Göz Makyajı En en en hacim veren maskara ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

haberler bende,,,,animal testing konusuyla alakadar herkes beni özelimden bulsun,,artık siz de bişiyler yapabileceksiniz!!!,,,,olay Ab parlementosuna gidiyor arkadaşlar,detay için özelime msj....

İkisi de süper :) mor olan tek tek ayırıyor turuncu ise hacim veriyor. İkisini beraber kullanıyorum önce mor sonra turuncusu :)

İkisi de süper :) mor olan tek tek ayırıyor turuncu ise hacim veriyor. İkisini beraber kullanıyorum önce mor sonra turuncusu :)

aynen canım katılıyorum sana..mor olan tek tek ayırıyor,sarı olanı ise hacim veriyor..
geçen gün max factor false lash denedim 2kat sürdüm ama denildiği kadar hacim vermedi bana..benm gibi sorun yaşayan oldu mu bu fırçayla çünkü genelde bana taraklı fırçalar iyi gelmiyor :95:

Son düzenleme:
en en en hacim veren ve en en en uzatan essence i love extreme oldu bende gratisler essence ürünlerini getiriyor artık deneyin 10 lira zaten fiyatı takma kirpik görüntüsüne en yakın budur bende

en en en hacim veren ve en en en uzatan essence i love extreme oldu bende gratisler essence ürünlerini getiriyor artık deneyin 10 lira zaten fiyatı takma kirpik görüntüsüne en yakın budur bende

herkesin kirpik yapısı farklı oldugu için birine muhteşem gelen diğerine vasat gelebiliyor..bu maskarayı hiç görmemiştim gittimde deneyeceğim merak ettim

herkesin kirpik yapısı farklı oldugu için birine muhteşem gelen diğerine vasat gelebiliyor..bu maskarayı hiç görmemiştim gittimde deneyeceğim merak ettim

orası doğru tabi denemek lazım ama ben gittiğimde yoktu tester ki zaten tester fikir vermiyor bence bin tane kişinin kullandığı kılları yamulmuş kurumuş oluyor.
benim kirpiklerim çok kolay kıvrılır, çok yoğun da değil ama etkisini ben çok beğendim.

flormarın bı rımelını aldım tam bı fıyasko yanı burdan da duyuruyum dedım
sakın benımgıbı seyrek kırpıklı olanlar almasın
ayırmıyo tek tek o yuzden begenmedım ılkbı begenır gıbı oldum annem de dedı hata dıgerı sankı daha guzeldı ondan al dıye ama maybellıne da offfffff bılıyosunuz ıste hayvan deneylerı falan konusu hıc acmayım sımdı o yuzden almak ıstemıyorum artık
ama bu rımelle once boyuyorum maybellıne fırcasıyla da duzeltıyorum mecbur oyle de bı ondan bı ondan rımelım kurucak dıye tırsıyorum
aam cok ucuz bu spıder lash adı da rımelımın 10 tlye almıstım

hacımlı bı maskaraya bı benzıyo
bana satın aldıgım yerde bayan fırca ne kadar tombul olursa o kadar hacım verırı demıstı
fıyatı da uygunmus da bu rımelın markası ne kı ?

kızlar eğer paraya kıyarım diyorsanız kesinlikle LANCOME HYPNOSE mütiş uzun kıvrık gösteriyor fırçasından anlarsınız zaten

kızlar geçenlerde elite markasının bir rimelini satıcı bayanın ısrarı üzerine hiç beklentim olmadan denedim ..çok begendim..bu bir iki haftadır gece yatarken kakao yağı ve hinyağı karışımımı sürüp yatıyorum belki onun da etkisiyle kirpiklerim uzamış olabilir (kesmiştim çünkü)..rimelin kokusu kötü kabul ediyorum ama birsürü rimel denemiş biri olarak iyi markaların verdiği hacmi verdiğini düşünüyorum,hatta daha fazlası da diyebilirim...arkadaşım kirpiklerin takma kirpik gibi görünüyor dedi..herkesin kirpik yapısı ihtiyacı farklı tabi ama yinede bi kozmetik mağazasına gittiğinizde deneyin,bişey kaybetmezsiniz ve fikirlerinizi yazın..adı elite volumizes up to 6x mascara fiyatı 15 lira civarıydı galiba..gün içinde akma yapmıyor,kirpik altlarına dökülme yapmıyor..temizlemesi de kolay sayılır waterproof değil zaten..ben gayet memnun kaldım..internette hiç resmini bulamadığım için fotoğrafını çekip koyuyorum

sitenin bana verdiği 5 aylık ceza bitti ve sırf yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için 5 ay önce yazdığım bu yazıyı editliyorum: avon,oriflame,nivea deney yapmaktadır...güncel bilgidir..... emin olmadığınız markarı danışabilirsiniz arkadaşlar....bu 5 aylık süre boyunca amerikalı ve ingilizlerle bu konuda çalışmalar yaptık...artık her marka konusunda derin bilgi sahibiyim..duyurulur....

too faced yada phsicians formula markasının rimelini deneyenlerden yorum bekliyorum!!! bu iki marka hayvan deneyi yapmıyor mesela,,,,öneren çıkıcakmı bakalım......yada en beğendiğiniz cruelty-free rimeller hangileri?

dior black mascara biraz pahalı çabukta bitiyorr ama harrikka ok gibi kirpikler

ya canim bende dusunuyorum diorshow almayi kahverengisi nasildir acaba.Aslinda max factor kullaniodum false lashes gayet guzel bir maskara ama yeni bisilerde denemek istiyor insan.

cnm fıyatı cok uygunmus yalnız ılk kez duyuyorum bu markayı her kozmetıkcıde rahat bulabılırmıyızkı bunu ?? ankaradayım bu arada
bırde rımel fırcası nasıl sertmı ??
benım acımdan sert olması dah aıyı cunku faha ıyı ayırıyo kırpıklerımı
ve ıkıncı katı surdugunde topkalnma yapıyormu en sınır oldgum mevzu bu ıste

bundan satış elemanı çok övdüğü için bende aldım. ilk kullandığımda bayıldım, hatta şimdiye kadar paramı çöpe atmışım dedim. ama çok kısa ömürlü bence. 1 ayı dolmadan aşırı topaklanan bişeye dönüştü sanki 7 aydır aynı rimeli kullanıyor gibiyim.
benim rimel tavsiyem art deco-all in one rimel. bence fiyat kalite performansına göre en iyisi.

Benefit theyre real.örümcek bacağı gibi uzatıyor ve ayırıyor kirpiklerim plastik gibi duruyor.yada lancom hypnose drama acayip bisey.birde rimek altına sürmek isterseniz dior Show maximizer süper dolgunluk veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…