Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Evet birinin canli ders 8:30 da başlıyor diğeri 9:10

Birde ortanca pazrts salı okula gidiyor 🙄

Bugün onu okula biraktim öğretmeni zeytin istedi okula gittim ona onu verdim sonra markete geçtim temizlik falan bugün kendime masumalr apartmanı izlerken gelmeye çalıştim olmadı daha beter oldum
Allah kolaylık versin 😘
Çok yorucu gerçekten.

Ya çok üzüldüm inşallah bebeği ona sımsıkı tutunur :dua: bazı kişilerde olabiliyor hiç kalkmasın canım dinlensin allahın izniyle bişey olmaz 🙁
Doktorun söylediği iğneyi yaptırmış yatıyor suan... çok sevindik bu sefer rabbim en hayırlısını versin yine de çok zor onun için biliyorum :KK43:

Eveeeet tabiki sana yaptım bu ara modun düşüktü ya moral olsun diye baş harfini yaptım🤪🤪

Eveeeet yeni başlangıç olsun bu sağlıkla evladını kucağına al diyerek kutlama yapıyoruz sağlık ın S sini yaptım 🤪🤪

Bugün aklıma düşmüştün inanır mısın denk gelmiyorum ne zamandır diye nasılsın 😊

Iyi akşamlar canımm😘

Tamam şifre taş olsun 😅😅😅 Aynen bu aradaaa giden taşların için kutlama yapıyoruz Jennam sağlığına kavuşmanın kutlaması ondan S yaptım🤩🤩

Eveeeeeet😍😍 güzel olmuş mu 🤷‍♀️
:KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: herkesin gönlü olsun gönlü güzel arkadaşım tşk ederiz :KK60:

Hepinizden Allah razı olsun kızlar çok tşk ederim dualarınızı eksik etmeyin ins Allah kiminki kabul olur bilinmez ismimle dua ederseniz sevinirim aklınıza geldikçe beni anın ismim Gülseren hakkınızı helal edin 🤗🤗🤗

Hepinizden Allah razı olsun kızlar çok tşk ederim dualarınızı eksik etmeyin ins Allah kiminki kabul olur bilinmez ismimle dua ederseniz sevinirim aklınıza geldikçe beni anın ismim Gülseren hakkınızı helal edin 🤗🤗🤗
Gülseren :KK60:
Dua edeceğim. Rabbim evlat isteyen herkese hayırlısı ile nasip etsin ❤️

Evde ki ahali ile uğraşıyorum. Giremiyorum pek. İyiyim hamdolsun, sen nasılsın 🙂
Yarın gece oylama başlıyor 😍
Heyecan var mı? 🤩
Allah iyilik versin canım benim çocuklara şiga versin inşallah havalar soğuk dikkat edin 🥰 evet canım heyacanlıyım tabiki çok çekişmeli olacak tarifler güçlü nasip kimin olacak görecez 🤩

X