Göz Makyajı En en en hacim veren maskara ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Arkadaşlar bu rimeli geçen gün Rossmann mağazasında gördüm Ankarada.Fiyatı 24 tl idi..Almayı bile düşündüm ama rimellerim hala çok bitsinler hemen alıcam gerçekten çok merak ettim bu rimeli..

Arkadaşlar bu rimeli geçen gün Rossmann mağazasında gördüm Ankarada.Fiyatı 24 tl idi..Almayı bile düşündüm ama rimellerim hala çok bitsinler hemen alıcam gerçekten çok merak ettim bu rimeli..

bende ankadara bulunuyorum rossman nerde bı tarıf edermısınız acaba ??

Vazgecilmezlerim Lancome Définicils ve DIOR Diorshow black out

Ikisinin fiyatida 30 euro civari, ama kesinlikle deger!

bende ankadara bulunuyorum rossman nerde bı tarıf edermısınız acaba ??

Rossmann Antares AVM
Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sok.
No:1/A Antares AVM No:136
Ayvalı - Etlik / ANKARA
Tel:KK43:0312) 326 66 57

Rossmann Kentpark AVM
Mustafa Kemal Mah. Eskişehir Yolu
7. km No:164 Kentpark AVM 1B-14
Çankaya / ANKARA

Tel:KK43:0312) 219 95 77

Rossmann Antares AVM
Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sok.
No:1/A Antares AVM No:136
Ayvalı - Etlik / ANKARA
Tel:KK43:0312) 326 66 57

Rossmann Kentpark AVM
Mustafa Kemal Mah. Eskişehir Yolu
7. km No:164 Kentpark AVM 1B-14
Çankaya / ANKARA

Tel:KK43:0312) 219 95 77

Ben vericektimki sağolsun arkadaş görmüş girmiş devreye.Ben kentparktaki mağazasında gördüm.Hatta alim die karıncalar gezindi vücudumda ama evde 2 rimel var dolu olan.Bu rimel gerçekten bu kadar güzel bişimi??Fırçasına baktım ama ne bilim max factor 2000 caloridende herkes çok memnun ama ben hiç memnun kalmadım mesela...

Son düzenleme:
Ben vericektimki sağolsun arkadaş görmüş girmiş devreye.Ben kentparktaki mağazasında gördüm.Hatta alim die karıncalar gezindi vücudumda ama evde 2 rimel var dolu olan.Bu rimel gerçekten bu kadar güzel bişimi??Fırçasına baktım ama ne bilim max factor 2000 caloridende herkes çok memnun ama ben hiç memnun kalmadım mesela...

2000 calorie ve false lash effect'i ben de sevmemiştim. hatta 2000 calorie fle.'e göre biraz daha iyi. tabi benim düşüncem. ama bourjois gerçekten sevmemenin imkansız olduğu bi rimel.
zamanında yurt dışı alışveriş yasağı yokken stoklamıştım. epey bi ucuza almıştım yurt dışından. iyi ki de yapmışım =) diğer rimellerimden sıkılıp dönüp dolaşıp ona varıyor elim..

2000 calorie ve false lash effect'i ben de sevmemiştim. hatta 2000 calorie fle.'e göre biraz daha iyi. tabi benim düşüncem. ama bourjois gerçekten sevmemenin imkansız olduğu bi rimel.
zamanında yurt dışı alışveriş yasağı yokken stoklamıştım. epey bi ucuza almıştım yurt dışından. iyi ki de yapmışım =) diğer rimellerimden sıkılıp dönüp dolaşıp ona varıyor elim..

Sağol canım.Bu sayfayı incelerken ilk senden duymuştum bu rimeli.Merak ettiğim için baktım zaten mağazaya.Senle rimel tercihlerimiz uyuyor.İlk fırsatta alıp denicem bu rimelide.Tekrardan gezinmeye başladı karıncalar bende meraktan:KK34::KK34::KK34:

Sağol canım.Bu sayfayı incelerken ilk senden duymuştum bu rimeli.Merak ettiğim için baktım zaten mağazaya.Senle rimel tercihlerimiz uyuyor.İlk fırsatta alıp denicem bu rimelide.Tekrardan gezinmeye başladı karıncalar bende meraktan:KK34::KK34::KK34:

eheh, konu rimel olunca bana da bi haller oluyo, evde 50 tane rimelim de olsa hep gözüm yenisinde :KK70: ama yine de yanlış yönlendirmek istemem seni. bence rimelsiz gidip dene yine de.. memnun olacağına eminim =) hatta bi örnek göstereyim sana.

$bj-mscr-3.jpg

eheh, konu rimel olunca bana da bi haller oluyo, evde 50 tane rimelim de olsa hep gözüm yenisinde :KK70: ama yine de yanlış yönlendirmek istemem seni. bence rimelsiz gidip dene yine de.. memnun olacağına eminim =) hatta bi örnek göstereyim sana.

Eki Görüntüle 366889

Ne güzel olmuş o gözler öyle:nazar::nazar:Valla tutamıyorum kendimi haftaya kentparkta bi işim var gidip alıcam o rimeli:KK1::KK1::KK1:

ne yazıkki artık tr de yok.. ama yurtdışında satısına dewam ediliyor galiba..şimdiye kdr kullandığım en hacim veren maskaraydı bu yalnız tek eksiği kirpikleri uzatmamasıydı

tam bana göreymiş,,tuhh,,,,:KK4: elimdekiler bitsin bitsin bunu alıcam derken ürün ortadan kalkmışşşş çoktan...:KK1: buarada maybelline cat eyesı kimseye önermiyorum.....ortalama bir maskara işde,,,,hem ürün muhteviyatı olarak hem de fırçası olarak...pek bi numarası yok,,, maybelline clossalla yada black drama ile boy ölçüşemez + hayvanlar üzerinde maskara deneyi yapıp o bembeyaz topak tavşanların(minik değil kocaman tarla tavşanalrı) gözlerine zarar veriyolarmış (netten okudum).....artık içime de sinmez,,,maybelline gözümden düştü,,hayvanlar üzerinde test yapmayan ve kesinlikle emin olduğunuz kozmetik firması varsa lütfen yazımı alıntılayıp bildirin arkadaşlar,,onlara yönelmek istiyorum,,,,teşekkürler,,,

tam bana göreymiş,,tuhh,,,,:KK4: elimdekiler bitsin bitsin bunu alıcam derken ürün ortadan kalkmışşşş çoktan...:KK1: buarada maybelline cat eyesı kimseye önermiyorum.....ortalama bir maskara işde,,,,hem ürün muhteviyatı olarak hem de fırçası olarak...pek bi numarası yok,,, maybelline clossalla yada black drama ile boy ölçüşemez + hayvanlar üzerinde maskara deneyi yapıp o bembeyaz topak tavşanların(minik değil kocaman tarla tavşanalrı) gözlerine zarar veriyolarmış (netten okudum).....artık içime de sinmez,,,maybelline gözümden düştü,,hayvanlar üzerinde test yapmayan ve kesinlikle emin olduğunuz kozmetik firması varsa lütfen yazımı alıntılayıp bildirin arkadaşlar,,onlara yönelmek istiyorum,,,,teşekkürler,,,

bu linkte hayvanlar üzerinde deney yapan ve yapmayan kozmetik firmalarının listesi var. duyarlılığını takdir ediyorum, herkesin böyle olması gerekiyor..

http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-...de-deney-yapmayan-yapan-firmalar-listesi.html

ben bugünlerde Pastel Dramatic Look Mascara 5X Volume kullanıyorum. çok memnunum. sende denemelisin. :))))

kizlar ben loreyilin maskarasini kullandim bi taraf beyaz bi taraf siyay cok guzeldi ilk basta besliyoduda 1 hafta bile gecmeden siyah taraf kurudu bende beyazzi baska maskarayla kullaniyorum izmirli olaniniz varmi aranizda CARMİNA NEMLENDİRİCİLİ FONDÖTEN bu fondoteni ariyorum annem 5 yil once almis cok guzel ariyoruz bulamiyoruz netten buldum ama kapida odeme istiyorum kartla falan deil cunki yurt disindayim annemlerde netten beceremezler boyle seyleri korkarlar bana tavsiye edeceginiz bi parfumeri varmi yada int siparis kapida odeme felan bulabilirmiyim yardimlarinizi bekliyorum

X