En erken hamilelik belirtileri

Gotofrafını çektim ama fotoda görünmüyor ama bakınca görüyorum kafam allak bulşak oldu

Elinde test varsa yarın tekrar yinele, ya da hemen sağlık ocağına gidip beta değerine baktırabilirsin yarın :)

merhaba bende 3 aylık evliyim ama ilk günde beri anne olmak istiyorum bunun için uğraşıyoruz da:) benım de bu ay çok fazla akıntım ve karnımda ara ara kıramplar ve dizlerimden aşağısı tutmuyor nerdeyse ve hastalanmama 11 gün var çok merak ediyorum çok heyecanlıyım:)

Adete 14 gün kala tahmini yumurtlama süresidir bu günleri değerlendirmişsinizdir mutlaka. İnşallah çok beklemeden hamileliğini öğrenirsin ama olmazsa da stres yapma 3 ay çok kısa bir dönem doktorlar en az 6 ay yaşınız gençse 1 sene korunmasız denemelerden sonra olmazsa tedavi durumunu değerlendiriyorlar. Bu arada tavsiyem fırsatın varsa gidip bir jinekolojik muayene olmakta fayda var. Yumurtlama durumu, kalitesi, adet düzeni herhangi bir vajinal akıntı vs. herşey kontrol edilir

Bu arada bu bekleme süreci çok heyecanlı gerçekten ben ne yapacağımı şaşırmıştım o iki hafta nasıl geçecek diye :)) inşallah mutlu haberi alırsın en kısa zamanda:)

Bugün bi saat önce siyaha yakın bi lekelenmem oldu şimdi iyice kafam karıştı
Canım lekelenme tarzı bir kanama ben de de oldu ama siyaha yakın değil yerleşme kanaması denilen çok hafif bir kanama. Kendini yormamaya gayret et mümkünse ayaklarını uzat dinlen. Rahatsızlık devam ederse doktora gitmeni tavsiye ederim bu ilk zamanlar düşük tehlikesiyle ilaç verilebiliyor

Selamlar olsun hepinize . Benim de reglime 8 gün var . 2 gündür de kasıklarımda garip bi yorgunluk hissi var ara ara batmalar oluyo . Göğüslerim şişti sanki daha bi ağırlar ki kendileri zaten büyüktür. Hemen hemen 2 senedir de istiyoruz çocuk ama malesef olmuyodu bi sorunumuz olmamasına rağmen. Şimdi acaba diyorum bi yandan da yok ya gene olmamıştır diyorum . Ama bu kasıklarımdaki ağrıyı ilk defa yaşıyorum bu da beni ikileme düşürüyo. Acaba psikolojik olabilir mi ki bunlar ya

Rabbm ginlune gore versn cnm ins hamilesindr .. belki bebis yerlesiyodur bnde kan verdm yarn alcam sonucu ins.. kasiklarim ck agriyo adet olcam gbi agrilarim var son 1 haftadir 6 gunum gecti gogslerde sadce ucu acimisti gectio akintim artti agzmda garip bi tat var bole metalik bi tat bakalim hersyin hayirlisi bu arada pkoyum adetler duzensz ama hic bole olmamistim yaaa hakkimzda hayrlsi olsn inss

Regle 8-10 gün kala ben de garip bazı belirtiler başlamıştı yazdığım gibi. Çok kendimi dinleyen ve regl şikayetleri hemen hemen aynı olan biriydim. Farklı belirtiler hemen dikkatimi çekmişti. Sabırla adet gününü bekle ama olumsuz bir fikre de olumlu fikre de kapılmamaya çalış. Özellikle olumsuzluk iyi gelmiyor bu bekleme sürecinde. İnşallah hamilesindir Rabbim isteyen herkese nasib etsin inşallah

Valla annemin bana sorduğu soruların cevapları bu saydıkların inşallah hamilesindir canım. Benim daha 1 hafta var reglime. O yüzden hiç umut etmemeye çalışıyorum ama iste pek olmuyo galiba. Sonucunu alınca haber ver ayy bak heyecanlandım şimdi. Hayırlısıyla hepimiz anne oluruz inşallah.

Valla ben kendimi olumsuza hazırlamaya çalışıyorum. Çünkü nötr kalamıyorum malesef . Yok hamile değilim diye düşününce hayal kırıklığı daha az oluyo . Gerce kalbimde hep bi umut da var ama inşallah bu ay tutmuştur diyorum bazen sonra da hayırlısını dile diye kızıyorum kendime ama içimdeki anne olma isteği öyle bi yere geldi ki artık zorluyo beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…