Göz Makyajı En en en hacim veren maskara ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
dior show demek istemiş heralde :):86: bende yeni bir rimel arayışındayım yapıştırmadan uzatıp hacim wersn istiorm off ne alsam acaba ya

Bir de ben bu maskarayı önerebilirim. bi zamanlar kullanmıştım ve memnun da kalmıştım dolgun ve kıvrık gösteriyor. maskaranın üzerinde kademeler var 1,2,3 gibi onu da ayarlayabiliyorsun. tabii ki 3. kademe en muhteşem olan kademe

kirpiklerinin şekline bağlı aslında yani uzun mu kıvırcık mı filan ama benim sana genede en kesin tavsiyem Max Factor 2000 calorie curled 30 tl ve fiyatının hakkını veriyor :) Kıvırma + uzatma + simsiyah kirpikler + biraz dolgunluk + suya dayanıklı olmadığı halde kolay kolay akmıyo + topaklanmıyo

He birde söylemeyi unuttum eğer kıvırmasada olur diyorsan düz fırçalı olanı al o daha dolgun yapıyor

gittim kozmetik dükkanına ve dedim ki en iyi maskara hangisi pahalı olsa da önemli değil. max faktorun şu meşhur kalın siyah maskarasını gösterdi.
40tl. nasıldır dedim, övdü övdü.

aldım. o kadar o kadar o kadar pişmanım ki. maybelyn kat kat güzel. hatta avonun 1000 kıllısından da memnundum. sadece daha iyisini istemiştim. çok para verdim diye bir süre ısrarla kullandım. şimdi atıl vaziyette duruyor. gittim paşa paşa maybelyni aldım rahat ettim.

yani hiç tavsiye etmem.

bence avon shock mascara.sürüldüğü zaman hani türk filmlerindeki bayanların takma kirpikleri olurya öle bir nostaljik
hava yaratıyor :) belirgin, upuzun, düzgün, yapışıklık yaratmamış bir halde görünüyor.tavsiyemdir. denemelisiniz.

Ben Nivea'nın ıdeal revolutıon rimelini kullanıyordum ve memnundum.. Ancak, her nedense nıveanın bu ürününü artık bulamıyorum, çok zor bulunuyor.. Fiyatı 20-30 tl arasıydı galiba. Aslında rimelden çok fırçasından memnundum çok ince bir fırçası var, kirpikleri güzel gösteriyor ve en küçük kirpiklere bile ulaşıyor.. Ben rimelde ince fırçayı seviyorum.. Nıvea rimelim bittiği için, bugün değişik bir marka denemek istedim. Ve gittim Meybelline False Lash Effect Maskara aldım, şu pembe kutuda olan rimel.. Fiyatına inanamadım, sadece 10,50.. Bu fiyata denemeye değer diye düşündüm.. Rimel çok güzel beğendim, ancak fırçası bana bir tuhaf geldi.. Niveanın fırçası kadar ince değil, daha kalın.. Rimeli kullanırken, Nıvea fırçamı kullanarak sürsem olur herhalde Fotoğraf yüklemeye çalışıcam, fırçaları arasındaki farkı görebilirsiniz...

Eki Görüntüle 253807

max factor false lash efect kullanıyorum 49 lira indirimde 35 e düşebiliyor..çok güzel görünüyor içinde parçalar var onlar hacim veriyor..

canım nivea makyaj ürünlerinin tamamını piyasadan çektiği için artık bulman imkansız. önceden bilseydim ben de glossy rujlarından epey stok yapardım ama maalesef =) falsies e şans vermen iyi olmuş, hem ucuz hem de bi rimelden bekleneni gerçekten karşılıyor, fiyatına göre gerçekten iyi. ama ben yine de armani eyes to kill ve loreal X5ten asla vazgeçemem. armaniyle kirpikler tam anlamıyla örümcek bacağı gibi oluyor lorealde ise o kadar doğal bir dolgunluk ve uzunluk veriyor ki tarifi cidden güç. kesinlikle kirpikleri birbirine yapıştırmıyor. doktorlar dizisindeki ela'nın kirpiklerindeki görünümü veriyor =)

Demek artık nıvea makyaj ürünlerini piyasadan kaldırdı. Ne diyeyim sağlık olsun.. Keşke fikrini daha önce alsaydım canım, yorumundan sonra aklım Loreal X5'de kaldı şimdi.. Armani biraz pahalı olabilir diye düşünüyorum. Neyse Meybelline rimelimi biraz kullanayım en azından, daha sonrasında hemen Loreal X5i alacağım. Teşekkür ederimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…