Anket En güzel aşk hangisidir???

En güzel aşk hangisidir??

• Ankete Katılan
    113
ilk aşk tabiki çok özel oluyo ama nedense zor aşk ta kendine çekiyo insanı..........

Herkesin kendi aşkı ENNN güsel aşktır bence........Benim aşkım ennn güzelidir...

Bence aşk yaşanabiliyorsa güzeldir..Yani ilk aşkınız ilk olduğu için özeldir belki ama çok kısa sürmüştür belki fazla birsey bile hatırlamıyorsunuzdur.. Ama aşkı yaşayabiliyorsanız doya doya işte o zaman aşk aşktır..zoru imkansızı farketmez..

Zor ask dedim ama digerlerinin hepsi de güzel,yeterki ask olsun.:)

vallahi ben aşkın zorluqunu da qördüm ilk'ini de qördüm o yüzden kesinlikle ilk aşk diyeceqim.
ilk aşk qibisi varmı ki yaa :)

ben haluk levent'in de dedigi gibi en güzel aşkın zor aşk olduguna inanıyorum çünkü birşeye çok çabuk ulaşırsan onun bir gizemi ona bir ulaşma arzusu kalmaz diye düşünüyorum aynı zamanda en güzel aşk sevdigin ve sevildigin karşındakiyle mutlu oldugun herşeyi unutup o anı yaşadıgın aşktır

en guzel ask zor asktir, hasretle gecirdigin asktir....benim su an yasadigim gibi!!

Zor aşk...........Herşeyde olduğu gibi zorluklar insanı yorar ve sonuçta bıktırır.
imkansız aşk....İmkansız aşka sürüklenen akılsızdır.
ilk aşk............Hayat boyu unutulmaz.
platonik aşk....Çok acı verir,insanı ölüme bile götürür..

En güzel aşk karşılıklı yaşanan aşktır..Verimli,sade,sevgi ve huzur dolu..Eşim ve benim aşkım gibi:))

En Güzel Aşk Imkansiz Olanidir çünkü Sonunda Tam Anlamiyla Kavuşma Olmadiği Için.hep En Güzel Yanlariyla Kalir Aşk:)))

Bozulmadan Ve Safliğini Yitirmeden...

X