Tavuk Yemekleri En Lezzetli Tavuk Yemek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Tavuk Yemeği '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    823
  • Anket Kapalı .
Kocişko bana sitem etti. Birlikte yatıp kalkmıyoruz, birlikte kahvaltı yapmıyoruz diye ben esnek çalışıyorum ve mesai saatlerim 10-16 arası. O evden ders anlatıyor, 09.30-20.30 arası dersleri var. E ben çalışmadığım zaman yatıp uyuyorum. O kahvaltı yapmak için kalkıyor 08.30’da. Çalıştığım hafta da kalkıyorum 09.15 gibi. Hemen giyinip kahvaltı edip işe gidiyorum. Öğlenleri ve akşamları birlikte yiyoruz. gece yat saatimiz de biraz değişti. mesela Çiğköfte yedik ya, o yedi yattı. Ben yatamam öyle. en az 1 saat beklerim. laf yapıyor. Ben de onunla aynı saatte yatacakmışım

Ama şartlar böyle

Ayyyy nerde benim HanimKelesimiGetir ablamm o beni tutuyordu

Ya, HanimKelesimiGetir ablamdan haber var mı?
2 gündür yok

Günaydınlar hanımlar merakettinizi tahmin ettim,daha öncede demiştim hatta,k.validenin postanede şifre işleri var diye.
Onu hallettik,dünde mobilya geldi fırsat bulup gelemedim tabi.
Bugün de validenin aşısı var ona gelecekler,oraya gideceğiz eşim öğlen gelecek herhalde gene yokum yani

Çok şükür ablam, 2 gün olunca tedirgin olduk

Günaydınlar fülüzüm

Günaydın tatlım,valla fursat olmadı hiç geçenlerde sayfada yazmıştım hatta gelemezsem öerak etmeyin diye 2 gündür işler vardı hep onfan yoktum.
Tamam ablacim bazen gözden kacabiliyo merak ettik
Kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…