Göz Makyajı En en en hacim veren maskara ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

tchibo da ki son katalogda bunu gördüm ama kullananlar yorum yapabilir mi acaba güzel yapar mı kıvırıcı olarak??
Eki Görüntüle 207156

burdaki de kirpik kıvırıcı ama öyle makas şeklinde değil gözü yerinden çıkarma tehlikesi yok yani bakın bi internet sitesinde de satışı var
ya da direk mağazasından alırsınız varsa olduğunuz yerde
ama makaslılarda da öyle oyma olmaz yahu
da kirpiklerimi kırar diye ellemiyorum bende fobiden değil de

walla çok saol barrocum....resme baktım, sanki böyle ufak bir pille çalışıyor da kademeleri varmış gibime geldi benim(¿).. gerçekten işe yarayan bişiyse tchibo mağazası var bursada avm içi,,,bi ara uğrayım bakıyım ben... sağolasın..

kademesi olduğunu hiç sanmıyorum ama buna benzer alet sephorada mı ne 50 lira civarıydı bunu almak mantıklı geldi gidebilirsem zamanı geçmeden almayı düşünüyorum bende

kademesi olduğunu hiç sanmıyorum ama buna benzer alet sephorada mı ne 50 lira civarıydı bunu almak mantıklı geldi gidebilirsem zamanı geçmeden almayı düşünüyorum bende
burda sephora olmadığı için bilemicem ama en nihayetinde makaslı olanı kullanamıyorum...aslında bi gün konsantre olup,bi deneme yapıcam,,hep böyle alel acele zamanlara geldiği için belki işin tekniğini kendim keşfedemediğimden fobi oldu...hani kirpiklerin bağlı bulunduğu yağlı bi tabaka varya kirpik altında,,o kopup aşağıya gelecekmiş gibime geliyor hep

korkuyosan boşver elleme kirpiklere zararlı zaten o ne öyle araya kıstır eğ bük falan
bulabilirsen bu ısıtmalılardan al kullan

korkuyosan boşver elleme kirpiklere zararlı zaten o ne öyle araya kıstır eğ bük falan
bulabilirsen bu ısıtmalılardan al kullan

denemek lazım,,,ama zaten makaslı olanı en nihayetinde azmedip kullanabilsem bile,anca özel günlerde kullanırdım...ısıtmalıyı da öyle,,,kirpik hassas bişiy,,dediğin gibi eğ bük çevir dayanmaz yani bu kadar işkenceye haa nerden benim içimde ukde kaldı,,bi gün kuaförde,(kuzenim de yanımda)kuaför kız kirpiklerimi kıvırmak istedi,(makyaj yaptırıyoruz)o makaslı ameliyat aleti gibi zamazingoyu görünce ,ben salondan kaçan bi tiphiç unutmuyorum makyöz kız şaşırdı tabi,,kuzende denedi sonra...benim kuzen hiç korkmadı,gayet de müthiş olmuştu kirpikleri...çok fark yaratıyor bakışta gerçekten...

max factor masterpiece rimelden başkası paklamıyor beni kabullendim de bunun daha geç kurumasını sağlayacak bir şey yok mu hemencik kuruyor ne yazık ki

mac zoom black lash acaip bi rimel ilk defa kirpiklerim bukadar güzel gözüküyo ..yanlız çıkarması zor 3 gün sonra hala gözümde..dökme yapmıyo en önemlisi bu ..

en hacim veren maskara ysl faux cils dir
ama sürmesi zordur ve çok çabuk kurur
yine ysl everlong ve ysl infini curl 2 şer kat sürerseniz muhteşem görünür

Yıllardır Maybelline Volume Express 'in lacivert tüptekini kullanıyordum..Geçen bitti ve Max Factor 2000 Calori vardı..Onu aldım fakat hiç memnun kalmadım..Meybelline kullandığımda küçücük kirpiklerimi takma zannedenler olurdu..Ama Max Factor için aynı şeyi söylemeyeceğim..Maybelline 'e devam

kızlar bnm kirpiklerim kısa ve sert bana ne tavsiye edersiniz???

Maybelline Volume Express öneriyorum canım dışı lacivert olanını ama..Benim kirpikler de sizin gibi..Hem bu rimel diğerlerine göre çok ucuz..
Fiyat söylenmez ama deli gibi pahalı bir rimel almıştım ve kullanamadım..Anladım ki pahaya ve markaya göre değil bu iş..

Rimeli önce bir kat tarar gibi sürün..2 dk sonra fırçayı kirpiklerinize dik gelecek şekilde sürün..Rimel cubugunun ucundaki o jeli güzelce dağıtın ama taramadan dik bir şekilde..Sonra batırın çıkarın tekrar ucundaki jeli dagıtın kırpıgınıze..bu arada kirpikler yapıs yapıs olacak fakat en son işlemde bu sürdügümüz jellerı taraya taraya yedırecegız...
İnanın en küçük kirpiği bile ne hale getirdim çoğu arkadasımda ..inşallah anlatabilmişimdir....

tşkler cnm ..gayet anlaşılır...internetten alıcam güvenilir site tavsiyen olabilirmi bu konuda çünkü bulamıyorum max factor maybelıne fln....yok yokkk:84:

tşkler cnm ..gayet anlaşılır...internetten alıcam güvenilir site tavsiyen olabilirmi bu konuda çünkü bulamıyorum max factor maybelıne fln....yok yokkk:84:

maalesef internetten hiç alışveriş yapmadım tatlım..ama tanıdığınız birine söyleyin başka şehirden kargoyla falan gönderir aslında..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…