En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

hoşgeldin canımmm.. bende 2022 eylül ayında dış gebelik geçirdim. ama o zamandan beri bu sene bu ay denemelere başladım
Doktor çok ara verme dedi bana bazı yapışıklıklar ameliyat esnasında açamamış bundan kaynaklı böyle söylüyor . Ben 1.5 ay sonra denemeye başlayacağım ama kaç ay sonra olur olur mu bilmiyorum sürece kendimi psikolojik olarak hazırlamaya çalışıyorum

Ay ben seni binan erkek sandım
Ahahhaa yok buraya erkekler üye olamıyor diye biliyorum. Ya ben burayı yeni açtım konuları kayıt olmadan sık sık okuyordum ama yeni kayıt oldum. Açıkcası biraz karışık geldi kaçırıyor insan bazı şeyleri o yüzden wp daha rahat olur gibi gelmişti yada Instagram. Tabiki kime nasıl uygunsa öyle olmalı

Erken olabilir canim ya bekle bakalim bir kac gun daha yada imkanin varsa kan ver bakalim garanti olsun.
Beklicem ya bakalım
ne bilim direk whatsapp deyince aklıma o geldi numaraları veriyormuşuz bi bakıyormuşuz erkek hahaha

Benim herhangi bir yapisikligim falan yok ameliyatta olmadim 1 sene korun dedi zaten rahim filmi de cekilmistim simdi daha yeni kendimi hazir hissettim bakalim bir kac ay deneyelim doktora gidicem tekrardan

Benim herhangi bir yapisikligim falan yok ameliyatta olmadim 1 sene korun dedi zaten rahim filmi de cekilmistim simdi daha yeni kendimi hazir hissettim bakalim bir kac ay deneyelim doktora gidicem tekrardan
Benim durum biraz karışık. Zaten milyonda bir olan bir durummuş hem iç hem dış gabeliği aynı anda yaşamak. Dış gebelikte değerler düzenli artmıyor diye biliyorum. Benim her iki günde bi 10 katı artış oldu ve hastanede yatan bu zamana kadar ki en yüksek dış gebelik değeri olduğunu söyledi doktorlar. İlaç işe yaramadığı için mecbur ameliyat olmak zorunda kaldım ve sağ tüpümü maalesef kaybettim . Psikolojik olarak çok yıpratıcı o yüzden seni anlıyorum. Ama birşey inkansızlaşınca insana daha çekici geliyormuş kendimi motive etmeye çalışıyorum 1 yıl çok uzun geliyor şuan bana doktor 3 ay korunman yeter deyince bende kendimi hazırlıyorum işte yavaştan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…