Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Ne yapcan iğne oyası falan biliyomusun pek bilmem ama yazma kenarını yapivereyim oyasini sen or😉
Bir tane iğne yapayım diyorum ceyize konsun ...bir tane de tığ yapacağım ..halamlari gördüm bir aya yetiştirmeye calisacaklarmis ..ben bişey demedim ama yapmak canım istedi ..kiz çeyizi zor oluyor bikirsin ...birde pandemi ile birlikte apar topar yapılmak istenince işler zorlaştı tabi :KK69:

Bir tane iğne yapayım diyorum ceyize konsun ...bir tane de tığ yapacağım ..halamlari gördüm bir aya yetiştirmeye calisacaklarmis ..ben bişey demedim ama yapmak canım istedi ..kiz çeyizi zor oluyor bikirsin ...birde pandemi ile birlikte apar topar yapılmak istenince işler zorlaştı tabi :KK69:
Çok iyi düşünmüşsün ,Öyle canım valla mesekatli el birliği ile yetiştirilir Allah'ın izni ile , sağolsun benimde komsularim bizdende birer hatıra olsun dediler hepsi birer yaptı kullanırken anıyorum hep hepsini yardımlaşmak çok güzel böyle zamanda. İnşallah çok mutlu etsin rabbim❤️

Çok iyi düşünmüşsün ,Öyle canım valla mesekatli el birliği ile yetiştirilir Allah'ın izni ile , sağolsun benimde komsularim bizdende birer hatıra olsun dediler hepsi birer yaptı kullanırken anıyorum hep hepsini yardımlaşmak çok güzel böyle zamanda. İnşallah çok mutlu etsin rabbim❤
Benim ceyizde öyleydi herkesin el emeği var hep aklıma gelir evlenecek olan biri oldu mu bir hatira kalsın derim ..şuan ki sekerligimi bir annemin komssu almıştı ..benim düğünden kısa süre sonra vefat etti ara sıra aklım a gelir dua ederim ....bir yuva kolay kurulmuyor destek olmak çok güzel 😍

Benim ceyizde öyleydi herkesin el emeği var hep aklıma gelir evlenecek olan biri oldu mu bir hatira kalsın derim ..şuan ki sekerligimi bir annemin komssu almıştı ..benim düğünden kısa süre sonra vefat etti ara sıra aklım a gelir dua ederim ....bir yuva kolay kurulmuyor destek olmak çok güzel 😍
Allah rahmet eylesin bak neguzel buradanda rahmetle anmis olduk❤️
Benim komşumun biri mikrodalga fırın diğeri el süpürgesi varya elektrikli normal süpürge harici var bide ondan aldılar ,tabi annemde onların çocuklarınin düğünü vs olursa alırım bende onlara dedi daha küçükler ilerde Rabbim nasip eder gösterir insallah.

Allah rahmet eylesin bak neguzel buradanda rahmetle anmis olduk❤
Benim komşumun biri mikrodalga fırın diğeri el süpürgesi varya elektrikli normal süpürge harici var bide ondan aldılar ,tabi annemde onların çocuklarınin düğünü vs olursa alırım bende onlara dedi daha küçükler ilerde Rabbim nasip eder gösterir insallah.
Sizin komşular daha zengin mis :KK70:

X