Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Evet valla. Geçenlerde Birecik'e gittik hiç gitmemiştik o da iyi geldi. Artık Urfa nın içini tüketmişiz 6.yıldayız gidecek yer yok
Bizde gittik. Urfada gezecek fazla bi yer yok. Ben doga seviyorum.
Bozova Çatak da iyi. Arada oraya gidiyoruz.
Sizin baya olmuş
İnsanın içi çayır çimen görmek istiyor

Siz de de mı sağlık sorunu oldu açığı kapatırlar sen hele kesin ayarlamışsındır bir şeyler
Canım bizim tayin Ekim ayında çıktı.Okul 1 ay önce açılmıştı.Geldik yeni okul yeni düzen:)Oğlum çok zorlandı.Kızların okul daha açılmamıştı 1 okulda 2. döneme kadar misafir kaldılar.Okul meslek lisesiydi.Bunları pek kabul etmediler:)
Kasım ayında trafik kazası yaptım.O gece babam komaya girdi.40 gün komada kaldı.Sonra tam yazılılar başladı oğlum 1 ay çok ağır hasta oldu.Biraz toparladı.Yazılıya yolladık babam vefat etti:)
1. yazılıya geldik 15 gün sonra sınava girdiler:)Öğretmenler sürekli değişti(kızların)
Şubat tatilinde deprem oldu büyük korku yaşadılar.Okulumuzun tatili uzatıldı:)
Okul açıldı kızlaar yeni okula geçti ve corona:)Daha anlatayım mı

Bizde gittik. Urfada gezecek fazla bi yer yok. Ben doga seviyorum.
Bozova Çatak da iyi. Arada oraya gidiyoruz.
Sizin baya olmuş
İnsanın içi çayır çimen görmek istiyor
Evet bak Bozova ya pikniğe gittik bir kez yine gidebiliriz. Bi de arkadaşı Halfeti ye götürcez biz birkaç defa gittik o yeni atandı merak ediyor. Dediğin gibi başka mekan da yok. La Foresta var güzel yeşil alan ama çok uzak geliyor orası bana. Piknik alanları olarak da Gap Vadisi 3.Etap a gidiyoruz genelde biz. Akşam yemeği için sevdiğiniz yerler nereler belki bilmediğimiz yerlerdir fikir olur bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…