En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Kızlar ben adet bitimi 14ünden beri yani ilişki yaşıyom gün aşırı hafif mide bulantım hiç geçmedi bi ara sık idrar da oldu..yumurtlama akıntımda dün gelmeye başladı hep değerlendiriyorum bakalım😅 adete daha 16gün var tutturabilecekmiyim yada tutturduk mu 😅😅
Dipsiz kuyuya hoşgeldin çiçeğim 😂

Aminnn inşallah hepimiz yazalım hepimiz tadalım annelik duygusunu..evet o kadınla ilk tüp bebeğe başlayacağım zamanlar iletişime geçmiştim Allah razı olsun yazıyordum hiç es geçmiyordu ben de bir sefer ondan almıştım ama o ay çok düzensiz yaptım ben bir de ilk alışım olduğundan neyin ne olduğunu bilememiştim o ay öyle bir geçip gitmişti..ama 2024 e girdik gireli ben sürekli bu benim senem diyip durduğumdan etrafımdaki herkes rüyasında beni hamile olarak görmeye başladı yani bir benek konusu açıldığında sanki Rabbim bir işaret veriyor gibi bebekle alakalı her şey üst üste geliyordu şimdi ise adet olsaydım Meryem ana otu getirmişti bir akrabam Umreden adetim bitince ona başlayacaktım ama gelen giden olmadığı için beklemedeyim eşim de bu sefer çok istekli çocuk konusunda..hakkımız da hayırlısı olsun hepimizin 🌸🌸
Amin canım inşallah.. zaten başlarda da olsa sonraları da olsa bazen biseyler üst üste denk geliyor tam bebeğe yonelemiyosun ki Allah'ım hayırlısıyla nasip etsin inşallah kötü düşünmek istemiyorum moral bozmayalım olur Allah'ın izniyle. O ot ne işe yariyormus ki getirttigin

Siddetliymis zaten 🙈 umitlendirmek gibi olmasında.. tabi kendini usutmediysen
üşütmüş de olabilirim haklısın. Havalar o kadar sıcakki sürekli klima önündeyiz. Kaset test yapmak istiyorum erken gebelik testleri yanıltı olabiliyor. Ama kaset test için de bir kaç gün daha beklemek istiyorum açıkçası. Bat 21 temmuzdu . 1 gün gecikti daha.

Yani benim bi hafta öncesinde alt karın bölgem de batmalar yanmalar olurdu, ve ilk defa böyle hissederdim özellikle yanma hissini belim özellikle sabahları çok ağrıydı oturunca oh derdim, göğüslerim çok şismişti ama ağrı yoktu dünden veri hafif hafif yanlardan ağrı var, ama işte bugün bat günü görünüyor şuan böyle hafif karın ağrısı oluyor böyle sanki soldan ara ara bıçak batırıyorlar göğüsler çok ağrı yok normale dönüyor gibi
İşte regl ve hamilelik aynı belirtiler olunca insan secemiyor ki yoksa hamilelik içinde böyle söylüyorlar gelip gidiyor diye. En güzeli dinlememek kendini. Düşünmemek.. tabi çok zor ama işte 🤷🏻‍♀️

Amin canım inşallah.. zaten başlarda da olsa sonraları da olsa bazen biseyler üst üste denk geliyor tam bebeğe yonelemiyosun ki Allah'ım hayırlısıyla nasip etsin inşallah kötü düşünmek istemiyorum moral bozmayalım olur Allah'ın izniyle. O ot ne işe yariyormus ki getirttigin
O ot erkeklerde sperm sayısı arttırmada yardımcı ve kadınlar da da doğurganlığı arttırıyormuş

üşütmüş de olabilirim haklısın. Havalar o kadar sıcakki sürekli klima önündeyiz. Kaset test yapmak istiyorum erken gebelik testleri yanıltı olabiliyor. Ama kaset test için de bir kaç gün daha beklemek istiyorum açıkçası. Bat 21 temmuzdu . 1 gün gecikti daha.
En az 3 gun gecikme bekle canım bence kaset test için.. yada git direk kan ver :)

Aynen en azından beş günlük bir gecikme olsun ya da dayanamazsan kan ver 🙈

IMG_3478.png
Umut olsun kızlar 🌸 G gebegebe1

Gelmez inşallah gerek kalmaz hamiş olursun... 💜 Peki nasıl yapılacak ve kaç gün nasıl tuketicez biraz bahsedermisin
Ot kuru bir şekilde canım onu herhangi bir sürahi veya şişe de 1 gün bekletiyorsun o da kendi kendine açılıyormuş ve o suyu o gün eşinle beraber tüketebiliyormuşsun sudan çıkardıktan sonra tekrar eski halini alıyor diye de araştırdığımda görmüştüm

X