Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Evet valla. Geçenlerde Birecik'e gittik hiç gitmemiştik o da iyi geldi. Artık Urfa nın içini tüketmişiz 6.yıldayız gidecek yer yok 😂😂
Bizde gittik. Urfada gezecek fazla bi yer yok. Ben doga seviyorum.
Bozova Çatak da iyi. Arada oraya gidiyoruz.
Sizin baya olmuş 😂
İnsanın içi çayır çimen görmek istiyor

Siz de de mı sağlık sorunu oldu açığı kapatırlar sen hele kesin ayarlamışsındır bir şeyler 😊😊
Canım bizim tayin Ekim ayında çıktı.Okul 1 ay önce açılmıştı.Geldik yeni okul yeni düzen:)Oğlum çok zorlandı.Kızların okul daha açılmamıştı 1 okulda 2. döneme kadar misafir kaldılar.Okul meslek lisesiydi.Bunları pek kabul etmediler:)
Kasım ayında trafik kazası yaptım.O gece babam komaya girdi.40 gün komada kaldı.Sonra tam yazılılar başladı oğlum 1 ay çok ağır hasta oldu.Biraz toparladı.Yazılıya yolladık babam vefat etti:)
1. yazılıya geldik 15 gün sonra sınava girdiler:)Öğretmenler sürekli değişti(kızların)
Şubat tatilinde deprem oldu büyük korku yaşadılar.Okulumuzun tatili uzatıldı:)
Okul açıldı kızlaar yeni okula geçti ve corona:)Daha anlatayım mı:KK70:

Bizde gittik. Urfada gezecek fazla bi yer yok. Ben doga seviyorum.
Bozova Çatak da iyi. Arada oraya gidiyoruz.
Sizin baya olmuş 😂
İnsanın içi çayır çimen görmek istiyor
Evet bak Bozova ya pikniğe gittik bir kez yine gidebiliriz. Bi de arkadaşı Halfeti ye götürcez biz birkaç defa gittik o yeni atandı merak ediyor. Dediğin gibi başka mekan da yok. La Foresta var güzel yeşil alan ama çok uzak geliyor orası bana. Piknik alanları olarak da Gap Vadisi 3.Etap a gidiyoruz genelde biz. Akşam yemeği için sevdiğiniz yerler nereler belki bilmediğimiz yerlerdir fikir olur bize 🤩🤩

X