Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Bir şey olmaz inşaallah:)
Kanama oluyor yani korkmayın:)
Abla hiç bilmiyorim tüp bebekler nasıl ilerliyor ..birde Ablam da ilk defa bu safhaya gelindi ondan bu kadar tedirgin olduk ailece ...sabah olsun hayrolsun inşallah içime su serptin valla

Hemen msj attım anneme dedim tuvalet hariç kalkmasin yerinden hep oylece yatsın ..sabah gideceğim zaten bende çok sağolun destek için hepinize tesekkur ederim :KK68:

Abla hiç bilmiyorim tüp bebekler nasıl ilerliyor ..birde Ablam da ilk defa bu safhaya gelindi ondan bu kadar tedirgin olduk ailece ...sabah olsun hayrolsun inşallah içime su serptin valla

Hemen msj attım anneme dedim tuvalet hariç kalkmasin yerinden hep oylece yatsın ..sabah gideceğim zaten bende çok sağolun destek için hepinize tesekkur ederim :KK68:
Aynen canım kaldırmasınlar bir şey olmaz inşaallah:)Biliyorum Allah'a emanet olsunlar...:emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::nazar:

23 ünde gece açılıyor canım yani o gün katılım devam ediyor ve gece oylama açılıyor.Hep öyle yapıyoruz:)
Pınar yarışmasından aklım karıştı :confused:
Şimdi anladım :)
İşte bende tam anlatamadım ama adet kanaması gibi bir anda olmuş ağrı falan yokmuş foktor kan sulamdirici yi kesmiş progrstan kullaniyordu zaten 7+3 diye hatırlıyorum doktor yarın geçecek demiş inşallah öyle olur

Aynısını söylemiş tüp arkadaslarindan biri inşallah öyle olur inşallah :dua:
Tüp bebek gebeliklerinde kanama bir çogunda oluyor. Forumda tanıdığım bir çok arkadaş gebelik sırasında kanama yaşadı. Bende dahil.
Bol bol istirahat edecek. Ayakta kalmasın fazla. İnşallah sımsıkı tutunsun bebegi. Saglıkla kucağına alsın
İnsallah canım Allah acil şifalar versin toparlar inşallah o da 🤗
Amin canım 💕 Sağolasın 🤩

X