Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Haklısın yani gereksiz bir tepki olmuş belki farkında bile değil yaptığı yanlışın o yüzden haberi olsun yaptığından konuşun mutlaka öğretmenle. Eşinle konuşup kendini sakinleştir öyle konuş o zaman öğretmenle boşuna fevri çıkış yapma çok büyük bi mesele yok ne de olsa

Geçen bi ogretmene yine kurildum derse çocuğu yok yazdı diye oda girenenisti bizde o yok diye çıkış yaptik ikinci dersin son 10 dk Sina giriş yaptı msj attım öğretmene ama atmadan önce ne saydım söylendim içimden ....öğretmen sıkıntı yok var listede yazdı ...eeee be minik boşuna stres yaptın dedim ...bu ogretmnede öyle olacak eminim @ozlemesra gün boyu aklımda öğretmenin sesi çınladı

Benim oğlum çok sakin bir çocuk yabancı ortamda malını alsalar neden aldım demez o derece o aglayinca ben sebep oldum diye temelli sinir oldum odaya ben girmesem çocuk sesi kapatmayacaktu

Gün boyu içinde konuşacağına dışından söyle bırak o düşünsün hem bu kadar düşünecek kendini meşgul edecek mühim bir durum yok strese sokma boşuna kendini insaniz yani yanlış anlaşılmalar olabilir, hatalar olabilir. Güzelce konuşmak varken ne kafanda kur ne sonradan üzüleceğin çıkışlar yap sal gitsin içindekini

Benim oğlum çok sakin bir çocuk yabancı ortamda malını alsalar neden aldım demez o derece o aglayinca ben sebep oldum diye temelli sinir oldum odaya ben girmesem çocuk sesi kapatmayacaktu
Oyy kıyamam ağladı mı. Öğretmen yaptığı şeyin belki bu kadar üzdüğünün bile farkında değildir bak inan ki. Göremediği kaçırdığı noktalarda veliler destek olmalı kimse mükemmel değil bence en azından bugün olan olay olarak değil de genel olarak bir konuş öğretmenle sakince

anası çok pimpirikli,asla gitmez oralara şu dönemde
ama evde leğene su koyup yüzdürebilir
urfa sıcak mı daha
Aşırı sıcaklar bitti çok şükür ama şöyle akşama doğru bi bunaltıcı sıcak çöküyor yine de arada. Gece serin ama artık baya. Aynen evdeki leğen de olur ama kostüm gerçekten çok çok güzel olmuş ellerine sağlık

sağol canım
başıma iş açtım biraz ama :)
yeğenler sıraya girdi,2 tane daha dikmem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…