En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Ben 2 yıl bekledim hgsha.
Çok geçmiş olsun canim en iyisini yapıyorsun motive olman çok güzel
Benim düzensizdi iki gunde bir kan veriyorum ilki 200 kusurlerde cikti sonra 400 sonra 900 insalanlarin 1000 1000 cikarken benim cok az artiyordu. İgne ile düşürdüm. Çok şükür ameliyata yada kurtasa gerek kalmadi.

Ben ameliyata girdiğim sabah iğnenin 7. Günündeki kanım 17.900 dü maalesef reglime 5 gün kala hamile olduğumu öğrenme rağmen 1 hafta içinde değerlerim bu hale geldi. Keşke iğne ile atabilseydim ama hayati tehlikem çoktu mecbur acil ameliyat oldum 7. Günde. Motivasyon önemli gerçekten birde yaş gidiyor tabi çok yıprandım ama bazı şeyleri geride bırakmam lazım düşünmek çok yoruyor artık . Bu arada 3 kez kürtaj oldum maalesef perişan ettiler beni

Bide normal olarak adet tarihinden bi iki gün önce olurum
Geç döllenme falan olduysa kaset testte de hemen çıkmaz burda başına gelen arkadaşlarımız var ben adetime 8 gün kala iki test yaptım ikisi de silik çıktı diğer gün hiçbişey çıkmadı. Sordum burda bi kız dedi ki arkadaşı adet günü test yapmış negatif çıkmış sonra nasılsa negatif diye lazere gitmiş hala olmayınca 4 gün geçmiş bidaha yapmış pozitif yani geç döllenme olmuş

Ay senin o tatlı yorumların beklicem yaaa göğüslerimde hassasiyet vardı bugün oda geçti gibi

Ahh canım benim Allah'ım yasatmasin bir daha cok üzüldüm ama guclu durusuna hayran kaldim
İnşallah en kisa zamanda Rabbim verir bebisini sana

Moral falan kalmadı bugün psikolojim bozuldu gülüyorum bide üstüne mesai kitlediler 8 e kadar çalışalım bakalım
Öyle hemen moral bozmak yok bidahaki ay tekrar denersin umutsuzluğa kapılma. Benim göğüslerimde aşırı ağrı ve hassasiyet olmuştu . Kasıktaki batma bende de vardı birde sürekli uyku hali vardı. Herkesteki belirti farklı ama belki kıyaslarsın kendinle. Bide sürekli regli olacakmışım gibi bir ağrı vardı karnında kasıklarımda .

Ay senin o tatlı yorumların beklicem yaaa göğüslerimde hassasiyet vardı bugün oda geçti gibi
Tabiki bekle bir iki gün baktın olmuyor o zaman yine yap ben şimdi bunu söylemek zorunda hissediyorum kendimi çünkü nasılsa negatif diye umutsuzluğa kapılmayalım inşallah hepimizin kucağı dolar

Millet göğüs ucu diyor hep şeninde mi öyle oldu yoksa komple bir ağrı mı mevcüttü

Merhaba hanımlar benim sat 6 temmuz bat 7 ağustos uygulamaya göre 17-23 temmuz yumurtlama olacaktı şuan beyaz akıntım geliyor hatta bugün daha çok arttı ama bu ay farklı olarak sol kasığımda pıt pıt bir atma hissettim bu neden olabilir daha önce yaşayan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…