Emzirirken zayıflama gunlugum

Bugün ve 1 haftadır bir öğün diyetime uymaz oldum. Yarın kesin bir şekilde diyetime uyup bu hafta69 u göreceğim.

Akşam misafirliginde 1 kaşık turşu kavurmasi yarim pogaca çok minik de kek yedim.Biraz elma ve biraz da çilek. Eve gidip hemen hareket etmem lazım. Gunduzkiler yetmez.

Leslie 2 mil ve bel egzersizlerimi yaptim dün akşamki gibi.umarim bugünü +olmadan atlatirim

Ben dün tavuk döner yedim dılarda evegeldim pişi yaptım ikş ondan yedim 18 gündür bozmayan ben bozdum bugunde nedense hep aç hissettim kendimi sabah 3 kepek ekmekle bir tumurta yedim sabah dedigimde öleden sonra akşam bi kase çorba 1 kepek ekmek koca bi kase de komposto :KK43::KK43::KK43::KK43:

Benim de kuzenim.bu aksam hayırdır ikinciyi dogurcan da haberimiz mi yok bu ne hal dedi.Sinir oldum ama adam haklı bişey de diyemedim.

Sabah
2 yumurta
4 5 tane patates kızartma
Peynir
Labne
2 bardak sekersiz cay

Ogle 15.00 gibi

2 tane kepek unundan yaptigim pogaca
Dolu dolu 3 kasik kisir
5 6 tabe kestane
Ceyregin ceyregi katmer
3 bardak sekersz cay

Dahada bse yemem bi kahveyle gunu kapatirim

Merhaba arkadaşım. Patates kızartmasına gerek var mı hem sana hem bebeğine yaramaz.

Sabah
2 yumurta
4 5 tane patates kızartma
Peynir
Labne
2 bardak sekersiz cay

Ogle 15.00 gibi

2 tane kepek unundan yaptigim pogaca
Dolu dolu 3 kasik kisir
5 6 tabe kestane
Ceyregin ceyregi katmer
3 bardak sekersz cay

Dahada bse yemem bi kahveyle gunu kapatirim

Merhaba arkadaşım. Patates kızartmasına gerek var mı hem sana hem bebeğine yaramaz.

Çok ayıp etmiş. Hele de bir erkeğin öyle demesi çok çirkin. Bu seni gaza getirsin.
Gaza gelmiştim zaten ama bu da iyi oldu.
Her gün dayanamayıp tartiliyorum.Şimdilik iyi gidiyo gibi.Buraya bildirimi pazartesi yazcam.pazleri tartilirken eşim de yanımda olabiliyo_O da destek oluyo sagolsun.Surekli kilo vermem lazim diyip icraate gecmiyodum.Bu sefer azimlisin görüyorum diyo.

Canim ne cabuk ilerlemis konun masallah :) hangi gün kilo bildirimi yapiyorsun? Ben de yazayim :)
Bu arada benim sabah tartimla aksam arasi 2 kiloya yakin oynuyor cok fazla degil mi sizce??

Bugün ve 1 haftadır bir öğün diyetime uymaz oldum. Yarın kesin bir şekilde diyetime uyup bu hafta69 u göreceğim.
Bende aynisi oluyo mutlaka kacamak yapiyorum
Ben dün tavuk döner yedim dılarda evegeldim pişi yaptım ikş ondan yedim 18 gündür bozmayan ben bozdum bugunde nedense hep aç hissettim kendimi sabah 3 kepek ekmekle bir tumurta yedim sabah dedigimde öleden sonra akşam bi kase çorba 1 kepek ekmek koca bi kase de komposto :KK43::KK43::KK43::KK43:
ben genelde aksam karbonhidrat agirlikli beslenince ertesi gun ac uyaniyorum cok denedim bunu

Benim de kuzenim.bu aksam hayırdır ikinciyi dogurcan da haberimiz mi yok bu ne hal dedi.Sinir oldum ama adam haklı bişey de diyemedim.
Oyle seyler duymak hirslandiriyo beni senide hirslandirsin bidahaki gordugunde aa cok zayiflamissin desin kuzenin:)
Gerek yok ama sofrada olunca yemek istiyoeum:)
Canim ne cabuk ilerlemis konun masallah :) hangi gün kilo bildirimi yapiyorsun? Ben de yazayim :)
Bu arada benim sabah tartimla aksam arasi 2 kiloya yakin oynuyor cok fazla degil mi sizce??
ben hergun yaziyorum kilomu ama bi kac gundur 87.4de kaldim o yuzden yazmadm. Hergun tartilinca hosuma gidiyo gram gram azalmasi hirslaniyorum ozmn :))

Gun icinde tartilma sabahlari tartilsan yeter gun icinde cok sivi seyler tuketiyosan oynar bi kac kilo

Kizlaaaar beni durdurn nolur dolapda profetirol var ve benim aklim hep onda yicem sonundaaaaaa

Bugunki menumu yazim

Sabah
2 yumurtayla omlet
Az peynir
2 lokma ekmek
2 bardak sekersiz cay

Ara

Turk kahvesi

Ogle

4 yk sebzelibulgur pilavi
1 kase yoğurtlu kabak (metabolizma calistiriyo tavsiye edern)
1 kase yesil mercimek corbasi

Kizlaaaar beni durdurn nolur dolapda profetirol var ve benim aklim hep onda yicem sonundaaaaaa
Bütün gün aklında kalıp da gece kalkıp yiyeceksen kendine guvenmiyorsan şimdi 1 tane nefsini koreltecek kadar yemen daha hayırlı olur bence :)

Bu arada reglim bitti sayılır.
Pazartesi 85.6 idim bugün 84.2
Umarım bu hızla devam eder.

Ben doğumdan sonra ilk defa oldum onun da etkisi vardir.

Sabah
1 kase yoğurt
7 hurma
Öğle
1 kase yoğurt
7 hurma
Ara
1 dilim ekmek 1 dilim peynir
2-3 fındık
Akşam
2 kase cacık
1/2 tabak patates salatası
1 kahve 3 kare bitter
45 dk yürüyüş 100 mekik aleti ile mekik.
Bende durum böyle

X