Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Yok benimki 5 ilkokul değil:)
Açılsada göndermem:)
Doğru ya benim büyük oglandan bir yaş kucukti ben göndermeyi düşünüyorum çünkü markette falan dikkat ediyor benimki sprey de aldım yanına koymaya diğeri evde şimdilik

Bende araba ile değil yürüyerek gideceğim git gel 3 km zaten ama büyük bir kısmı yokuş araba ile yağmur olursa giderim eşim bu arabayı pek vermek istemiyor
Haa o zaman iyi yürüyüş olur bak sana olsun arada iste sen zorla. Bizde de tam tersi ben sürmek istemiyorum eşim al sür unutacaksın iyice diyor hiç hevesim yok ya neden böyleysem

Haa o zaman iyi yürüyüş olur bak sana olsun arada iste sen zorla. Bizde de tam tersi ben sürmek istemiyorum eşim al sür unutacaksın iyice diyor hiç hevesim yok ya neden böyleysem
Oncekinde bana da öyle diyordu full kasko var ama değeri düşmesin diyor öncekini bir kerecik geri geri giderken duvara çarptım ama hiç hasar olmadı aslında ben ondan daha dikkatliyim de bazen evin etrafini turluyorin debriyaj alışmak için

Nasıl mumluk seninkiler cam kavanozdan falan yapıyorlar o tarz bi şey mi dışına makrome iple
Dün kavanoz kapağı ile gördüm iki kavanoz kapağı arasına çöp şiş cevreledi aralıklı sonra Gold boyadı çiçekler taktı harikaydı

Bunlar çok güzel oyun hamuru mu yoksa şeker hamuru mu:)
Polimer kil bunlar. Çok eğlenceli ya kurabiye yapar gibi yoğurup şekil verip fırına atıyorsun hazır. Üzerine vernik geçmem lazım da almadım daha vernik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…