Tavuk Yemekleri En Lezzetli Tavuk Yemek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Tavuk Yemeği '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    823
  • Anket Kapalı .
Evet bir yarismanin daha sonuna geldik beni tahtimdan eden @Oriana Tebrik ederim balım. Obur arkadaşlara da kendime de diğer yarışmalarda bol şans diliyorum seviyorm öpüyorum saygilar efenim :KK28:
WunderLost WunderLost Gönüllerin şampiyonu olduk bence:KK60:
Yaaa kesinlikle öyle olduk çok güzel bir yarışma idi seninle çekişmeli gitmek ayrı güzeldi 🤩🥰🥰🥰
Aman canım emeğin boşa gider🤷🏼‍♀️
Ay Allah korusun düşünsene yeyip bitirdikten sonra sana atıyorum sen diyorsun beyaz olacak labne değil o sırada ben :KK57: :KK45::KK45::KK45:
Çaktırmadan yapıyoruz :sus:
E madem hiç ara vermeden yavaş yavaş devam edelim cumartesi kahvaltı oylamasına kadar 🤪😂😂😂

Yaaa kesinlikle öyle olduk çok güzel bir yarışma idi seninle çekişmeli gitmek ayrı güzeldi 🤩🥰🥰🥰

Ay Allah korusun düşünsene yeyip bitirdikten sonra sana atıyorum sen diyorsun beyaz olacak labne değil o sırada ben :KK57: :KK45::KK45::KK45:

E madem hiç ara vermeden yavaş yavaş devam edelim cumartesi kahvaltı oylamasına kadar 🤪😂😂😂
İşte ondan konuyu mutlaka görün istiyorum.Yani detayları okuyun:)İlk mesaja kocaman Pınar Beyaz resmi koyacağım:)

Bir daha ki sefere inşallah canım😄

Hanımlar hayırlı akşamlar. :KK200:
Şubat ayı içerisinde ''Pınar Beyaz''sponsorumuz olacak :halay:Yarın konuyu açacağım.Yarışmamız 4 hafta sürecek,Her hafta yeni konu açılacak:)
Yapmanız gerekenler yarın açılan konumuzda detaylı olarak göreceksiniz.Fakat ben ön bilgi vereyim.
Kahvaltı sofrası istiyoruz.Aileniz ile ,sevdikleriniz ile birlikte yaptığınız bir sofra bu sofrada ''Pınar Beyaz'' kutusu mutlaka olacak.Pınar beyaz ile yapılmış ekmek dilimleri,tostlar,krepler ne isterseniz artık olursa sevinirim.
Sofranın resmini bana özelden yollayacaksınız.Ben oylama günü yolladığınız sofralar ile oylamayı başlatacağım.Oylama gizli olacak sofralarınızın kime ait olduğu oylama bitene kadar belli olmayacak.Tarif yok,konu açmak yok,benden tarif ayırtmak yok:)Yani işiniz hiç zor olmayacak:)
Şimdilik detaylar bunlar.Diğer detaylar için yarın buralarda olursanız daha geniş bilgi sahibi olursunuz.
Ayrıca sormak istediğiniz her şey için bana özel mesaj yazabilirsiniz.Sofrayı birlikte bile kurabilirim:KK70:
@kukrim27
@Nana
Jenna16 Jenna16
yasminsay yasminsay
@-cantanem-
@_CaNanSu_
S Sabr-Sukur-Dua
@Minik Meleklerim
Blue_Peri Blue_Peri
@ulasimiz
@Oriana
alsem alsem
@Elif Eylul
@retro_hippo
@ASSOSyal
@Dediyy
@Evva
@evlaefe
@LezzetliCipetpet
@HanimKelesimiGetir
X xnobodyx
@Umutlu_anne
@balbocegi35
@pearlshine
WunderLost WunderLost
@_Bayankus_
@Kirmizi pabuc
@sena zeynep
@Dahliadivin
Zipzip- Zipzip-
Lilimam Lilimam
@Elhan
@gurtmingotam
@alimiyon
@Gizemm0
@-Alinda-
@Siyah_incim
@_Gulnihal_
@Calcifer
@Youlost16
@Gulumse25
@HayatSevinceGuzel
@TurkuazKrampon
@Merve
@deynepnaz
@Feslegen Kokulu Nane
@Pembis Hayaller
@pinkpantera
@bebeqimyoldamrc
@Blue0Pink
@ahinaz
@Bittercoffee
@Migi_magid11
@Sur-es
@xDerinMavix
@Cay6
@morkagit
@Kmsl Hnd
Şimdiden hayırlı olsun🥰

Şubat ayı içerisinde ''Pınar Beyaz''sponsorumuz olacak :halay:Yarın konuyu açacağım.Yarışmamız 4 hafta sürecek,Her hafta yeni konu açılacak:)
Yapmanız gerekenler yarın açılan konumuzda detaylı olarak göreceksiniz.Fakat ben ön bilgi vereyim.
Kahvaltı sofrası istiyoruz.Aileniz ile ,sevdikleriniz ile birlikte yaptığınız bir sofra bu sofrada ''Pınar Beyaz'' kutusu mutlaka olacak.Pınar beyaz ile yapılmış ekmek dilimleri,tostlar,krepler ne isterseniz artık olursa sevinirim.
Sofranın resmini bana özelden yollayacaksınız.Ben oylama günü yolladığınız sofralar ile oylamayı başlatacağım.Oylama gizli olacak sofralarınızın kime ait olduğu oylama bitene kadar belli olmayacak.Tarif yok,konu açmak yok,benden tarif ayırtmak yok:)Yani işiniz hiç zor olmayacak:)
Şimdilik detaylar bunlar.Diğer detaylar için yarın buralarda olursanız daha geniş bilgi sahibi olursunuz.
Ayrıca sormak istediğiniz her şey için bana özel mesaj yazabilirsiniz.Sofrayı birlikte bile kurabilirim:KK70:
@kukrim27
@Nana
Jenna16 Jenna16
yasminsay yasminsay
@-cantanem-
@_CaNanSu_
S Sabr-Sukur-Dua
@Minik Meleklerim
Blue_Peri Blue_Peri
@ulasimiz
@Oriana
alsem alsem
@Elif Eylul
@retro_hippo
@ASSOSyal
@Dediyy
@Evva
@evlaefe
@LezzetliCipetpet
@HanimKelesimiGetir
X xnobodyx
@Umutlu_anne
@balbocegi35
@pearlshine
WunderLost WunderLost
@_Bayankus_
@Kirmizi pabuc
@sena zeynep
@Dahliadivin
Zipzip- Zipzip-
Lilimam Lilimam
@Elhan
@gurtmingotam
@alimiyon
@Gizemm0
@-Alinda-
@Siyah_incim
@_Gulnihal_
@Calcifer
@Youlost16
@Gulumse25
@HayatSevinceGuzel
@TurkuazKrampon
@Merve
@deynepnaz
@Feslegen Kokulu Nane
@Pembis Hayaller
@pinkpantera
@bebeqimyoldamrc
@Blue0Pink
@ahinaz
@Bittercoffee
@Migi_magid11
@Sur-es
@xDerinMavix
@Cay6
@morkagit
@Kmsl Hnd
Vatana millete hayırlı olsun 🥳🥳🥳♥️

@kukrim27
@Nana
Jenna16 Jenna16
yasminsay yasminsay
@-cantanem-
@_CaNanSu_
S Sabr-Sukur-Dua
@Minik Meleklerim
Blue_Peri Blue_Peri
@ulasimiz
@Oriana
alsem alsem
@Elif Eylul
@retro_hippo
@ASSOSyal
@Dediyy
@Evva
@evlaefe
@LezzetliCipetpet
@HanimKelesimiGetir
X xnobodyx
@Umutlu_anne
@balbocegi35
@pearlshine
WunderLost WunderLost
@_Bayankus_
@Kirmizi pabuc
@sena zeynep
@Dahliadivin
Zipzip- Zipzip-
Lilimam Lilimam
@Elhan
@gurtmingotam
@alimiyon
@Gizemm0
@-Alinda-
@Siyah_incim
@_Gulnihal_
@Calcifer
@Youlost16
@Gulumse25
@HayatSevinceGuzel
@TurkuazKrampon
@Merve
@deynepnaz
@Feslegen Kokulu Nane
@Pembis Hayaller
@pinkpantera
@bebeqimyoldamrc
@Blue0Pink
@ahinaz
@Bittercoffee
@Migi_magid11
@Sur-es
@xDerinMavix
@Cay6
@morkagit
@Kmsl Hnd
Nasil yani abla her hafta farkli bir tarif yapcaz yek bir sofra mi kurulacak?

@kukrim27
@Nana
Jenna16 Jenna16
yasminsay yasminsay
@-cantanem-
@_CaNanSu_
S Sabr-Sukur-Dua
@Minik Meleklerim
Blue_Peri Blue_Peri
@ulasimiz
@Oriana
alsem alsem
@Elif Eylul
@retro_hippo
@ASSOSyal
@Dediyy
@Evva
@evlaefe
@LezzetliCipetpet
@HanimKelesimiGetir
X xnobodyx
@Umutlu_anne
@balbocegi35
@pearlshine
WunderLost WunderLost
@_Bayankus_
@Kirmizi pabuc
@sena zeynep
@Dahliadivin
Zipzip- Zipzip-
Lilimam Lilimam
@Elhan
@gurtmingotam
@alimiyon
@Gizemm0
@-Alinda-
@Siyah_incim
@_Gulnihal_
@Calcifer
@Youlost16
@Gulumse25
@HayatSevinceGuzel
@TurkuazKrampon
@Merve
@deynepnaz
@Feslegen Kokulu Nane
@Pembis Hayaller
@pinkpantera
@bebeqimyoldamrc
@Blue0Pink
@ahinaz
@Bittercoffee
@Migi_magid11
@Sur-es
@xDerinMavix
@Cay6
@morkagit
@Kmsl Hnd
Hayirli olsun haftalik olunca hizli ilerliyo zevkli oluyo :)
bu sefer katilamicam, kolay gelsin herkese😍

X