Göz Makyajı En en en hacim veren maskara ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar bu arada ben bi karışım yapmıştım çok önceden..onu aklıma geldiği geceler cezvede benmari usulü ısıtıyorum çünkü kakao yağı katılaştırıyor ısıtınca sıvı hale geliyor....sonrasında ısınmışken sürüyorum kirpiğime..çok fazla değil elbette..kulak pamuğunu batırıp da sürüyorum.. (bu arada yağlar hafif ısınmışken daha etkili oluyor galiba) gayet memnunum uzama gürleşme ve renkte koyulaşma sağlıyor.
içindekiler :
- kakao yağı
- hint yağı
- bugday yağı
- badem yağı var...ondan bu kdr şundan şu kdr die yapmadım..azaldıkça üzerine koyuyorum gözkararı..

Son düzenleme:
ben maybelline dışı sarı olandan kullanıyorum çok memnunum. ama zamanla kirpiklerimde dökülme yaparmı bilemiyorum :KK24:

kızlar bu arada bu rimel hakkında ne düşünüyorsunuz..kullananlar fiyatına göre performansını çok iyi buluyorlarmış merk ettim bnde..
images

bu ise yeni çıkmış..
images

bu arada ikisi de "PASTEL" marka

Son düzenleme:
Benim sana önerebileceğim maskara Chanel Inimitable intense biraz pahalı ama indirimleri takip edebilirsin.Ben öyle yapıyorum.Senin beklentini karşılayacaktır diye düşünüyorum.

:-)))marka seyler türkiyede cok daha pahali haklisin ama ben isvicrede yasiyorum.bunun burdaki fyati 18/19 frank arasi..30 Tl ye geliyo galiba...ilk defa daha ucuz bisey gördüm:-)))

15 lira civarı canım..birde extra siyah olanı çıkmış o daha iidir heralde
imgres

" eylemcik
bende bunu ve sarisini kullaniyorum.her ikiside harika...bunlarin türkiyedeki fiyati ne kadar acaba..kdv eklenince yurtdisinda daha ucuz sanki marka ürünler... "

hakkaten cnm ya yurtdışında yarısından bile az oluyor fiyatları tr'dekinden..maybelline loreal'le aynı fiyattaydı hatta bi sitede..8-9 dolar bişeydi..tr'deki kadınlar bakımlı olmak için çok para harcamak zorunda kalıyor

loreal million lashes!!!!!!!!!!!!! lancome dan çok çok daha memnun kaldım bitince yine ondan alcam 5-6aydır kullanıyorum:KK12:

Ben maybelline dışı sarı ve mor olanı kullandım,,sarıdaan daha memnun kaldımm,,bikaç kat sürünce cok dolgunlaşıo:) Ama dior un mascarasıda cok güzel we parfüm gibi kokuo :)

kızlar bu arada bu rimel hakkında ne düşünüyorsunuz..kullananlar fiyatına göre performansını çok iyi buluyorlarmış merk ettim bnde..
images

bu ise yeni çıkmış..
images

bu arada ikisi de "PASTEL" marka

valla ben pembeyi kullandım halada kullanıyorum çok güzel diğer pahalı rimmellerin kalitesini hiç aratmadı. rimel konusunda ünlü markalardan daha iyi olduğunu düşünüyorum

bi mascara gurusu olarak önerebileceğim loreal lash architect 4D, yenidir kendisi. denedim ve üretenlere bir kez daha teşekkür ettim :KK70:
million lashesa göre kesinlikle daha iyi performans alırsınız.

ayrıca çok bilinmeyen ama her zaman başımın tacı yapabileceğim bi başka rimel ise Bourjois volume clubbing mascara.. denemeden ne demek istediğimiz anlayamazsınız =) deli gibi kirpikler elde etmenizi sağlıyor

bi mascara gurusu olarak önerebileceğim loreal lash architect 4D, yenidir kendisi. denedim ve üretenlere bir kez daha teşekkür ettim :KK70:
million lashesa göre kesinlikle daha iyi performans alırsınız.

ayrıca çok bilinmeyen ama her zaman başımın tacı yapabileceğim bi başka rimel ise Bourjois volume clubbing mascara.. denemeden ne demek istediğimiz anlayamazsınız =) deli gibi kirpikler elde etmenizi sağlıyor

bugün million lashes ı denedim hoş öyle çok muhteşem aman öldüm bittim diyemem ama tek tek ayırdı evet bi kaç kat sürersem belki değişik sonuç alırdım. 4d fiber parçacıklı mıdır nedir o oluyo sanırım minik kılımsı şeyler ekliyo sürerken kirpiğe ama ne yazık ki o aklıma iki kirpiğimi de boyadıktan sonra geldi
bourjois i hiç duyduğumu hatırlamıyorum ama denk gelirsem onu da denerim.
mavalanın ya da clinique in rimelini denedin mi acaba?
mavalanın double lash ini kullanıyorum da şimdi acaba rimeli de mi mavaladan alsam diyorum ya da clinique den bitkisel içerikli olduğu için?
yardımcı olursan sevinirim :KK69:

bugün million lashes ı denedim hoş öyle çok muhteşem aman öldüm bittim diyemem ama tek tek ayırdı evet bi kaç kat sürersem belki değişik sonuç alırdım. 4d fiber parçacıklı mıdır nedir o oluyo sanırım minik kılımsı şeyler ekliyo sürerken kirpiğe ama ne yazık ki o aklıma iki kirpiğimi de boyadıktan sonra geldi
bourjois i hiç duyduğumu hatırlamıyorum ama denk gelirsem onu da denerim.
mavalanın ya da clinique in rimelini denedin mi acaba?
mavalanın double lash ini kullanıyorum da şimdi acaba rimeli de mi mavaladan alsam diyorum ya da clinique den bitkisel içerikli olduğu için?
yardımcı olursan sevinirim :KK69:

4D fiberli bi mascara evet. ama gerçekten başarılı bi rimel. fırçası da incecik, kolay sürülüyor. bourjois i de yurtdışından almıştım. 6-7 dolar gibi bişeydi sanırım. boynerde 35 lira civarı olması gerekiyor. clinique high impacti denemiştim o da gayet güzel ama benim tercihim bu söylediklerimden yana. mavalayı ise hiç denemedim. sadece tırnak ürünlerini denemişliğim var, o konuda yardımcı olamıycam üzgünüm =(

valla ben pembeyi kullandım halada kullanıyorum çok güzel diğer pahalı rimmellerin kalitesini hiç aratmadı. rimel konusunda ünlü markalardan daha iyi olduğunu düşünüyorum

aynen canım inanırmısın ben şu loreal'in çift taraflısı kadar hacim veren bişey arıyordum..dün bu mor ambalajlı pastelden aldım 3 kat sürdüm harika yaptı..hiç bu kdrını beklemiyodum doğrusu ...çok begendim :)
ya yalnız esnek fırça olayını begenmedim kirpiklerimi ok ok yapmıyor nasıl desem böle uçları hafif yamuluyor,kökten uca dimdik olmuyor..sizdede böle bi sorun varmı? buarada fiyatı 11 liraydı

images
images

birde şu rimelden memnun kalmıştım (ama pasteli tercih ederim)
Nivea Beaute Ideal Revolution Mascara..fırça yapıları aynı galiba ama bununki esnek değildi
images

Son düzenleme:
4D fiberli bi mascara evet. ama gerçekten başarılı bi rimel. fırçası da incecik, kolay sürülüyor. bourjois i de yurtdışından almıştım. 6-7 dolar gibi bişeydi sanırım. boynerde 35 lira civarı olması gerekiyor. clinique high impacti denemiştim o da gayet güzel ama benim tercihim bu söylediklerimden yana. mavalayı ise hiç denemedim. sadece tırnak ürünlerini denemişliğim var, o konuda yardımcı olamıycam üzgünüm =(

fiberli rimellerde gün içinde parçacıklarda dökülme gibi sorunlar olduğundan şikayetçi olunduğunu duymuştum ben bi kaç kez ama hiç kullanmadım ne derece doğru bilemiyorum.
high impact in fırçası çok hoş gözüküyo şimdi baktım da bi yandan da vereceğim paraya acıyorum aslında lorealde 3 al 2 öde kampanyası varmış 4D güzelse onu bi de million u mu alsam acaba kararsız kaldım şimdi mavalada aklımı kurcalıyo bi yandan... ne kadar fark ediyo yurt dışıyla burada uff gümrüğe para veriyoruz resmen yok böyle bi şey ya

bourjois in maskaralarına bakıyorum da şimdi siteden ne yazık ki diğerlerinin hiç biri yok yani markaların bunda da bunların fırçaları hoşuma gitti
Yes To Volume No To Clumps Mascara
Maxi Frange Waterproof Mascara
1001 lashes
ama diğerinin fırçasını çok çirkin göstermiş anlamadım siteden kaynaklı olsa gerek dışı mavi olan mı?

fiberli rimellerde gün içinde parçacıklarda dökülme gibi sorunlar olduğundan şikayetçi olunduğunu duymuştum ben bi kaç kez ama hiç kullanmadım ne derece doğru bilemiyorum.
high impact in fırçası çok hoş gözüküyo şimdi baktım da bi yandan da vereceğim paraya acıyorum aslında lorealde 3 al 2 öde kampanyası varmış 4D güzelse onu bi de million u mu alsam acaba kararsız kaldım şimdi mavalada aklımı kurcalıyo bi yandan... ne kadar fark ediyo yurt dışıyla burada uff gümrüğe para veriyoruz resmen yok böyle bi şey ya

4D nin fiberlerinden şikayet etmezsin eminim. 3 al 2 öde varsa eğer mantıklı, değerlendirebilirsin. hatta izmirde de varsa ben de değerlendirebilirim :p

yurtdışından alışlarda da sorun var artık malesef. mum kaldık burdaki kazık mağazalara..

bourjois in maskaralarına bakıyorum da şimdi siteden ne yazık ki diğerlerinin hiç biri yok yani markaların bunda da bunların fırçaları hoşuma gitti
Yes To Volume No To Clumps Mascara
Maxi Frange Waterproof Mascara
1001 lashes
ama diğerinin fırçasını çok çirkin göstermiş anlamadım siteden kaynaklı olsa gerek dışı mavi olan mı?

mavi olanın sadece rengi farklı.. ben ultra black kullanıyorum

aynen canım inanırmısın ben şu loreal'in çift taraflısı kadar hacim veren bişey arıyordum..dün bu mor ambalajlı pastelden aldım 3 kat sürdüm harika yaptı..hiç bu kdrını beklemiyodum doğrusu ...çok begendim :)
ya yalnız esnek fırça olayını begenmedim kirpiklerimi ok ok yapmıyor nasıl desem böle uçları hafif yamuluyor,kökten uca dimdik olmuyor..sizdede böle bi sorun varmı? buarada fiyatı 11 liraydı

images
images

birde şu rimelden memnun kalmıştım (ama pasteli tercih ederim)
Nivea Beaute Ideal Revolution Mascara..fırça yapıları aynı galiba ama bununki esnek değildi
images

benim kirpiklerimde kıvrık değil maalesef ona sadece kirpik makaı gerekiyor.. öyle kıvırıyor falan denilen maskaralarada inanmıyorum artık ben...

X