Göz Makyajı En en en hacim veren maskara ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
internete soyle bir goz gezdirince hep su 3 markadan bahsedilmis, chanel denenmis ama digerlerini deneyen varsa haber etsin! :)

Dior Show mascara, Chanel inimitable, Yves Saint Laurent faux cils

işte buuuuuuu süpeeeeer:KK69:
canım bahsettiğin voluminous mascaraysa ben de bugün aldım biraz sıvı ama kirpikler muhteşem oluyor. fırçası sayesinde tek tek ayırıyor ve o kadar uzattı ve hacim kattı ki ben bile inanamadım kirpiklerime..

tchibo da ki son katalogda bunu gördüm ama kullananlar yorum yapabilir mi acaba güzel yapar mı kıvırıcı olarak??
$kirpik.png

kZLARRR estee lauderrr magna scopic(yanşlıs yazmıs olabılırımm yatıorum su an kalkamadım kuusra bakmayın.....)ama kızlarr guzelce surunnn...hele iki katt sürrr..ilki de yeter li dee olsunn ıkıncıyıde surrr..eskı turk fılmı kırpıklereiii..oufff muhtesemmm.....

Kizlar bugun Maybelline Colossal volume express aldim extra siyah yapandan.Biraz once denedim valla gercekten memnun kaldim.Sadece tek bi suruste baya etkili oldu.Esime sordum gozlerim nasil olmus diye.Cok uzun ama cok dogal duruyo naptin dedi =D.Yaani kesinlikle tavsiye edebilirim.

Kizlar bugun Maybelline Colossal volume express aldim extra siyah yapandan.Biraz once denedim valla gercekten memnun kaldim.Sadece tek bi suruste baya etkili oldu.Esime sordum gozlerim nasil olmus diye.Cok uzun ama cok dogal duruyo naptin dedi =D.Yaani kesinlikle tavsiye edebilirim.

hayırlı olsun
ne kadara aldın??

tesekkur ederim canim.Yurtdisindayim ben,burda 9,95 euro.sanirim orda da 20 tl falandir,ama bir sor istersen =)

aaaaaaa tamam tamam adını görünce anlayamadım sarı olan di mi?
10 liraya kadar düştüğünü gördüm
ama fazla boyuyo sanki
ben tek tek tek ayırıp uzuuuuuuuun göstersin istiyorum ama öyle bi rimel yok sanırım.... :KK14:

aaaaaaa tamam tamam adını görünce anlayamadım sarı olan di mi?
10 liraya kadar düştüğünü gördüm
ama fazla boyuyo sanki
ben tek tek tek ayırıp uzuuuuuuuun göstersin istiyorum ama öyle bi rimel yok sanırım.... :KK14:

var var =)
armani eyes to kill tam bu dediklerinin karşılığı. kesinlikle denemelisin..

orta segment istiyrsanız maybelline colossol volume (sarı tombul maskara),fiyat-performans oranı iyidir....yanlız kötü kokar...bir üstü max factor false lash effect natural look....bu gerçekten iyi....(mor ambalajlı)40tl civarı...bunun da fiyat-performansı iyi...

Valla ben gercekten bu aldigimdan memnun kaldim,tam istedigim gibi ve cok dogal yapti kirpiklerimi.Ama tabi bu memnuniyet meselesi kisiden kisiye degisiyo.Kirpik yapisi,surme sekli,rimelden beklenti...Bunlara bagli ve herkeste bir olmuyo.=)

kesinlikle maybellinin sarı tombul olanı,eğer kıvırk değilse kirpikler moru o zaman.ikiside aynı.valla herkes takma kirpik mi var diyerek hayran kalıyor.açıkçası ben kokusundan falan şikayetçi değilim

kesinlikle maybellinin sarı tombul olanı,eğer kıvırk değilse kirpikler moru o zaman.ikiside aynı.valla herkes takma kirpik mi var diyerek hayran kalıyor.açıkçası ben kokusundan falan şikayetçi değilim

canım tombul sarı gerçekten iyi fakat arkadaşlarında vurguladığı gibi yeterince kendinden kıvrık göstermiyor fakat dolgun gösteriyor...ben de şu kirpikleri kıvırmak için üretilmiş mekanizmalardan da var ama fobim mi vardır nedir,bir türlü aldım alalı cesaret edip kıstıramıyorum içine kirpiklerimi:KK1:...gözüm çıkacakmış yada kirpiklerim bir bir kırılıp dökülecekmiş gibime geliyo....salakça bi fobi işde,,,şu korkuyu aşmam için birileri lütfen yardım etsin....:KK33: bi 'de bu aletle kıvrılmış kirpiklerimde denemek sitiyorum sarı rimeli....pembe kaplı olanların avantajı daha kıvrık göstermeleri her halukarda ama, sarı tombul kadar gözden kolay çıkmıyorlar temizlenirken ve 2.3 katta sarı tombul kadar temiz bir sonuç orataya çıkarmıyolar,daha bi topaklanıyolar gibime geliyor...

canım tombul sarı gerçekten iyi fakat arkadaşlarında vurguladığı gibi yeterince kendinden kıvrık göstermiyor fakat dolgun gösteriyor...ben de şu kirpikleri kıvırmak için üretilmiş mekanizmalardan da var ama fobim mi vardır nedir,bir türlü aldım alalı cesaret edip kıstıramıyorum içine kirpiklerimi:KK1:...gözüm çıkacakmış yada kirpiklerim bir bir kırılıp dökülecekmiş gibime geliyo....salakça bi fobi işde,,,şu korkuyu aşmam için birileri lütfen yardım etsin....:KK33: bi 'de bu aletle kıvrılmış kirpiklerimde denemek sitiyorum sarı rimeli....pembe kaplı olanların avantajı daha kıvrık göstermeleri her halukarda ama, sarı tombul kadar gözden kolay çıkmıyorlar temizlenirken ve 2.3 katta sarı tombul kadar temiz bir sonuç orataya çıkarmıyolar,daha bi topaklanıyolar gibime geliyor...

makas şeklinde olanlardan mı kıvırıcın?

dün loreal 4d maskara denedim ama bence olağanüstü bi uzatma etkisi yok zaten kirpiğimde de kat kat rimel vardı kadına silip uygulayalım dedim ama daha beter yayılır gözünde dedi sürdü 4d yi üstünden
zaten kozmetikçilerdeki kadınların gözüme rimel uygulamasından hazzetmiyorum mantıksız geliyo evde kendim sürüyorum ben onu sen neden sürüyosun ki orda bana??
kurtulamadım hatunun elinden zaten indirim de bitmiş 42 liraymış fiyatı :63:

makas şeklinde olanlardan mı kıvırıcın?

evet...ve 2 yıldır öyle bekliyor dolabımda,,:KK60:elime alıyorum,tam niyetleniyorum kullanmak için,aynayı da alıyorum tabi,, bi sakatlık çıkarmıyım diye,,ama yok yani fobim var kirpiklerimi kıstıramıyorum,,gözüm çıkacakmış gibime geliyo....ya bunu kullananlar nasıl kullanıyosunuz....? bi de böyle aynı işlevi olan ama mekanizması makas gibi olup da insanı korkutmayan kıvırıcı yokmu?:KK19:

evet...ve 2 yıldır öyle bekliyor dolabımda,,:KK60:elime alıyorum,tam niyetleniyorum kullanmak için,aynayı da alıyorum tabi,, bi sakatlık çıkarmıyım diye,,ama yok yani fobim var kirpiklerimi kıstıramıyorum,,gözüm çıkacakmış gibime geliyo....ya bunu kullananlar nasıl kullanıyosunuz....? bi de böyle aynı işlevi olan ama mekanizması makas gibi olup da insanı korkutmayan kıvırıcı yokmu?:KK19:

hakikaten yok mu bunların daha göz korkutmayanı ben de aldım dolabı bekliyo benimki de bi cesaret kıvıramadım kirpiklerimi :KK60:

X