Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Çok geçmiş olsun şimdi nasıl kızın,alçı ne kadar kalacak ayakta.

Ne oldu elosa öyle
Sağol ablacım şimdilik iyi ara ara ağrısı çok oluyor ilaçla buzla geçirmeye çalışıyorum 1.5 ay alçıda kalacak haftaya kontrol var yukarda tutacak aşaya sarkitmayacak bir yere carpmayacak üzerine basmayacak yoksa ameliyata kadar gider dedi kemik iyce ayrilirsa o yüzden çok dikkat ediyoruz sırtımızda kucagimizda gezdiriyoruz kücülde değil 12 yaşina giricek 53 kilo insan yükü ağır derlerya gerçekten öyleymiş oda çok üzülüyor her wc goturdugumde yemek masasına tasidigimda anne sırtın agridimi diye soruyor

Geçmiş olsun canım ya kötü olmuş allah şifa versin

Ne kadar merhametli maşallah ona

Benim 2 yaşındaki yeğen de aynı,yeni bebelerin dişleri çok çabuk gidiyor sanki
Valla öyle kuzum biyerde bişey eksik yada fazla ama bilemedim
Herkes aynı şeyi söylüyor bana çok söylendi ordan biliyorim gebelikte kalsiyum dan da kaynakliymis bu durum
Bende duydum kuzum artık neyi çok almalıyız neyi az sasiriyo insan
Çok geçmiş olsun şimdiden,uyuşturarak hallederler nasılsa yeterki korkmasın .
Sağol abla, insallah bakalım oraya gidince belli olur bizi nelerin beklediği bu cadiyla
Bizim br arkadaşın kızı vardı acayip süt içerdi bütün dişleri çürük içindeydi
Fazla kalsiyum almakta zararlı aslında.
Benim kızda içer fazlasiyla

Yaaa kıyamam ya yavrum benim

45 günde ben alçıda kalmıştım ayak ameliyatı olmuştum,biliyorum çok zordur heleki ayak daha da zor oluyor.
Kesinlikle ayağını aşağıya sarkıtmayacak sonradan ayak parmakları kan akışından dolayı morarıyor hemen uzatınca normale dönüyor zaten..
Oda elbette üzülür şimdi kendisini anne babaya yük olarak görmeye başlar,burada sizlerin desteği çok önemli ona motife edici güzel sözler söylediğiniz zaman inan o andaki sıkıntısını unutur.

Ne oldu perim sizin sorun ne atlamışım

Ne kadar merhametli maşallah ona
Çok düşkün bana teyzesi diyorum yok agrimadi sen iyi ol o bana yeter gece kendi kendine kalkmiş wc gitmek istemiş banyo eşiği biraz yukarda çıkamamış beni uyandirmamak için gitmiş geri yatmiş dedim sakin bir daha kendi başına kalkma ayağa düşersin iyce ayağın ağrır diyo kiyamadim kaldırmaya cadı

Sonra tüm disler dökülmeye başladı işte başka hicbisey yemiyordu küçükken şimdi de çok iyi yiyor ☺

Fazla yedirmemeye çalış miniğim ilerisi için sağlık çok öenmli biliyorsun.

Kaç yaşında kızın,geçer biter annesi sen destek ol yanında korkmasın yeterki.
Çok içirme sende sütü bak sonrası için sakıncalı ölçülü içse o bile yeter ona.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…