Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Bende çocuk yok benim eşim halıları eşyaları sürekli değiştiriyorum eşim deli oluyor bana göre temizlik yapıldığı andır sonrası :eek::eek:
Tabi her temizlikte halı yönü yada tekli 3 lu olrak koltuk yeri değişmezse temizlik yapıldığı anlaşılmaz ki :KK70:

Ben elyaf kullanmıyorum da bir tane pamuk u da mahvettim işte ..geçen aradım yıkamaci 50 lira istedi :KK57: içimden dedim yorgan almayacagim ki ben

Öyle duruyor temiz aslında sadece sarı lekeler var
Çamaşır suyu dök gitmiyor mu geçennkerde görümcem gelmişti bebesi üzerine işemişti ben sonradan farkkettim tabi çamaşır suyu döktüm bem beyaz

Ben elyaf kullanmıyorum da bir tane pamuk u da mahvettim işte ..geçen aradım yıkamaci 50 lira istedi :KK57: içimden dedim yorgan almayacagim ki ben

Öyle duruyor temiz aslında sadece sarı lekeler var
Eşim dedi verelim bende istemedim kirli değil kokusu değişsin diye maksat temiz olsun diye 🌺

Çok eşya başa bela sakin olucak ev aslında 😏
Gumuslukmuş konsolmus hiç bişey yok :KK70: ..bir salon takımı bir TV vr sehpası birde sandık üzerinde wifi çiçekler 🤪

Bir dahakine öyle yaparım kaldırdım artık daha kolay kolay kurimaz o yazın bile çok zor kuruttum ben onu

Gumuslukmuş konsolmus hiç bişey yok :KK70: ..bir salon takımı bir TV vr sehpası birde sandık üzerinde wifi çiçekler 🤪

Bir dahakine öyle yaparım kaldırdım artık daha kolay kolay kurimaz o yazın bile çok zor kuruttum ben onu
Gümüşlük konsol falan hiç sevmem ya minik 😬

X