Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Taze fasulye ile bamya yemeği attım ben bir tek kış için ...köfte yapılıp koyulabilir aklıma başka bişe gelmiyr ...mesela 1 liraya patlıcan buldum 10 kilo aldım yarısını kurutmaya koydum ..kalanı da psiridim domatesli biberli börek yapmak için posetledim ...
Sagol beybi onerilerin icin ben buzlugu doldurdum zaten taze fasulye barbunya bezelye konserve domates bunlari yaptim. Bana pazar gunu yapip hafta ici yenecek yemek lazim gec gelecegim icin evde aksam pisirme sansim yok dolaptan alip isitip yiycez cocuktan oncede oyle yapardim ama aperatif cok yerdik pizza durum falan kahvalti.. ama simdi oglumunda yiyecegi seyler yapmam gerekiyor :) dolapta birkac gun hangi yemek guzel durur tadi kacmadan bana bunlar lazim :)

Sagol beybi onerilerin icin ben buzlugu doldurdum zaten taze fasulye barbunya bezelye konserve domates bunlari yaptim. Bana pazar gunu yapip hafta ici yenecek yemek lazim gec gelecegim icin evde aksam pisirme sansim yok dolaptan alip isitip yiycez cocuktan oncede oyle yapardim ama aperatif cok yerdik pizza durum falan kahvalti.. ama simdi oglumunda yiyecegi seyler yapmam gerekiyor :) dolapta birkac gun hangi yemek guzel durur tadi kacmadan bana bunlar lazim :)
Biz hep taze yemekten yanayız da bu koyduklarimi da sadece ben yiyorum 🤭 eşim herşeyi taze ister benimde

X