Tavuk Yemekleri En Lezzetli Tavuk Yemek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Tavuk Yemeği '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    823
  • Anket Kapalı .
Hanımlar hayırlı akşamlar.
Şubat ayı içerisinde ''Pınar Beyaz''sponsorumuz olacak Yarın konuyu açacağım.Yarışmamız 4 hafta sürecek,Her hafta yeni konu açılacak:)
Yapmanız gerekenler yarın açılan konumuzda detaylı olarak göreceksiniz.Fakat ben ön bilgi vereyim.
Kahvaltı sofrası istiyoruz.Aileniz ile ,sevdikleriniz ile birlikte yaptığınız bir sofra bu sofrada ''Pınar Beyaz'' kutusu mutlaka olacak.Pınar beyaz ile yapılmış ekmek dilimleri,tostlar,krepler ne isterseniz artık olursa sevinirim.
Sofranın resmini bana özelden yollayacaksınız.Ben oylama günü yolladığınız sofralar ile oylamayı başlatacağım.Oylama gizli olacak sofralarınızın kime ait olduğu oylama bitene kadar belli olmayacak.Tarif yok,konu açmak yok,benden tarif ayırtmak yok:)Yani işiniz hiç zor olmayacak:)
Şimdilik detaylar bunlar.Diğer detaylar için yarın buralarda olursanız daha geniş bilgi sahibi olursunuz.
Ayrıca sormak istediğiniz her şey için bana özel mesaj yazabilirsiniz.Sofrayı birlikte bile kurabilirim
Kukrim
N Nana
Jenna16
yasminsay
C A N O
_CaNanSu_
S Sabr-Sukur-Dua
Tenceresiz kaldim anne
Blue_Peri
ulasimiz
Oriana
alsem
E Elif_Eylul
retro_hippo
ASSOSyal
D Dediyy
Evva
evlaefe
LezzetliCipetpet
HanimKelesimiGetir
X xnobodyx
Efenin_Annesi
B balbocegi35
pearlshine
WunderLost
_Bayankus_
Kirmizi pabuc
M MissHayaLet
Dahliadivin
Zipzip-
Lilimam
Elhan
gurtmingotam
alimiyon
Gizemm0
kariyerkadin
S Siyah_incim
Jawlensky
C Calcifer
Youlost16
Gulumse24
HayatSevinceGuzel
TurkuazKrampon
merve
deynepnaz
Feslegen Kokulu Nane
Pembis Hayaller
pinkpantera
B bebeqimyoldamrc
Blue0Pink
ahinaz
Bittercoffee
Wilma11
Sur-es
X xDerinMavix
C Cay6
@morkagit
Kmsl Hnd

Hayırlı olsun şimdiden herkese kolay gelsin

Hayırlı olsun kızlar

Hayırlı olsun şimdiden

Canım ablam gülüm ablam. Daha sonra ben maydonoz olurum buralara inşlallah.

Hayirli olsun yeni kategori

@Yasnaz alıntıyı bak canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…