En erken hamilelik belirtileri

Valla annemin bana sorduğu soruların cevapları bu saydıkların inşallah hamilesindir canım. Benim daha 1 hafta var reglime. O yüzden hiç umut etmemeye çalışıyorum ama iste pek olmuyo galiba. Sonucunu alınca haber ver ayy bak heyecanlandım şimdi. Hayırlısıyla hepimiz anne oluruz inşallah.
Aaa ole mii ayyy insss cnnnmmm inssss haber verrim tabi :dua::KK54:

Aaa ole mii ayyy insss cnnnmmm inssss haber verrim tabi :dua::KK54:

Ben hamilelik şüphesine düşünce annem ilk ağzının tadı nasıl diye sorar. Şimdi bende de agrilar var ya anlattım anneme gene sordu ağzının tadı nasıl diye ama ben ağız tadım nasıl olursa olsun şuan stresten kendimi yemeğe vermiş durumdayım sürekli yediğim için ağzımın tadının nasıl olduğunu bilmiyorum :KK70:. Gerce her bünye de aynı olmuyo belirtiler . Ayy hadi hayırlısı inşallah vardır bebisin canım.

Ayyy kızlar ben ne yaptım ınternette bu çamaşır suyuyla alakalı gebelik testi vardı adet olmama da daha 15 gün var neyse çok merak ettim :))) bu testi yaptım eğer idrarırınız köpürürse hamilesiniz yazıyordu benım baya köpürdü bekar arkadaşlarıma yaptırdım onların köpürmedi :))) ama bu arada dediğim gibi adet olmama 15 gün var dayanamayıp kan testi yaptırdım negatif çıktı doktora anlattımm baya güldü :))) daha çok erken kanda çıkmaz dedi inşallah 10 gün sonra hayırlı haberler alırım :))9

Ayyy kızlar ben ne yaptım ınternette bu çamaşır suyuyla alakalı gebelik testi vardı adet olmama da daha 15 gün var neyse çok merak ettim :))) bu testi yaptım eğer idrarırınız köpürürse hamilesiniz yazıyordu benım baya köpürdü bekar arkadaşlarıma yaptırdım onların köpürmedi :))) ama bu arada dediğim gibi adet olmama 15 gün var dayanamayıp kan testi yaptırdım negatif çıktı doktora anlattımm baya güldü :))) daha çok erken kanda çıkmaz dedi inşallah 10 gün sonra hayırlı haberler alırım :))9

Yaptığın testi bi detaylı anlatır mısın bende deneyim daha 6 gün var reglime testten uzak duruyorum o yüzden ama bence bunu deneyebilirim :))

Canım 15 gün kala hala yumurtlama evresindesin büyük ihtimalle.Doktorlar bu evrede gün aşırı ilişki öneriyor. Zaten topu topu 4-5 gün lük bir süreç ama adete 3-4 gün kala testler sonuç verebiliyor tabi en iyisi gecikmeyi beklemek

Yaptığın testi bi detaylı anlatır mısın bende deneyim daha 6 gün var reglime testten uzak duruyorum o yüzden ama bence bunu deneyebilirim :))
evet dene bakalım sonucu yaz bana da. temiz bi kaba çişini yap sonra işediğin kadar çamaşır suyu koy böyle baya köpürüyor köpürürse hamilesin diyolar normalde eğer üstü azcık köpük olursa varla yok arası hamile değilsin.

Canım 15 gün kala hala yumurtlama evresindesin büyük ihtimalle.Doktorlar bu evrede gün aşırı ilişki öneriyor. Zaten topu topu 4-5 gün lük bir süreç ama adete 3-4 gün kala testler sonuç verebiliyor tabi en iyisi gecikmeyi beklemek
ne bilim çok istiyorum umutluyum bide bu çamaşır suyu testi benı çok umutlandırdı kan testinde çıkmaz çok normal dedı doktor 3 hafta var daha adet olmana dedi. bakalım merakla beklıyorum

aynı videoyu bende görüp denedim geçen ay :olamaz: benimkide köpürdü gibi oldu ama pek anlayamadım bişey sonra zaten ertesi gün adet oldum biraz erken davranmışım :-)

az kalmış hayırlısı olur inşallah bakalım test tutacak mı merak ettim :KK8:
bakalım ya bide gögüslerim o kadar çok ağrıyor ki 15 gün önceden başladı ağırmaya dizimden ayaklarıma olan kısım tutmuyor karnıma araa ara kıramp giriyor ağzım da koku yok ama çok değişik bi tat var hiç tadı yok inşallah üşütmemişimdir. bide bu belirtiler ona çıkıyor muş :)))))

bakalım ya bide gögüslerim o kadar çok ağrıyor ki 15 gün önceden başladı ağırmaya dizimden ayaklarıma olan kısım tutmuyor karnıma araa ara kıramp giriyor ağzım da koku yok ama çok değişik bi tat var hiç tadı yok inşallah üşütmemişimdir. bide bu belirtiler ona çıkıyor muş :)))))

inşallah bebiş vardır. bende şuan hiç belirti yok ama bu sabah sadece gögüs uçlarımın karardığını fark ettim normalde hiç o kadar koyu renk görmemiştim neden öyle oldu ki acaba sende böyle bişey var mı ? o_O

inşallah bebiş vardır. bende şuan hiç belirti yok ama bu sabah sadece gögüs uçlarımın karardığını fark ettim normalde hiç o kadar koyu renk görmemiştim neden öyle oldu ki acaba sende böyle bişey var mı ? o_O
yok bende öyle bişey ama acayip çok ağrı var normalde küçük benım göğüslerim şişti bide ağzıma gircek nerdeyse :))))

X