Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Rabbim şifa versin inşallah canım

Oyyyyyy ne kadar zor bir ikilem
Ablamlara abime telefon açtım,ben tedaviyi bu gece için kabul etmiyorum diye,onlar da aynı fikirde.son anda döndürdüm hemşireyi.
Tamam o zaman sıkma canını bak sende hastasın:/
Yarın belli olur ona göre tedaviye başlanır.Peki neden sen kaldın senin kalmanda uygun değil:/

Elalis ablam, sadece covid mi baktılar, başka sıkıntısı olamaz mı? Keşke hiç kullanmasa covid ilaçlarını
Yok yok kuzum izin vermedim zaten.hemşire aradı yoğun bakım dr unu,hasta yakını izin vermiyor ne yapayım diye.şimdilik ağrı kesici,vitamin vs veriyorlar.yarın pozitif çıkarsa allah korusun,o zaman yapacak birşey yok

Tamam o zaman sıkma canını bak sende hastasın:/
Yarın belli olur ona göre tedaviye başlanır.Peki neden sen kaldın senin kalmanda uygun değil:/
Abim kalp,şeker,tansiyon hastası.büyük ablam boynunda fıtık çıktı 1 aydır kortizon kullanıyor,kolu kıpırdamıyor.küçük ablam en sağlamımız aslında o kalacaktı ama daha servise yaklaşırken rengi attı,panik atak var onda

Dikkatli ol canım maskeni çıkarma hatta 2 tane tak ve elini yüzüne sürmemeye çalış,ne bileyim dikkat et:/

Öyle dedi hemşire de.kapıyı açman kesinlikle yasak,serum bitti bile demiyceksin dedi.bak negatif olabilir diyorsun,burası full pozitif dolu dedi
Doğru söylüyor canım,ellerini sürekli yıka lavabo varsa babana da temas etmemeye çalış ikinizin de sağlığı için hanginizde var yok bilemezsin şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…