En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Tamam canım bende bir arastiririm teşekkür ederim

Bence çevremde gördüğüm stresi bırakınca artık çocuk için değil de keyfi takılmaya başladıklarında gebe kalmışlardı ama stres bizim içimize işlemiş

Bence çevremde gördüğüm stresi bırakınca artık çocuk için değil de keyfi takılmaya başladıklarında gebe kalmışlardı ama stres bizim içimize işlemiş
Maalesef öyle gittiğim birkaç doktor da bana aynı şeyi söyledi buraya gelip tatile çıkın dediğim çoğu hastam hamile kalıp gelmişti dedi ben de bunu anlamıyorum millet düşünmeden nasıl o işi yapıyor diye aslında yapmak lazım gerçi ben de bıraktım bunu düşünmeyi ama hamilelik henüz olmadı şu an varsa da bilmiyorum

Ya evet hep öyle diyolar ama ben kendimi stresli bulmuyorum ki hatta tatile de gittik geldik bu ay.. bence alakası yok ya bence takıntı haline getirenler için geçerli o.. rabbim ne zaman kısmet ederse o zaman olacak biz isteyip elimizden geleni yapacaz ve zamana birakicaz

başım felaket ağrıyor kızlar ilaç içmeden nasıl hafifletebilirim. yine de insanda bir şüphe var hamilelik var mı diye

iş yerim osb de uzak her yere anca akşam çıkıta alabilirim delircem çalışmaya bile halim yok şuan

Aiyyy merhaba kızlarrr bende geldim bendeeee. Herşeyi okuyamadım ama keşke w p grubumuz olsaaaaa
Ay hoşgeldiiiin hoşgeldiiin ne güzel enerjiyle geldin öyle :) Bana uyar ama numara paylaşmak istemeyen olabilir belki. Eğer isterseniz özelden paylaşın açayım ben grubu

Bende size hikayemi yazayım. 1.5 ay önce hem iç hem dış gebelik geçirdim sağ tüpüm alındı maalesef . Şuan sol tüp ile yola devam edeceğiz doktor 1.5 ay sonra denemeye başla dedi beklemedeyim bende şuan ve kendimce vücudumu arındırmaya başladım. Bugün soğan kürüne başladım

hoşgeldin canımmm.. bende 2022 eylül ayında dış gebelik geçirdim. ama o zamandan beri bu sene bu ay denemelere başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…