emzirme yardım

M

mehtapbaygus

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi mehtapbaygus
çalışmaya başlayalı 1 hafta oluyor emme saatlerimiz sanki az gibi geliyo bana yardımcı olurmusunu.sabah 8:15 11:00 14:30 16:00 19:00 22:00 01:00 03:00 06:00 saatlerinde emiyr sizce azmı yani 3 saatte bir emiyo.

3 saatte bir emmesi gerekirmiş zaten canım az degil yani.bana dr 3 satte bir emzir dedi ne var ki benim oğluşum 2 satte bir emiyo hala.

canım acıksa ağlar durmaz zaten bence de yetrli bi süre 3 saatte bir zaten büyüdükçe süreler uzuyo eskisi gibi çok sık emmiyolar

evet yeni dogdugunda 20dk emiyordu 2 saatte bir ... kusma sorunumuz olmusdu ondan sonra azalttı 5 dk en fazla 10 dk oda cok acıkırsa okadar emiyor artık cok acıkmadanda almıyor sıkı sık meme istemiyor doyunca imkanı yok emmiyor cadı cok inat ama 5dk emmesi sizcede az deilmi sizin bebisler kac dk emiyor?

bana da doktorum 3 saatte bir emzir demişti hem sık emdiklerinde gaz sorunu da artıyor o açıdan normal bence 3 saatte bir

evet yeni dogdugunda 20dk emiyordu 2 saatte bir ... kusma sorunumuz olmusdu ondan sonra azalttı 5 dk en fazla 10 dk oda cok acıkırsa okadar emiyor artık cok acıkmadanda almıyor sıkı sık meme istemiyor doyunca imkanı yok emmiyor cadı cok inat ama 5dk emmesi sizcede az deilmi sizin bebisler kac dk emiyor?

benim kızımda 5 dk en fazla 10 dk emiyor .ayrıca içime su serptiniz çok teşekkrler.evde olduğuömda 2 saatte bi vermeye .çalısıyorum imkanı yok almıyo

ben hiç emzirme saati koymadım oğluma gündüzleri bazen 1 2 saatte bir emiyo

Son düzenleme:
bu emzirmeyl e benimde başım dertte yaa
az emiyo

kızlar emzirme suresinin azalması normalmiş. eskiden 15-20 dakkada bosaltırken simdi 5 dakkada bosaltabiliyor gogsunuzu dedi doktoru..cok daha kuvvetli çekiyor çunku..ayrica aç olan çocugu baska hicbirseyle sakinleştiremezsiniz..demek ki yeteri kadar emiyor..

X