hiç düşünemiyorum. Tam her şey düzene girecek sıra olmuş cidden corona da sizin için. Ama Allah can sağlığı versin de inşallah hepsine bir çare bulunur sen güçlü, mantıklı bir kadınsın maaşallah sana❤

kazadan haberim yoktu gec olacak ama gecmis olsun. birsey olmus muydu?
Canım kaza ile başladı talihsizlikler
Okul çıkışı servis şoförü çocukları yanlış yerde indirdi ve 2 çocuk önüme atladılar:)
Çok şükür bir şey olmadı ama yaşadığüım korkuyu anlatamam:)Düşün babam evde iyi değil ben karakoldayım
O gece kaza olmasa normal olurdum ve babamın yanında olurdum:
Ertesi gün kardeşimin evinde bütün elektrik tesisatı patladı ve bütün cihazları neredeyse yandı

Biz genelde piknikçiyiz. Malum durumdan dolayı sepeti hazırlayıp mesire alanlarına gidiyoruz
Çocuklar evde, enerjilerini atamıyorlar.
Dediğin yerlerin adını ilk duyuyorum
Bi bakınayım.
Cumhuriyet tesisleri var güzel :)
Yemek kahvaltı yapabileceğin mekan var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…